۵ طراحی داخلی اداری جسورانه و منحصر به فرد و کارآمد !

1381 روز پیش
106,258 نمایش
۵ طراحی داخلی اداری جسورانه و منحصر به فرد و کارآمد !

۵ طراحی داخلی اداری جسورانه و منحصر به فرد و کارآمد !

هیچ چیز مانند الهام گرفتن از طرح های عالی نمی تواند به داشتن یک طرح خوب کمک کند. در این مطلب ۵ مورد از طراحی داخلی اداری با طراحی خوب را بررسی می کنیم. رنگ، دکور، مبلمان و نوع چیدمان فضایی که هر روز می بینید، تا حد زیادی بر روحیه شما تاثیر می گذارد.

اینکه فضایی که در آن وقت خود را سپری می کنید دوست داشته باشید موضوع بسیار مهمی می باشد. در نتیجه فضایی که بیشترین زمان خود را در آن می گذرانید، فرقی نمی کند محل کار باشد یا خانه، به فضایی که دوست دارید تبدیل کنید.

اکثر افراد تقریبا ۳۵٪ از ساعات بیداری خود را در محل کار صرف می کنند. بنابراین، بسیار مهم است که محل کار شما، فضایی لذت بخش بوده و به خوبی طراحی شده باشد. کار کردن در فضایی که مورد علاقه شما است باعث می شود شما انرژی بیشتری برای کار داشته باشید و در نتیجه بهره وری کاری شما بیشتر خواهد شد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار، به طراحی داخلی محیط کار یا دفتر خود اهمیت نمی دهند و هیچوقت به این نکته توجه نمی کنند که چگونه یک فضا می تواند بر کسب و کار و کارکنانشان تاثیر گذار باشد.

۱. Google Zurich

دفاتر گوگل برای طراحی داخلی اداری خوبشان معروف می باشند و فضای کاری به گونه ای است که کارکنان در آن احساس راحتی می کنند و می توانند روی کار خود تمرکز کنند. یکی از بهترین فضاهای گوگل مربوط به Google Zurich است.

در Google Zurich اتاق های زیادی برای تفریح و بازی طراحی شده است. همچنین اتاق هایی برای آواز خواندن و رقصیدن، یک اتاق ماساژ و اتاق استراحت با آکواریوم و انواع تخت هایی برای استراحت نیز وجود دارد.

یک فضای بزرگ با طراحی اداری برای فضای اصلی کار Google Zurich نیز طراحی شده است.

استفاده از المان هایی که خلاقیت افراد را شکوفا می کند

 

ایجاد فضاهایی خلاقانه در فضای اداری

 

غرفه هایی برای تمرکز بیشتر کارمندان

۲. Adobe Office

Adobe در یوتا ( Utah) (ایالتی در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا) دارای پردیسی با مساحت ۲۶۰۰۰۰ متر مربع می باشد و دارای پنجره های سرتاسری با ارتفاع زیاد است. این پنجره ها نمایی از کوه های  Wasatch را به نمایش می گذارد.

دفتر Adobe با مفاهیم اداری طراحی شده است. این دفتر شامل یک کافه، زمین بسکتبال، یک اتاق بازی بزرگ و سالن بدنسازی بزرگ می باشد. روی دیوارها، راه رو ها و در همه طبقات ساختمان آثار هنری به چشم می خورد.

به کارگیری پالت رنگی گسترده در طراحی داخلی اداری

 

ایجاد خلاقیت در طراحی داخلی اداری با توجه به نوع کار

۳. ICrave NYC

طراحی داخلی این شرکت برنده جایزه طراحی داخلی اداری شهر نیویورک شد. سبک طراحی این دفتر مینیمال می باشد. در نگاه اول سالن اصلی این دفتر شبیه به لابی هتل به نظر می رسد.

فضایی شیک با پالت رنگی محدود ولی خلاقانه

 

ایجاد فضایی صمیمی برای تبادل فکری بیشتر و کار گروهی بهتر

۴. BICOM Communications

طراحی داخلی اداری این دفتر که به تازگی بازسازی شده است توسط Jean de Lessard طراحی شده و دارای فضای باز و گسترده می باشد.

به کمک چمن های مصنوعی و پانل ها چوبی فضاهای مختلف که برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از هم تفکیک می شوند.

طراحی داخلی اداری خلاقانه با پالت رنگی محدود

 

تفکیک فضاهای از هم به شکلی خلاقانه

 

محیطی صمیمی و در عین حال تفکیک شده

۵. Google Japan

بار دیگر یک طراحی داخلی اداری عالی برای دفتر گوگل ولی اینبار در ژاپن را بررسی می کنیم. دفتر گوگل ژاپن برای رویکرد استفاده از تکنولوژی در کار و محل کار شناخته شده است. این دفتر با یک الگوی جسورانه و هیجان انگیز تزئین شده است.

استفاده از رنگ با توجه به کاربری فضا در طراحی داخلی

 

استفاده از طرح های گرافیکی جذاب و جالب روی دیوار ها

 

تقکیک فضاها بدون قطع کردن رابطه ی فضاها با هم

 

055505560557055805590560056105620563056405650566056705680569
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد