باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز
محوطه و فضای سبز

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز

باغ آسیایی فراتر از زیبایی شناسیست. باغ ژاپنی و عناصر طراحی باغ ژاپنی یکی از انواع محبوب باغ  های آسیایی می باشد. تمامی عناصر در باغ های ژاپنی نمادین بوده و دارای معنی و مفهوم خاصی می باشد.

اهمیت نور در معماری سنتی
معماری

اهمیت نور در معماری سنتی

نور همیشه بخشی جدایی ناپذیر در معماری سنتی ایرانی بوده است و علاوه بر نقشی که برای تامین نور داشته به عنوان جزئی از تزئینات نیز محسوب می شده است.

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !
دکوراسیون داخلی

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !

ایجاد تغییر در کابینت آشپزخانه، بازسازی و نوسازی آن یک سرمایه گذاری با ارزش و بلند مدت محسوب می شود. بنابراین می توان با انتخابی مناسب، سال های زیادی از آشپزخانه ای زیبا لذت برد.

۹ ترند دکوراسیون داخلی پاییزی و زمستانی

خانه خود را برای فصل های خیره کننده پاییز و زمستان آماده کنید و با آخرین ترند طراحی داخلی سال ۲۰۱۸ دکوراسیون خانه خود را زیبا و نو کنید. رنگ های پاییزی و متریال های مناسب فصل پاییز را بشناسید و دکوراسیون پاییزی داشته باشید.
274 روز پیش
4,732 نمایش
۹ ترند دکوراسیون داخلی پاییزی و زمستانی

۹ ترند دکوراسیون داخلی برای پاییزی و زمستانی

خانه خود را برای فصل های خیره کننده پاییز و زمستان آماده کنید و با آخرین ترند طراحی داخلی سال ۲۰۱۸ دکوراسیون خانه خود را زیبا و نو کنید. در ادامه ۹ ترند دکوراسیون داخلی پاییزی و زمستانی را بررسی می کنیم.

۱. پالت های رنگی تیره تر

سایه های تیره و تاریک برای ایجاد یک محیط راحت و دلپذیر در فصل پاییز و زمستان که فصل های سرد سال هستند بسیار مناسب می باشند. رنگ های قهوه ای تیره، خاکستری و تناژ های رنگ بنفش از اولویت ها دکوراسیون داخلی پاییزی و زمستانی می باشند. این رنگ ها، احساسی دلپذیر و آرامش بخش برای فضای شما به ارمغان می آورند.

استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون داخلی

۲. آشپزخانه تیره

طبق آمار های گرفته شده در شش ماه گذشته ۹۳ درصد از افراد از رنگ های تیره مانند آبی تیره، مشکی و … در آشپزخانه خود به خصوص برای انتخاب کابینت ها استفاده کرده اند.

کابینت های آبی تیره، سنگ مرمر و رنگ خاکستری

 

یکی از قوی ترین سبک های طراحی آشپزخانه مدرن، سبکی است که شبیه به سبک کلاسیک شیکر می باشد و رنگ آبی در آن به چشم می خورد. در این سبک دیوار ها به رنگ خاکستری و کابینت ها به رنگ آبی تیره می باشند.

۳. رنگ آۤبی

اگر متناسب با هر فصل دکوراسیون اتاق نشیمن خود را تغییر می دهید، برای فصل های زمستان و پاییز آۤبی رنگی است که می توانید در دکوراسیون خود به کار ببرید. رنگ آبی در کنار رنگ طلایی ظاهری مدرن و لوکس به فضای شما می دهند.

پالت رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

۴. رنگ عسلی

رنگ های پالت نارنجی و زرد از رنگ های پاییزی می باشند. پیش بینی می شود این رنگ جزء ترند سال ۲۰۱۹ نیز باشد. این رنگ ها به دلیل اینکه جزء رنگ های گرم می باشند برای فصل پاییز و دکوراسیون داخلی پاییزی بسیار مناسب می باشند. حتی استفاده از متریال هایی با این پالت رنگی مانند چوب نیز برای فصول سرد بسیار مناسب می باشند.

استفاده از رنگ عسلی در دکوراسیون داخلی پاییزی

۵. دکوراسیون کهکشانی

طراحان همیشه در آسمان و صور فلکی به دنبال الهاماتی برای طراحی های خود هستند. استفاده از الگوی ستارگان و نقشه های کهکشانی در نقاشی ها، کاشی کاری ها و تزئینات، نمونه هایی از این الهامات می باشد.

به کارگیری المان های آسمانی و کهکشانی در دکوراسیون داخلی

۶. شیرآلات برنجی

شیرآلات برنجی مانند جواهری در آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی می باشند. شیرآلات برنجی هنگامی که کنار بتن یا سنگ مرمر قرار می گیرد ترکیب بی نظیری را ایجاد می کنند.

هنگامی که فضای شما تم رنگی سرد مانند سفید دارد یا از متریال های سرد مانند بتن در آن استفاده شده است افزودن شیرآلات برنجی به دلیل رنگ گرمی که دارد به فضای شما گرما می بخشد.

شیرآلات برنجی در کنار بتن و سرامیک

 

۷. حمام های بتنی

امروزه بتن به طور فزاینده ای به عنوان متریال اصلی برای حمام مورد استفاده قرار می گیرد. بتن به دلیل داشتن تنوع فراوان و مقاومت بالا بهترین گزینه برای حمام ها میباشد. با توجه به تکنیک های جدیدی که در چاپ و رنگ آمیزی وجود دارد این امکان فراهم شده است که هر طرحی که بخواهید روی دیوار بتنی خود داشته باشید. یکی دیگر از دلایل استقبال از متریال بتن در حمام سطح بسیار صافی است که بتن ایجاد می کند.

به کار گیری متریال بتن در حمام

۸. کاشی های مسحور کننده

موج جدیدی از اشکال کاشی در بازار آمده است که جذاب و فانتزی می باشند. این کاشی ها به اشکال نامنظم با لبه های گرد هستند. این کاشی های با این سبک از اشکال برای حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و راهرو مناسب می باشند.

استفاده از کاشی با اشکال موج مانند در حمام

۹. مخمل

تقاضا و استفاده از پارچه های مخمل طی شش ماه به میزان ۴۰۰ درصد افزایش یافته است. رو تختی های مخملی، مبل های مخملی و پرده های مخملی از جمله مواردی هستند بسیار محبوب هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

مبلمان با پارچه ی مخمل یکی از پرطرفدارترین مبلمان ها در سال های اخیر

 

05290521052205230524052505260527052805310523
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد