ایده هایی برای طراحی آشپزخانه با تم خاکستری

1703 روز پیش
6,295 نمایش
ایده هایی برای طراحی آشپزخانه با تم خاکستری

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه با تم خاکستری

رنگ خاکستری رنگی محبوب برای آشپزخانه است، به ویژه هنگامی که با سنگ مرمر سفید و لوازم جانبی فلزی با رنگ طلایی کنار هم قرار می گیرند. در حقیقت، ترندهای امروزی به گونه ای هستند که از رنگ خاکستری زیاد استفاده نمی شود و روی این رنگ تمرکز نمی کنند. در صورتیکه فلزاتی مانند برنج، مس و دیگر عناصر دکوری که رنگ های گرم و تندی دارند در برابر یک پس زمینه خاکستری می درخشند. در ادامه ایده هایی برای طراحی آشپزخانه با تم خاکستری را بررسی می کنیم.

ترکیب فلزات

بیایید با نگاهی خلاقانه تر و جذاب تر به اطراف نگاه کنیم. ترکیب فلزات با یک پس زمینه خاکستری می تواند نگاهی جدید در طراحی باشد. همانطور که قبلا در خیلی از طراحی ها دیدیم که ترکیب دو فلز نقره و طلا بسیار زیبا به نظر می رسد و کاملا با هم همخوانی دارد. این موضوع نشان دهنده این است که ترکیب رنگ هایی مانند نقره ای، خاکستری یا دودی با رنگ هایی از طیف رنگی زرد بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود و این ترکیب رنگ یک ترکیب مناسب برای طراحی آشپزخانه خواهد بود. رنگ کلی آشپزخانه را خاکستری کنید و از لوازم و ظروفی با رنگ های مسی، طلایی و نارنجی استفاده کنید. پس زمینه خاکستری به دلیل خنثی بودن می تواند به راحتی با تمامی رنگ ها ترکیب شود و بین رنگ های مختلف نیز ارتباط برقرار می کند.

 

یکی از سوالاتی که به ذهن می رسد این است که یک راه آسان برای ترکیب فلزات چیست؟‌ ظروف و لوازم آشپزخانه به راحتی این امر را برای شما ممکن می کند. به عنوان مثال می توان به کارد و چنگال های طلایی اشاره کرد.

به جزئیات توجه کنید گاهی اوقات جزئیات تاثیرات خیلی زیادی روی محیط می گذارد.

اگر کابینت های خاکستری رنگ، دستگیره هایی طلایی یا عسلی داشته باشند زیبایی بصری بیشتری پیدا خواهند کرد.

اگر احساس می کنید که به عناصر طلایی رنگ بیشتری احتیاج دارید می توانید لوازم تزئینی و دکوری طلایی رنگ بیشتری را به فضای آشپزخانه خود اضافه کنید.

اگر دوست ندارید که دیوار آشپزخانه شما خاکستری ساده باشد می توانید مقداری رنگ طلایی یا طرح های طلایی به پس زمینه دیوارتان اضافه کنید.

چوب با رنگ های طبیعی و گرم

 

مبلمان چوبی در برابر پس زمینه خاکستری بسیار زیباتر دیده می شود. چوب به دلیل رنگ های گرمی که دارد وقتی به یک محیط خاکستری اضافه می شود به محیط گرما می بخشد و محیط شیکی ایجاد می کند.

به عنوان مثال قفسه های چوبی یک گزینه مناسب برای افزودن چوب می باشد.

زیر لیوانی ، زیر بشقابی و زیر قابلمه ای های چوبی یکی دیگر از گزینه های مناسب برای افزودن لوازم چوبی به محیط آشپزخانه می باشد.

سنگ مرمر

سنگ مرمر سفید به ایجاد کنتراست رنگی بالا در محیط بسیار کمک می کند و از آنجاییکه مرمر سفید دارای رگه های خاکستری می باشد با آشپزخانه هایی با تم خاکستری کاملا همخوانی دارد. میزهایی از جنس سنگ مرمر، تخته های مرمر ، هاونگ های مرمر از جمله ظروف و لوازمی هستند که می توان برای استفاده در آشپزخانه استفاده کرد.

 

 

022402250226022702280229023002320233023402350000000000000000000
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد