چگونه خانه ای با هویت و شخصیت خودمان داشته باشیم

1159 روز پیش
3,280 نمایش
چگونه خانه ای با هویت و شخصیت خودمان داشته باشیم

چگونه خانه ای با هویت و شخصیت خودمان داشته باشیم ؟ زمانی که می خواهید خانه ی خود را مدل کنید می توانید مثل سایر مردم وارد فروشگاه ها شوید و خرید کنید ولی بهتر است یک راه دیگر را برای داشتن خانه ای با هویت امتحان کنید ! راهی که شخصیت و هویت شما را نشان می دهد. راه های زیادی داشتن خانه ای با هویت وجود دارد.

  • میراث

میراث شما و چیزهایی که به شما ارث می رسد شخصیت و هویت شما هستند و باعث تمایز منزل شما از دیگران و به وجود آمدن خانه ای با هویت می شود. ولی باید در استفاده از آن ها اعتدال را رعایت کنید تا منزل خود را به یک فروشگاه برای گردشگران تبدیل نکنید !

شما می توانید برای دادن شخصیت و هویت به منزل خود و داشتن یک خانه ای با هویت از یک سری آثار شخصی استفاده کنید. مثلا می توانید آثار هنری، سفال ، پارچه ، عکس و … استفاده کنید و آن ها را در منزل خودتان نمایش دهید.

حتی اگر در همسایگی پدربزرگ و مادربزرگتان زندگی می کنید بازهم می توانید از عکس های قدیمی سیاه و سفید برای دکور منزلتان استفاده کنید.

  • علاقه مندی ها

اگر شما یک نقاش ، مجسمه ساز ، نجار یا حتی یک عکاس آماتور هستید می توانید از قسمت های دست ساز مورد علاقه ی خودتان برای دکور منزلتان استفاده کنید تا خانه ای با هویت داشته باشید.

فقط دقت کنید که از کارهای با کیفیت استفاده کنید و کارهای با کیفیت پایین را در گنجه نگه دارید.

  • حرفه

ابزارهای منحصر به فرد حرفه ی خود را نمایش دهید.اگر نجار هستید ابزار عتیقه و منحصر به فرد حرفه ی خود را نمایش دهید یا اگر ورزش خاصی را دنبال می کنید یا مربی رشته ی خاصی هستید از عکس ها و ابزار های همان رشته استفاده کنید.

یک معمار می تواند طرح ها و نقشه های قدیمی ،یک عکاس دوربین های قدیمی  و یک ماهیگیر نقشه های دریایی قدیمی را نمایش دهد.

  • سبک زندگی

سبک زندگی یک فرد مجرد با یک خانواده ای که پنج فرزند دارد متفاوت است. خانه ی خود را با سبک و استایل زندگی فعلی خودتان مدل کنید تا خانه ای با هویت داشته باشید. آنچه که در حال حاضر است، مهم است. از چیزی بهتر یا سبک زندگی خانواده تان یا چیزی که در گذشته بوده استفاده نکنید.

به طور مثال اگر شام های رسمی و مجالس بزرگسالان را می پسندید فضای غذاخوری خود را به صورت رسمی و شیک طراحی کنید. اما اگر فضای زندگی شما به گونه ای است که بیشتر به عنوان یک فضا برای انجام کارهای روزانه بچه ها یا انجام کارهای هنری آن ها مورد استفاده قرار می گیرد این فضا را الهام بخش و دوست داشتنی دکور کنید.

سعی نکنید که در خانه ای که خیلی با سبک زندگی شما تفاوت دارد و فقط روی همسایگان و بینندگان تاثیر می گذارد زندگی کنید.

  • رنگ

اگر بخواهید یک رنگ را به شخصیت خود نسبت دهید ، حدس می زنم که آن رنگ نمی تواند بژ یا خاکستری باشد.

شخصیت شما چه رنگی است؟ نارنجی روشن،سبز آبی،صورتی،آبی و …

سعی کنید رنگ ها را در داخل منزل خود ترکیب کنید تا هیجان و علاقه را به محل زندگیتان بیاورید.

  • ترکیب سبک ها

اکثر مردم جنبه های بیشتری از یک سبک را دارند که آن هویت و سبک زندگی آن ها را می سازد. شما ممکن است سنتی باشید با یک زمینه هایی از معاصر یا پیچیده با زمینه هایی از سادگی و …

بهتر است دو سبک مختلف را باهم ترکیب کنید تا شخصیت و هویت خود را کامل کنید.

1123456
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد