قفسه بندی حمام ، راهی برای نظم دادن به حمام های کوچک

1557 روز پیش
2,065 نمایش
قفسه بندی حمام ، راهی برای نظم دادن به حمام های کوچک

هنگامی که فضای حمام شما کوچک است، ممکن است فضای کافی برای لوازم شما وجود نداشته باشد و در نتیجه فضای شما دچار بی نظمی شده و حس ناخوشایندی بوجود می آورد. اما ما در ادامه راه حل هایی ارائه می دهیم و به شما نشان می دهیم که چگونه با قفسه بندی حمام های کوچک ، می توان زیبایی و نظم را به فضا بخشید.

سرویس بهداشتی و حمام
استفاده از کابینت و قفسه هایی که به دیوار متصل می شوند جای کمتری اشغال کرده و برای فضاهای کوچک مناسب تر است.

طراحی داخلی

شاید شما اصلا به این قضیه فکر نکرده باشید که فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی نیز می تواند طراحی داخلی مختص به خودش داشته باشد. برای مثال شما می توانید با کمک رنگ های خنثی مثل سیاه و سفید، چند لوله آهنی، چند تکه چوب و با قفسه بندی حمام با این متریال ها فضایی با طراحی داخلی صنعتی داشته باشید. به دلیل اینکه فضای سرویس بهداشتی کوچک است به راحتی می توانید با کمترین هزینه ممکن و ساده ترین لوازم، فضای خود را دکور کنید.

قفسه بندی حمام
با استفاده از لوله و تخته چوب به راحتی می توان سبکی از طراحی صنعتی را در فضا پیاده کرد.

فضاهای ذخیره سازی ایجاد کنید

به قسمت بالای دیوار ها نگاه کنید

به فضاهای خالی بر قسمت های بالایی دیوارهایتان توجه کنید، معمولا این بخش از دیوار ها خالی هستند و با قفسه بندی باز یا شلف می تواند فضایی برای ذخیره سازی لوازم مورد نیاز در این بخش از حمام ایجاد کرد. این قفسه های شناور بر زیبایی بصری فضای شما نیز موثر خواهند بود.

قفسه بندی حمام
قفسه بندی در ارتفاعات بالاتر فضای کمتری اشغال می کند.
افقی فکر کنید

هنگامی که حمام کوچکی دارید مهم است که درباره ی تمام فضاهای استفاده نشده، فکر کنید و به شکلی آن ها را به کار ببرید. برای مثال می توانید یک تخته چوب را به شکلی افقی در سرتاسر دیوار، پایین تر از آینه و بالاتر از روشویی به دیوار نصب کنید. این طبقه کوچک سرتاسری محل مناسبی برای جایگیری لوازم آرایشی بهداشتی و لوازم تزئینی می باشد.

قفسه بندی حمام
قفسه بندی افقی علاوه بر عریض نشان دادن فضا، امکان استفاده از قفسه های بیشتر را فراهم می کند.
فضای اطراف دوش

دوش سقفی برای حمام های کوچک مناسب است اما به یک فضایی برای قرار گرفتن لوازم مخصوص شست و شو نیاز دارد. کنج دیوارها معمولا فضاهایی هستند که پرت بوده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این فضاها بهترین انتخاب برای داشتن قفسه هستند، با کمک چند کاشی و به راحتی در این کنج می توانیم فضای ذخیره سازی مناسبی ایجاد کنیم.

قفسه بندی حمام
استفاده از فضای کنج برای قفسه بندی و ایجاد فضای دخیره
فضای بالای درب را فراموش نکنید

فضای بالای درب حمام معمولا در دید نبوده و می تواند فضای بسیار مناسبی برای ذخیره سازی لوازمی مانند کاغذ توالت، حوله های اضافی و مواد شوینده که کمتر استفاده می شود، باشد. با استفاده از یک تخته چوب چند لایه، چند بست و پیچ به راحتی می توانید قفسه مورد نظر را بسازید.

قفسه بندی حمام
فضای بالای درب بهترین فضا برای قفسه بندی جهت ذخیره لوازمی است که کمتر استفاده می شوند.
استفاده حداکثر از فضا

تو رفتگی و برامدگی موجود در دیوار ها فضاهای پرتی بوجود می آورد که این فضاها بهترین گزینه برای داشتن فضای ذخیره سازی می باشد.

قفسه بندی فضا
استفاده از فصای پرت جهت قفسه بندی و دخیره سازی

از پالت رنگ های خنثی انتخاب کنید

اگر نگران این موضوع هستید که قفسه بندی در حمام به دلیل کوچک بودن فضا، حس ناراحتی ایجاد کند و زیبایی بصری فضا را بهم میزند. قفسه ها را به رنگ دیوار در بیاورید تا کمتر در چشم باشد و همچنین سعی کنید رنگ هایی خنثی برای قفسه و دیوار خود انتخاب کنید. همرنگ شدن دیوار و قفسه باعث می شود که چشم خیلی سریع به سمت قفسه های کشیده نشود.

قفسه بندی حمام
پالت رنگی خنثی مانند رنگ خاکستری انتخاب مناسبی برای ایجاد خطای دید می باشد.
قفسه بندی حمامقفسه بندی حمامقفسه بندی حمامقفسه بندی حمامقفسه بندی حمامقفسه بندی حمامقفسه بندی فضا
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد