دکوراسیون اتاق نویسندگان مشهور

1492 روز پیش
2,969 نمایش
دکوراسیون اتاق نویسندگان مشهور

دکوراسیون اتاق نویسندگان مشهور

برای بسیاری از نویسندگان، اتاق خواب هم فضایی برای خواب و هم فضایی برای کار محسوب می شود. به همین دلیل باید فضای اتاق طوری طراحی شود تا هم به خلاقیت نویسنده کمک کند و هم آرامش لازم برای استراحت و خواب را داشته باشد. ما در ادامه به بررسی تعدادی از دکوراسیون اتاق نویسندگان مشهور می پردازیم تا ببینیم آنها چگونه اتاقشان را به محیطی خلاقانه برای خلق آثار فوق العاده خود تبدیل می کردند.

اگر شما به رمان و کتاب علاقه مندین و همچنین به دکوراسیون اتاقتان اهمیت می دهید، در ادامه ما دکوراسیون اتاق ۸ نویسنده بزرگ را بررسی می کنیم و شما می توانید از اتاق این نویسندگان بزرگ برای دکوراسیون اتاق خود الهام بگیرید.

۱. ویرجینیا وولف (Virginia Woolf)

اتاق ویرجینیا وولف در کلبه ای واقع شده بود. این اتاق با کتاب و اشیاء باارزش پرشده بود و یک روشویی هم در گوشه ی اتاق وجود داشت و همه چیز برای خلق آثار خلاقانه اش مهیا بود.

۲. ارنست همینگوی (Ernest Hemingway)

اتاق خواب ارنست همینگوی سبک مینیمالیستی داشت و به نظر می رسد نور و جریان هوا در اتاق نقش مهمی داشتند. پنجره های بزرگ اجازه می داد تا اتاق از حداکثر نور ممکن بهره ببرد. همچنین وجود پنجره های بزرگ به جربان داشتن هوا در اتاق بسیار کمک میکرد.

۳. فلانری اوکانر (Flannery O’Connor)

فلانری اوکانر  بسیاری از کارهای خود را در حالی که در لبنیاتی مزرعه مادرش کار می کرد، نوشت. وی اتاق خوابی منظم و راحت داشت که با نقش های پررنگ و مجموعه ای از لوازم تزئینی مزین شده بود.

۴. هنری دیوید ثورو (Henry David Thoreau)

کلبه ی وی در نزدیکی Walden Pond و به سبک روستایی ساخته شده بود. کف پوش های چوبی ، مبلمان ساده یک شومینه رمانتیک از ویژگی های اتاق این نویسنده بود که رنگ و بوی روستایی نیز به اتاق بخشیده بود.

 

۵. ویکتور هوگو (Victor Hugo)

ویکتور هوگو، نویسنده مشهور فرانسوی از لوازم ارگونومیک استفاده می کرد و از زمان خودش جلوتر بود. دیوارهای اتاق خواب او پس زمینه ی قرمز با طرح های ظریف داشت و محیطی احساسی را بوجود آورده بود.

۶. امیلی دیکینسون  (Emily Dickinson)

اتاق خواب شاعر امیلی دیکنسون نسبتا ساده بود، فقط یک میز کوچک و تعداد زیادی بازشو که نور طبیعی زیادی را وارد اتاقش می کرد. این ها تمام چیزی بودن که اتاقش را برای نوشتن شعر هایش آماده می کرد.

۷. مارسل پروست (Marcel Proust)

فضایی که مارسل پروست کارهای خود را در آن می نوشت و بعد از اتمام کار به خواب می رفت بسیار کوچک و محدود بود. در اتاق خواب، یک صندلی راحتی و یک میز کشودار با فضای ذخیره سازی زیاد وجود داشت تا بیشترین میزان استفاده از محیط زندگی را داشته باشد.

۸. ویلیام فاکنر (William Faulkner)

اتاق خواب ویلیام فاکنر مرکز فرایند نوشتن وی بود و به سادگی تزئین شده بود. ظاهرا هنوز هم دست خط این نویسنده روی دیوارهای اتاقش دیده می شود. برای این که از این موضوع (که او برخی ایده های ذهنی خود را روی دیوار مینوشت) الهام بگیرید می توانید تخته سیاهی در اتاق خود داشته باشید تا به نوشتن ایده های خود روی آن خلاقیتتان بیشتر شود.

۲ظ۳پ06806206306506606700000000
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد