نمونه کارهای ما

طراحی و دکوراسیون داخلی واحد مسکونی در علامه جنوبی (تهران)

طراحی این پروژه به سبک کلاسیک انجام شده است اما به دلیل محدودیت فضایی سعی شده است که از طرح های شلوغ تا حد ممکن استفاده نشود.

نوع پروژه : طراحی و دکوراسیون داخلی واحد مسکونی در علامه جنوبی (تهران)
متراژ : ۱۱۰ متر مربع

طراحی و بازسازی خانه ای در جردن

طراحی این پروژه به سبک مدرن می باشد. در این پروژه پذیرایی به دو بخش تقسیم شده و بخشی به عنوان tvroom در نظر گرفته شد. در پست های بعدی، عکس ها و توضیحات بیشتری از این پروژه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نوع پروژه : طراحی و بازسازی واحد مسکونی در جردن
متراژ : ۹۰ متر مربع
مدت زمان اجرای پروژه : ۲ ماه

بازسازی آشپزخانه ـ شهرک کوثر

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به پروژه بازسازی آشپزخانه واقع در شهرک کوثر( تهران ) می باشد. از جمله اقداماتی که در این پروژه انجام شده است می توان به تعویض کامل کابینت ها، طراحی کامل آشپزخانه، طراحی و بازسازی سقف و نور پردازی فضا اشاره کرد.

نوع پروژه : بازسازی آشپزخانه

طراحی داخلی خانه ای در پردیس

یکی دیگر از جدیدترین پروژه های تابستانی مستر دکور طراحی و دکوراسیون داخلی خانه ای ۸۰ متری واقع در پردیس می باشد . تصاویری که در رابطه با این پروژه مشاهده می کنید تصاویر طراحی سه بعدی پروژه طراحی داخلی خانه ای در پردیس می باشد.

نوع پروژه : طراحی و دکوراسیون داخلی
متراژ : ۸۰ متر مربع

طراحی و دکوراسیون داخلی خانه ای در زیباشهر

یکی دیگر از جدیدترین پروژه های تابستانی مستر دکور طراحی و دکوراسیون داخلی خانه ای ۱۶۰ متری واقع در زیباشهر می باشد . تصاویری که در رابطه با این پروژه مشاهده می کنید تصاویر طراحی سه بعدی پروژه دکوراسیون داخلی خانه ای در زیباشهر می باشد.

نوع پروژه : طراحی دکوراسیون داخلی
متراژ : ۱۶۰ مترمربع

طراحی داخلی خانه ای در علامه جنوبی

طراحی داخلی خانه ای در علامه جنوبی یکی از جدیدترین پروژه های تابستانی مستر دکور طراحی داخلی و دکوراسیون واحدی در علامه جنوبی می باشد. تصاویری که در رابطه با این پروژه مشاهده می کنید تصاویر طراحی سه بعدی پروژه علامه جنوبی می باشد.

نوع پروژه : طراحی داخلی مسکونی
متراژ : ۱۲۰ مترمربع

طراحی دکوراسیون داخلی خانه ای در جردن (تهران)

یکی از جدیدترین پروژه های مستر دکور طراحی دکوراسیون داخلی یک واحد مسکونی می باشد. این خانه در محله جردن شهر تهران واقع شده است و شما می توانید تصاویر مربوط به طراحی سه بعدی این پروژه را که توسط طراحان و متخصصان تیم مستر دکور انجام شده است ، مشاهده کنید.

نوع پروژه : طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا (کرج ـ کردان)

یکی از پروژه های جدید مستر دکور بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا در کردان-کرج می باشد. تصاویری از طراحی های سه بعدی این ویلا و همچنین تصاویری از انجام عملیات بازسازی را مشاهده می کنید. این پروژه هم اکنون در حال اجرا می باشد.

نوع پروژه : بازسازی و دکوراسیون داخلی

طراحی سه بعدی خانه ای در اکباتان

تصاویر موجود مربوط به طراحی سه بعدی خانه ای در اکباتان می باشد. طراحی و مدلسازی سه بعدی این پروژه توسط تیم مستر دکور انجام شده است.

نوع پروژه : طراحی داخلی

پروژه بازسازی و طراحی داخلی خانه ای در مجیدیه

پروژه بازسازی و طراحی داخلی مجیدیه: تعویض کامل لوله های اب و سرد و گرم و کلیه لوله های فاضلاب-جابجایی لوله گاز-تعویض کلیه کلید پریزها و سیم های برق موجود -جابجایی دیوار های اتاق خواب-جابجایی موقعیت آشپزخانه- تعویض کلیه درب ها و استفاده از درب ضد سرقت برای درب ورودی-تعویض پنجره های آهنی به دوجداره_نورپردازی سقف با(کناف)دیوارها-اینه کاری-تعویض کاشی های سرویس و قیرگونی مجدد...

نوع پروژه : بازسازی و دکوراسیون داخلی
متراژ : ۹۰ مترمربع
مدت زمان اجرای پروژه : ۵۰ روز

طراحی داخلی خانه ای در سعادت آباد

این پروژه مربوط به طراحی داخلی خانه ای واقع در سعادت آباد می باشد. شما می توانید تصاویر مربوط به قبل از طراحی و عکس های طراحی سه بعدی این پروژه را مشاهده کنید.

نوع پروژه : طراحی داخلی

طراحی کابینت و جاکفشی ( تهران ـ اقدسیه)

این پروژه مربوط به طراحی کابینت و جاکفشی برای خانه ای در محله اقدسیه تهران می باشد.

نوع پروژه : طراحی کابینت و جاکفشی
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد