اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

نکاتی در رابطه با فضای سبز
محوطه و فضای سبز

نکاتی در رابطه با فضای سبز

اگر منزل شما محوطه سبز و حیاط دارد، برای استفاده از فضای سبز لازم است که تغییرات کلیدی در فضای سبز اعمال شود که در ادامه نکاتی در این رابطه بیان خواهیم کرد.

از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

در این مطلب به بررسی چند ترند طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ می پردازیم. شما نیز می توانید با آشنایی با این ترند ها از آن ها برای دکوراسیون فضاهای خود الهام بگیرید.
253 روز پیش
2,250 نمایش
از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

از ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ الهام بگیرید!

در این مطلب به بررسی چند ترند طراحی داخلی سال ۲۰۱۹ می پردازیم. شما نیز می توانید با آشنایی با این ترند ها از آن ها برای دکوراسیون فضاهای خود الهام بگیرید.

رنگ مرجان زنده یا Living coral

کمپانی پنتون رنگ Living coral را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است. همانطور که پیش بینی می شود انتخاب پالت رنگی مناسب برای ترکیب با این رنگ کار آسانی نخواهد بود. پالت رنگی پیشنهادی طراحان برای ترکیب با این رنگ، روشن بوده و یا الهام گرفته از طبیعت و هنر می باشد.

رنگ Living coral
استفاده از مبلمان به رنگ مرجان زنده (Living coral) در دکوراسیون داخلی

اشکال ارگانیک

یکی از بزرگ ترین ترند های دکوراسیون که در هفته طراحی میلان به چشم میخورد استفاده از اشکال ارگانیک بوده است. از مبل های کرو با خمیدگی های نرم تا گلدان هایی با اشکال نامنظم از جمله نمونه هایی از این اشکال می باشند. این اشکال در اکثر سبک ها نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و با اکثر سبک های دکوراسیون داخلی همخوانی دارد.

مبلمان با اشکال ارگانیک
مبلمان با اشکال ارگانیک


تزئینات طلایی

در سال های اخیر بسیار شاهد استفاده از تزئیناتی به رنگ های طلایی و مسی مات یا براق بوده ایم. در سال ۲۰۱۹ تزئینات طلایی رنگ رایج خواهد شد. رنگ طلایی جذابیت بسیار بالایی دارد و در کنار چوب و دیگر متریال های طبیعی بسیار عالی و جذاب خواهد بود.

چراغ های کشیده

چراغ ها جواهرات خانه می باشند. در سال ۲۰۱۹ چراغ هایی با حباب های شیشه ای و کشیده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یک نورپردازی خطی عالی و خیره کننده در کنار حباب های شیشه ای زیبا فضایی دلنشین، جذاب و چشم نواز را ایجاد می کند.

نور پردازی
نور پردازی در طراحی داخلی

کاشی های دیواری

این پانل های سرامیکی دیواری با نقش هایی از گل و گیاه یکی از راه های زیبایی بخشیدن به دیوار ها در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. ابعاد این پانل های دیواری بزرگ است به همین دلیل درز های بین کاشی ها کمتر به چشم می آیند.

پانل های دیواری
پانل های دیواری

رنگ آبی برای اتاق خواب

یکی از ترند های سال ۲۰۱۹ استفاده از پالت های رنگ آبی در اتاق خواب می باشد. از نظر روانشناسی رنگ آبی بسیار آرامش بخش بوده و برای اتاق خواب که محلی برای استراحت می باشد و مکانی پر از آرامش می باشد، بسیار مناسب است.

رنگ آبی
رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ سبز Greenery

رنگ سبز در ترند جدید دکوراسیون جایگاه ویژه ای دارد. این رنگ سبز Greenery نام دارد و ترکیبی از سبز و خاکستری می باشد. این رنگ به خصوص در مبلمان بسیار دیده خواهد شد. همچنین برای اضافه کردن رنگ سبز بیشتر در فضا از گیاهان برای تزئین خانه استفاده می شود.

رنگ سبز Greenery
رنگ سبز Greenery در دکوراسیون داخلی

دیوار سبز

با توجه به بحران بزرگی که در محیط زیست وجود دارد و کمبود فضای سبز در زندگی شهری استفاده از دیوار سبز در دکوراسیون داخلی یکی از ملزومات خواهد شد. دیوار سبز شادابی و طراوت را برای خانه شما به ارمغان می آورد. توجه به دیوار سبز در سال ۲۰۱۹ بیشتر رواج خواهد داشت و یکی از ترند های اصلی ۲۰۱۹ خواهد بود.

دیوار سبز
دیوار سبز
دیوار سبزرنگ سبز Greeneryرنگ آۤبیپانل های دیوارینور پردازی07700771
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد