اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

نکاتی در رابطه با فضای سبز
محوطه و فضای سبز

نکاتی در رابطه با فضای سبز

اگر منزل شما محوطه سبز و حیاط دارد، برای استفاده از فضای سبز لازم است که تغییرات کلیدی در فضای سبز اعمال شود که در ادامه نکاتی در این رابطه بیان خواهیم کرد.

ایده هایی جالب برای فضاهای اداری کوچک

در فضاهای اداری کوچک معمولا فضای کافی برای میز، صندلی و قفسه وجود ندارد. روش ها و راه هایی هست که می توان به کمک این راه و روش ها از حداکثر فضا استفاده کرد.
48 روز پیش
2,571 نمایش
ایده هایی جالب برای فضاهای اداری کوچک

فضای کار، هرچند کوچک، می تواند محیطی کارآمد و لوکس باشد. در فضاهای اداری کوچک قطعا فضای زیادی برای میز، صندلی، قفسه و کمد وجود ندارد. اما روش های هوشمندانه ایی وجود دارد که می توان به کمک این روش ها، هم از فضا حداکثر استفاده را برد و هم چشم را فریب داد تا فضا را بزرگتر ببیند.

فضاهای اداری کوچک
می توان فضاهای پرت و بی استفاده را به فضای کار کوچکی تبدیل کرد.

شما می توانید از تمام فضاها در محل کار مثل راهرو ها و زیرپله ها با کمی فکر و طراحی درست، استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از میزهای شیشه ای و به طور کلی مبلمان شفاف راهی عالی برای فریب دادن چشم می باشد. استفاده از میزها و قفسه های سفارشی که با توجه به نیاز و ابعاد فضا ساخته می شوند نیز می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

در ادامه به صورت خلاصه و مختصر چند ایده برای استفاده حداکثر از فضا و همچنین ایده هایی برای بزرگتر نشان دادن فضاهای اداری کوچک را برای شما بیان می کنیم.

کنجی برای کار

استفاده از میزی که در کنج قرار می گیرد و به دیوار متصل می شود یکی از گزینه هایی است که به استفاده حداکثر از فضا کمک می کند. می توان میز و قفسه ای مناسب برای نصب در کنج به صورت سفارشی ساخت تا به کارآمد ترین شکل ممکن از فضا استفاده کرد.

فضاهای اداری کوچک
با کمی خلاقیت می توان در کنج ها نیز فضای کوچکی برای کار خلق کرد.

میز کار پنهان

تا به حال به میز و فضای کار مخفی در اتاقتان فکر کرده اید؟ اگر کمدی دارید که از آن استفاده نمی کنید می توانید با کمی تغییرات این فضا را به یک میز کار مخفی تبدیل کنید و در هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید. این مدل از میزها به دلیل جای کمی که اشغال می کنند و همچنین به دلیل اینکه در دید نیستند، برای فضاهای مسکونی بسیار مناسب اند.

فضاهای اداری کوچک
اگر در خانه کمد دیواری دارید که معمولا از آن استفاده نمی کنید، می توان کمد را به یک میز تو کار و فضای کار مخفی تبدیل کنید.

فضای اداری خلاقانه

اگر خانه یا محل کار شما دارای دو طبقه است، حتما پاگردی دارید که فضای آزاد بزرگی دارد. شما می توانید در راهرو ها و بخش هایی از فضا که به آن زیاد توجه نمی شود با کمی خلاقیت یک اتاق کار کوچک خلق کنید.

فضاهای اداری کوچک
می توانید فضاهایی مانند پاگردهای بزرگ را به یک فضای اداری کوچک تبدیل کنید.

زیر پله ها

معمولا فضای زیر پله ها به دلیل فرمی که دارد فضای بی استفاده و پرتی محسوب می شود. اگر قصد دارید تا دفتر کاری در خانه خود داشته باشید فضاهایی مانند زیر پله ها را حتما در نظر بگیرید زیرا می تواند فضای مناسبی برای قرار گیری میز و خلق یک فضای کار کوچک باشد.

فضاهای اداری کوچک
زیر پله ها معمولا فضاهایی هستند که بی استفاده باقی می مانند و می توانند بهترین گزینه برای خلق فضای کار کوچکی باشند.

فضای اداری بسیار کوچک

معمولا در فضاهای کوچک زودتر احساس خستگی می کنید و یکنواختی فضا بیشتر احساس می شود. برای حل این موضوع بهتر است که در فضاهای کوچک به خصوص اگر فضا اداری باشد، از کاغذ دیواری هایی با طرح های هندسی ساده استفاده کنید. نور مناسب و نصب آینه روی دیوار به بزرگ تر دیده شدن فضا بسیار کمک می کند، علاوه بر این، نور کافی به افزایش کارکرد فضا و افراد بسیار کمک خواهد کرد.

فضاهای اداری کوچک
در فضاهای اداری کوچک برای جلوگیری از یکنواختی فضا بهتر است که از کاغذ دیواری های طرح دار استفاده شود.
0131013201330136013701350000000000000فضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچک01186-669x10240118801187-669x102401189-669x102401184فضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک0118801187-669x102401189-669x102401184فضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک0118801187-669x102401189-669x102401184فضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچک01189-669x102401184فضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01184فضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضا های اداری کوچکفضاهای اداری کوچک01188فضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچکفضاهای اداری کوچک
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد