از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

1306 روز پیش
2,492 نمایش
از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

در این مطلب به بررسی چند ترند طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ می پردازیم. شما نیز می توانید با آشنایی با این ترند ها از آن ها برای دکوراسیون فضاهای خود الهام بگیرید.

رنگ مرجان زنده یا Living coral

کمپانی پنتون رنگ Living coral را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است. همانطور که پیش بینی می شود انتخاب پالت رنگی مناسب برای ترکیب با این رنگ کار آسانی نخواهد بود. پالت رنگی پیشنهادی طراحان برای ترکیب با این رنگ، روشن بوده و یا الهام گرفته از طبیعت و هنر می باشد.

رنگ Living coral
استفاده از مبلمان به رنگ مرجان زنده (Living coral) در دکوراسیون داخلی

اشکال ارگانیک

یکی از بزرگ ترین ترند های دکوراسیون که در هفته طراحی میلان به چشم میخورد استفاده از اشکال ارگانیک بوده است. از مبل های کرو با خمیدگی های نرم تا گلدان هایی با اشکال نامنظم از جمله نمونه هایی از این اشکال می باشند. این اشکال در اکثر سبک ها نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و با اکثر سبک های دکوراسیون داخلی همخوانی دارد.

مبلمان با اشکال ارگانیک
مبلمان با اشکال ارگانیک


تزئینات طلایی

در سال های اخیر بسیار شاهد استفاده از تزئیناتی به رنگ های طلایی و مسی مات یا براق بوده ایم. در سال ۲۰۱۹ تزئینات طلایی رنگ رایج خواهد شد. رنگ طلایی جذابیت بسیار بالایی دارد و در کنار چوب و دیگر متریال های طبیعی بسیار عالی و جذاب خواهد بود.

چراغ های کشیده

چراغ ها جواهرات خانه می باشند. در سال ۲۰۱۹ چراغ هایی با حباب های شیشه ای و کشیده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یک نورپردازی خطی عالی و خیره کننده در کنار حباب های شیشه ای زیبا فضایی دلنشین، جذاب و چشم نواز را ایجاد می کند.

نور پردازی
نور پردازی در طراحی داخلی

کاشی های دیواری

این پانل های سرامیکی دیواری با نقش هایی از گل و گیاه یکی از راه های زیبایی بخشیدن به دیوار ها در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. ابعاد این پانل های دیواری بزرگ است به همین دلیل درز های بین کاشی ها کمتر به چشم می آیند.

پانل های دیواری
پانل های دیواری

رنگ آبی برای اتاق خواب

یکی از ترند های سال ۲۰۱۹ استفاده از پالت های رنگ آبی در اتاق خواب می باشد. از نظر روانشناسی رنگ آبی بسیار آرامش بخش بوده و برای اتاق خواب که محلی برای استراحت می باشد و مکانی پر از آرامش می باشد، بسیار مناسب است.

رنگ آبی
رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ سبز Greenery

رنگ سبز در ترند جدید دکوراسیون جایگاه ویژه ای دارد. این رنگ سبز Greenery نام دارد و ترکیبی از سبز و خاکستری می باشد. این رنگ به خصوص در مبلمان بسیار دیده خواهد شد. همچنین برای اضافه کردن رنگ سبز بیشتر در فضا از گیاهان برای تزئین خانه استفاده می شود.

رنگ سبز Greenery
رنگ سبز Greenery در دکوراسیون داخلی

دیوار سبز

با توجه به بحران بزرگی که در محیط زیست وجود دارد و کمبود فضای سبز در زندگی شهری استفاده از دیوار سبز در دکوراسیون داخلی یکی از ملزومات خواهد شد. دیوار سبز شادابی و طراوت را برای خانه شما به ارمغان می آورد. توجه به دیوار سبز در سال ۲۰۱۹ بیشتر رواج خواهد داشت و یکی از ترند های اصلی ۲۰۱۹ خواهد بود.

دیوار سبز
دیوار سبز
دیوار سبزرنگ سبز Greeneryرنگ آۤبیپانل های دیوارینور پردازی07700771
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد