جدید ترین های ترند دکوراسیون داخلی را بیشتر بشناسید!

1270 روز پیش
1,257 نمایش
جدید ترین های ترند دکوراسیون داخلی را بیشتر بشناسید!

سال نو فرصت جدیدی برای نو سازی فضای شما می باشد. اگرچه در تغییر دکوراسیون داخلی لزومی به ایجاد تغیرات اساسی در عناصر معماری و سازه ای فضا نمی باشد اما باز هم برای ایجاد تغییرات به روند و الگویی مشخصی نیاز دارید. وقت آن رسیده که خانه ی خود را نو کنید، جدید ترین های ترند دکوراسیون داخلی را بشناسید و با لوازم و حتی چیدمان قدیمی فضایتان خداحافظی کنید.

با توجه به نظر کارشناسان و طراحان در حوزه دکوراسیون و جدید ترین های ترند دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹، تعدادی از نکات و ترند دکوراسیون داخلی که می توانیم به کمک آن ها دکوراسیون خانه خود را مدرن و زیبا کنید را بررسی می کنیم.

استفاده بیشتر از چوب

مردم علاقه زیادی به طبیعت دارند و به هر شکلی به دنبال ارتباط با طبیعت می باشند. به همین علت مصالحی که در طبیعت نیز وجود دارند مانند چوب، محبوبیت بیشتری داشته و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید شما بگویید که چوب یک مصالح کاملا سنتی است و خیلی در سبک های طراحی مدرن قابلیت استفاده ندارد. اما اینگونه نیست و چوب یکی از مصالح محبوبی است که هر سال نیز بر محبوبیتش افزوده می شود.
در سال ۲۰۱۹ نیز چوب همچنان جزء مصالح محبوب محسوب می شود.

به کار گیری متریال چوب در فضای غذا خوری

شما می توانید در آشپزخانه، پذیرایی، اتاق غذاخوری، اتاق خواب و حتی در حمام و سرویس بهداشتی مصالح چوبی به کار ببرید.

استفاده از متریال چوب در کف و برخی از کابینت ها
متریال چوب در دکور آشپزخانه
ترکیب عناصر مردانه و زنانه

یکی از جدید ترین ترند دکوراسیون داخلی ترکیب عناصر مردانه و زنانه و استفاده از این عناصر به شکل متعادل می باشد.

به عقیده کارشناسان و طراحان داخلی ایجاد توازن ایده آل بین عناصر زنانه و مردانه باعث زیبا تر شدن فضا می شود، در نتیجه سعی کنید عناصر مردانه و زنانه را در کنار هم و در ترکیب با هم در فضای خود به کار ببرید. برای مثال اگر از رنگ های تیره و مردانه در طراحی داخلی خود استفاده می کنید در کنار آن، پوسته ها و تزئینات پر زرق و برق و روشن به کار ببرید.

هنگام طراحی فضا در سال جدید عناصر مردانه مانند چرم را با لوازم تزئینی ظریف و زنانه ترکیب کنید تا تنوع بیشتری در طراحی و دکوراسیون فضای خود داشته باشید.

ترکیب رنگ تیره با عناصر و جزئیات ظریف
ترکیب عناصر مردانه و زنانه به شکلی متعادل
دیوار پشت ظرف شویی و سینک

معمولا دیوار پشت ظرفشویی، برای جلوگیری از خیس شدن، کاشی می شود. در صورتیکه کل دیوار های آشپزخانه کاشی شده باشد برای آنکه زیبایی بصری در فضا داشته باشیم معمولا این دیوار از دیوار های دیگر متمایز خواهد شد.

متمایز کردن دیوار پشت سینک

از نظر کارشناسان و طراحان داخلی دیوار پشت سینک اگر دیواری سفید و ساده باشد زیبا تر است. اما در اکثر طرح هایی که در حال حاضر می بینیم معمولا برای این دیوار ها از کاشی هایی با طرح های بزرگ و شاخص استفاده می کنند. در سال جدید این روند ادامه نخواهد داشت و کاشی هایی با طرح های ساده تر به عنوان ترند دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

به کار بردن کاشی هایی با طرح ساده برای دیوار پشت ظرف شویی
استفاده از طرح های ساده برای دیوار پشت سینک
حداکثر گرایی یا ماکسیمالیسم

احتمالا شما اکثر نکات مربوط به دکوراسیون های مینیمال را می دانید و با این سبک طراحی آشنا هستید. در سال جدید سبک مینیمال جای خود را به سبک های پر جنب و جوش و شلوغ تر می دهند و سبک ماکسیمال از جدید ترین های ترند دکوراسیون داخلی می باشد. ما در سال جدید شاهد طراحی هایی با پویایی و جنب و جوش بیشتر خواهیم بود. در سال جدید طراحی داخلی بر عکس سبک مینیمال دارای جزئیات و تزئینات بیشتری خواهد بود و پیش بینی می شود که از این نوع سبک های طراحی و این ترند دکوراسیون داخلی استقبال خوبی شود.

استفاده از پالت های رنگی گسترده، طرح های شلوغ و جزئیات زیاد از خصوصیات سبک ماکسیمال می باشد.
به کار گیری طیف گسترده ای از رنگ ها
آشپزخانه هایی با رنگ مشکی

درطول چند سال اخیر آشپزخانه هایی با پالت رنگ روشن و سفید بسیار محبوب بوده و مورد استفاده قرار می گرفته است. اما در سال جدید رنگ های شاخص به آشپزخانه باز می گردند. رنگ مشکی یکی از جدید ترین ترند دکوراسیون داخلی و رنگ هایی است که برای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد. رنگ مشکی در کنار رنگ سفید زیبایی بصری فوق العاده ای دارد و ظاهری مدرن به فضای آشپزخانه شما می بخشد.

استفاده از کابینت هایی به رنگ مشکی، بهترین راه برای اضافه کردن این رنگ به آشپزخانه می باشد.

به کار گیری کابینت های مشکی در آشپزخانه سفید جلوه ی بصری زیبایی دارد.
رنگ مشکی ظاهری مدرن به آشپزخانه شما میبخشد.
0837082608270829083108320833083408350836
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد