پنج متریال رایج در طراحی نما ساختمان کدام اند؟
معماری

پنج متریال رایج در طراحی نما ساختمان کدام اند؟

در ساختمان های امروزی به هر سبکی که باشند (مدرن، معاصر و سنتی) به طراحی نما ساختمان بسیار اهمیت داده می شود. طراحی فضای خارجی ساختمان علاوه بر اینکه به زیبایی خارجی ساختمان می افزاید ارزش مادی ساختمان را نیز بالا می برد. نمای ساختمان جدا از این موضوع که چه متریال و مصالحی در آن به کار می رود می تواند عناصری کاربردی و تزئینی داشته باشد.

۱۰ ترفند برای طراحی اتاق نشیمن کوچک
دکوراسیون داخلی

۱۰ ترفند برای طراحی اتاق نشیمن کوچک

اگر اتاق نشیمن شما مساحت کمی دارد، شما نمی توانید مساحت آن را تغییر دهید و بزرگترش کنید اما با طراحی مناسب اتاق نشیمن خود می توانید کاری کنید که بزرگتر دیده شود. اینکار جادو نیست بلکه چند ترفند ساده در یک طراحی هوشمندانه است.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
بازسازی

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که بازسازی با هزینه بالا همیشه بازده ای و نتیجه ی عالی به دنبال ندارد. پس در نتیجه سعی کنید به گونه ای بازسازی آشپزخانه خود را انجام دهید که با هر مقدار بودجه، بهترین نتیجه را داشته باشید.

فضای اداری شاد و با طراوت با دیوار آجری و گیاهان طبیعی

ایجاد یک فضای اداری مدرن، منحصر به فرد، مهیج و کاربردی امری آسان نیست. نمای آجری و گیاهان طبیعی حس طراوت و شادابی را به ارمغان می آورد. امروزه معمولا دفاتر اداری دیگر مانند گذشته مانند کابین هایی خسته کننده نیستند و از رنگ در این دفاتر بسیار استفاده می شود. در دفاتر اداری امروزی به عواملی مانند آرامش محیط، جذابیت محیط،خلاقیت در محیط و منحصر به فرد بودن محیط توجه می شود.
261 روز پیش
17,937 نمایش
فضای اداری شاد و با طراوت با دیوار آجری و گیاهان طبیعی

فضای اداری شاد و با طراوت با دیوار آجری و گیاهان طبیعی

ایجاد یک فضای اداری مدرن، منحصر به فرد، مهیج و کاربردی امری آسان نیست. نمای آجری و گیاهان طبیعی حس طراوت و شادابی را به ارمغان می آورد. امروزه معمولا دفاتر اداری مانند گذشته دارای کابین هایی خسته کننده نیستند و از رنگ در این دفاتر بسیار استفاده می شود. در دفاتر اداری امروزی به عواملی مانند آرامش محیط، جذابیت محیط، خلاقیت در محیط و منحصر به فرد بودن محیط توجه می شود. هر فضای اداری دارای هویت و شخصیتی می باشد که نشان دهنده هویت و شخصیت کل آن شرکت یا سیستم اداری است. در ادامه به بررسی یک دفتر اداری واقع در چین می پردازیم. فضای داخلی این دفتر عمدتا به رنگ سفید می باشد و در بعضی بخش ها از آجر در دیوارها استفاده شده است همچنین استفاده از گیاهان و وجود نور زیاد در فضا از دیگر ویژگی های این دفتر می باشد. وجود دیوارهای آجری، نور و گیاهان سبز رنگ باعث ایجاد کنتراست رنگی در فضا می شود.

در این دفتر از پنجره های بزرگ شیشه ای که تا سقف ادامه پیدا کرده اند به کار رفته است که نور مناسب و مورد نیاز محیط را به صورت طبیعی فراهم می کند. قاب این پنجره ها از چوب بلوط بود و پرده های سفید رنگی که پارچه ظریفی دارد در کنار این پنجره ها قرار گرفته است.

این پرده های سفید رنگ همچنین برای جدا سازی فضا در یک محیط کاری و داشتن حریم خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از رنگ سفید در فضا حس آرامش را در محیط ایجاد می کند.

به کار بردن آجر در برخی دیوارها و همچنین استفاده از گیاهان در تمامی فضاها علاوه بر ایجاد کنتراست رنگی، حس تعادل و طراوت را برای محیط به ارمغان می آورد.

اتاق چای با دکوراسیون چوبی آرامش بخش، قفسه ها و فضاهای ذخیره سازی عالی و صندلی های هوشمند در کنار پنجره، تاثیر قوی بر روی یک دفتر می گذارد و یک محیط آرام و در عین حال شاد را به وجود می آورد.

033003310332033303340335032303240325032603270328
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد