۸ ایده برای تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن !

1368 روز پیش
1,361 نمایش
۸ ایده برای تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن !

۸ ایده برای تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن !

هنگامی که مهمانی به خانه خود دعوت می کنیم، اتاق نشیمن اولین فضایی است که در خانه دیده شده و مورد استفاده مهمانان قرار می گیرد. به همین دلیل دکوراسیون اتاق نشیمن به یک طراحی منطقی نیاز دارد. در دکوراسیون اتاق نشیمن باید به همه چیز از مبلمان گرفته تا نورپردازی فضا توجه کنید. اما مهمترین فاکتوری که وجود دارد دکوراسیون و چیدمان فضا می باشد. اگر شما قصد ایجاد تغییری در دکوراسیون اتاق نشیمن خود دارید این مطلب می تواند به شما ایده های خوبی در این زمینه بدهد و به کمک نکاتی که در ادامه بررسی می کنیم فضای زیبا تری داشته باشید.

۱. پالت های رنگی خاکستری و قهوه ای برای دکوراسیون اتاق نشیمن

در صورتی که به دنبال داشتن محیطی شیک و مدرن برای اتاق نشیمن خود هستید، سعی کنید در درجه اول از پالت رنگ های خاکستری به عنوان رنگ غالب، در درجه دوم از رنگ هایی مانند قهوه ای، بژ و مسی به صورت سایه استفاده کنید. برای ایجاد نقاط برجسته در دکوراسیون اتاق نشیمن نیز می توانید از رنگ سفید در کنار رنگ های گفته شده، استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن
به کار گیری پالت رنگ ها خاکستری و سایه های قهوه ای در دکوراسیون اتاق نشیمن
۲. کاری کنید که اتاق نشیمن بزرگ تر دیده شود!

چیدمان، ترکیب مبلمان و لوازم ، رنگ و طرح دیوار ها در بزرگ تر دیده شدن فضا تاثیر بسیار زیادی دارد. نکته ی دیگری که در دکوراسیون اتاق نشیمن وجود دارد استفاده از پالت رنگ های روشن می باشد. رنگ های روشن فضا را تمیز تر و باز تر نشان می دهند.

دکوراسیون اتاق نشیمن
انتخاب رنگ های روشن به بزرگ تر دیده شدن فضا کمک می کند.
۳. افزودن سایه های قهوه ای به دکوراسیون اتاق نشیمن

یک راه آسان برای افزودن سایه ای از پالت قهوه ای به فضا استفاده از متریال چوبی می باشد. استفاده از مصالح چوبی در عناصری مانند کف، پله ها و لوازم چوبی مانند نیمکت ها، نمونه هایی از افزودن سایه های قهوه ای به دکوراسیون اتاق نشیمن می باشد.

اگر می خواهید در مورد متریال چوب و استفاده از متریال چوب در طراحی داخلی بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن
استفاده از متریال های چوبی راهی آسان برای افزودن سایه های قهوه ای به دکوراسیون اتاق نشیمن
۴. مبلمانی ساده تر

اگر شما به دنبال تغییرات کوچک هستید و نمی خواهید تغییرات عمده در دکوراسیون اتاق نشیمن خود داشته باشید می توانید تنها با ساده کردن مبلمان خود این تغییرات را ایجاد کنید. برای مثال می توانید مبلمانی با پارچه های ساده انتخاب کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن
انتخاب مبلمانی با طرح های ساده
۵. زیبا تر شدن دکوراسیون اتاق نشیمن به کمک رنگ های متضاد

استفاده از دو رنگ متضاد در یک فضا و ایجاد کنتراست رنگی بالا باعث افزایش زیبایی بصری در دکوراسیون فضای شما می شود. یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ های متضاد برای دکوراسیون اتاق نشیمن، رنگ های سفید و سیاه می باشد. استفاده از رنگ های سفید و سیاه فضایی مدرن ایجاد می کند و به راحتی با هر نوع ترکیب رنگ دیگر و چیدمانی جور می شود.

دکوراسیون اتاق نشیمن
استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید ظاهری مدرن به دکوراسیون اتاق نشیمن شما می بخشد و با اکثر سبک های طراحی همخوانی دارد.
۶. سقف کاذب

اگر از نظر مالی محدودیت برای ایجاد تغییراتی که می خواهید اعمال کنید، وجود ندارد پس حتما به سقف کاذب فکر کنید. سقف کاذب یک عنصر تزئینی خاص برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما محسوب می شود. سقف کاذب به شما امکان داشتن یک نور پردازی فوق العاده در سقف را می دهد که این امر با توجه به اهمیت نورپردازی در دکوراسیون اتاق نشیمن، به ایجاد یک فضای فوق العاده زیبا منجر می شود و دکوراسیون اتاق نشیمن شما را دگرگون می کند.

دکوراسیون اتاق نشیمن
سقف کاذب به داشتن یک نورپردازی عالی کمک می کند.
۷. داشتن یک کتابخانه کوچک در اتاق نشیمن

در صورتی که شما اهل مطالعه باشید، داشتن یک کتابخانه کوچک در اتاق نشیمن می تواند یک ایده عالی برای شما باشد. برای اجرای این ایده کافیست یکی از دیوار های اتاق نشیمن را به قفسه ی سرتاسری کتاب تبدیل کنید و دکوراسیون اتاق نشیمن را متناسب با این کتابخانه کوچک شکل دهید.

دکوراسیون اتاق نشیمن
وجود کتابخانه ای کوچک در اتاق نشیمن یک ایده جدید و جذاب برای دکوراسیون اتاق نشیمن می باشد.
۸. ایجاد فضای سبز در اتاق نشیمن

وجود گیاه در دکوراسیون اتاق نشیمن فضایی پویا و شاداب ایجاد می کند. داشتن فضای سبز در خانه تنها افزودن چند گلدان به فضا نمی باشد و راه های خلاقانه ی زیادی برای افزودن فضای سبز به دکوراسیون اتاق نشیمن وجود دارد. به عنوان مثال یکی از این راه ها، دیوار سبز می باشد.

اگر می خواهید درمورد ایده هایی برای ساخت دیوار سبز بدانید، اینجا کلیک کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن
افزودن پوشش گیاهی به دکوراسیون اتاق نشیمن سبب شادابی و پویایی فضا می شود.
0857085808590860دکوراسیون اتاق نشیمن085608610862
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد