اسرار طراحان برای تبدیل طراحی داخلی یک خانه ی معمولی به خانه ای شگفت انگیز !

1463 روز پیش
21,795 نمایش
اسرار طراحان برای تبدیل طراحی داخلی یک خانه ی معمولی به خانه ای شگفت انگیز !

اسرار طراحان برای تبدیل طراحی داخلی یک خانه ی معمولی به خانه ای شگفت انگیز ! طراحان داخلی و دکوراتور ها اسرار زیادی برای تبدیل طراحی داخلی خانه های معمولی به خانه های شگفت انگیز دارند و آن ها قادر هستند که از یک سری خانه های ساده و معمولی شاهکار خلق کنند. در اینجا چند اسرار وجود دارد که شما می توانید برای طراحی داخلی منزل خود از آن ها استفاده کنید.

 • معماری

به معماری و طراحی داخلی خانه خود نگاه کنید و ببینید که چه کاری می توانید انجام دهید تا فضای داخلی خانه خود را ارتقا دهید.اگر خواستید طراحی داخلی خانه ی شما جلب توجه کند و جلوه ی بهتری داشته باشد تمام درهای سفید رنگ خود را مشکی کنید.اگر بودجه ای که برای بازسازی ، تغییرات و طراحی داخلی منزل کنار گذاشته اید اجازه می دهد فرش های کرم و بژ داخل خانه را جمع کنید و کف خانه را پارکت کنید ، پارکت فضای خانه شما را ارتقا می دهد و گرما و شخصیت را به فضای شما اضافه می کند. همچنین شما می توانید شومینه های ساده منزل خود را با شومینه های آنتیک و خاص جایگزی کنید.

از فروشگاه های معماری و دکوراسیون داخلی می توانید لوازم مورد نیاز برای هویت بخشیدن به منزل خود استفاده کنید.راز یک طراح برای یک طراحی خاص و شگفت انگیز گاهی جابه جایی چند سانتی متر از یک قاب است تا دیوار یا سقف بیشتر دیده شوند.برای دید بصری بهتر شروع کنید از قاب بندی ها و دیوار پوش ها استفاده کنید.

 • رنگ

اگر ممکن است از رنگ بژ استفاده نکنید.شما می توانید برای رنگ کردن دیوار ها از زنگ سفید ، طوسی یا قهوه ای استفاده کنید ولی رنگ بژ خیلی استفاده شده و تکراری است پس از این رنگ اجتناب کنید.تمام دیوار های بژ خود را با توجه به زیبایی شناسی معاصر با رنگ روشنی مثل سفید جایگزین کنید.

سقف خانه شما هم میتواند رنگ شود و با رنگ یک شخصیت و هویت به فضای داخلی منزل شما اضافه می کند. اگر سقف شما سفید باشد سقف با قاب بندی ها و … ترکیب می شود.بنابراین راز یک طراح این است که اگر دیوار شما رنگ دارد یک مقدار کمی از آن رنگ دیوار را به سقف بزنید تا سقف شما کمی رنگی باشد تا رنگ دیوارهایتان را تحسین کند.

 • بافت

طراحان می دانند که بافت در طراحی و دکوراسیون خانه ها اهمیت زیادی دارد و فضا را کامل و احساس بهتری به فضا می دهد.از ترکیب بافت ها ، مانند یک پتوی بافت دار ، کوسن طرح دار ، یک سبد ،  رفلکت آینه ها ، پرده های مخمل ، فرش های کرکی ، فلزات براق و … استفاده کنید.

 • قدیمی و عتیقه

بسیاری از مردم آثار هنری، کوسن و دیگر اقلام تزئینی منزل را دارند که قدیمی، خسته کننده و تکراری به نظر می رسند و کنار گذاشته شده اند. به جای دکور کردن منزل خود با اشیا و لوازم تکراری و رایج از آیتم های قدیمی ، خاص و با هویت استفاده کنید.آیتم های قدیمی و عتیقه سال های زیادی را پشت سر گذاشته اند پس می توانید از کیفیت آن ها مطمئن باشید. این اشیا و لوازم قدیمی تاریخ را پشت سر گذاشته اند بنابراین هویت و اصالت را به منزل شما می آورند.

 • ترکیب سبک های مختلف

طراحان می دانند که خانه ها نباید به طور انحصاری با یک سبک خاص تزئین شوند. ترکیب سبک های مختلف فضا را جالب تر و زیبا تر می کند و شخصیت افرادی که در آن خانه زندگی می کنند را بهتر نشان می دهد.از ترکیب تاکسیدرمی گوزن که شاید مردانه برسد با یک لوستر ظریف زنانه ، مبلمان لوکس با فرش پشمی ، پرده های مخمل با چوب و …نترسید آن ها یکدیگر را کامل می کنند.

 • کیفیت

هنگام دکور کردن منزل خود از آیتم ها و اقلام با کیفیت استفاده کنید تا دکوری شگفت انگیز و زیبا تر داشته باشید. خانه شما نیاز ندارد که 100% و کامل تزئین شود به دیوار های منزل خود اجازه ی نفس کشیدن بدهید و با انتخاب آیتم های خاص و با کیفیت فضایی خیره کننده تر طراحی کنید. پول خود را ذخیره کنید تا بتوانید اقلام کمتر ولی با کیفیت بیشتر برای دکور منزل خود خریداری کنید.

 • ابعاد

بسیاری از مردم اشتباه می کنند و آیتم هایی را با ابعاد کوچک خریداری می کنند. هنگامی که شک دارید به ابعاد و اندازه ها، خانه خود را با مواردی که کمی بزرگتر از حد متوسط هستند تزئین کنید. یک جموعه با ابعاد بزرگ بهتر از یک مجموعه با ابعاد کوچک است.

 • نور و روشنایی

خانه های شگفت انگیز دارای چندین منبع نور در هر اتاق هستند. یک آشپزخانه باید دارای نور اضافی و همچنین نور زیر کابینت باشد حتی نور بالای کابینت هم نتیجه ی خوبی می دهد. اتاق نشیمن و اتاق خواب باید دارای یک چراغ اضافی و چندین لامپ اضافه باشد تا تاریک و خسته کننده به نظر نرسد. از زیاد شدن نور در یک فضا نترسید، می توانید از سوییچ های کنترل نور استفاده کنید که مطمئن باشید نور کافی برای هر فعالیتی در فضا دارید.

02450246024702480249025002510252025301
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

  در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


  با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد