دیگه وقتشه ! که شما را با یک جمع بندی از طراحی و دکوراسیون داخلی در سال 2018 آشنا کنیم !

1239 روز پیش
2,200 نمایش
دیگه وقتشه ! که شما را با یک جمع بندی از طراحی و دکوراسیون داخلی در سال 2018 آشنا کنیم !

دیگه وقتشه ! که شما را با یک جمع بندی از طراحی و دکوراسیون داخلی در سال 2018 آشنا کنیم !

تعطیلات شروع شده و بهتره کمی به حال و هوا خانه رسیدگی کنیم. شما تعجب می کنید که سال نو چه شرایط جدیدی را برای لذت بردن از فضای زندگی و چیدمان و دکوراسیون داخلی بهتر به ارمغان آورده است. ما می بینیم زیبایی های قدیمی و لوازم قدیمی دوباره به صحنه ی طراحی و  دکوراسیون داخلی بازگشته اند که این مورد به نفع و کاملا جدید به نظر می رسد.اگر شما آماده دریافت اطلاعات در مورد روند دکوراسیون داخلی سال 2018 هستید، در ادامه با ما همراه باشید. ما از کارشناسان خواسته ایم تا پیش بینی های خود را در مورد آنچه که در طراحی ، دکوراسیون داخلی و چیدمان ها ترند شده اند و چه در داخل و جه در خارج هستند را با شما به اشتراک بگذارند. پاسخ آنها به این درخواست ممکن است شما را متعجب کند.

 

  • رنگ های پررنگ

ترند امسال در دکوراسیون داخلی هرچیزی را اما با تن های خنثی در بر میگیرد. همه چیز در دکوراسیون داخلی به سمت پررنگ تر شدن و شارپ تر شدن در حرکت است ، قرمز ، آبی پررنگ به ویژه سبز پررنگ ! همینطور مردم از تن ها و پالت های خنثی هم خسته شدند پس باید این دو باهم ترکیب شوند. سایه های خنثی باید بخشی از طراحی شما را تشکیل دهند، در سال 2018 به نظر می رسد که ما آنها را بیشتر از یک پس زمینه می بینیم و شما میتوانید با استفاده از سایه ها در مبلمان و لوازم جانبی به ویژه در فرش ، کوسن ها و سبد ها فراتر بروید .این یک راه عالی برای بدست آوردن ترند بدون احساس تعهد یا زیاده روی نسبت به آن است.

 

  • استفاده از لوازم قدیمی

لوازم قدیمی هرکدام داستانی دارند. وقتی از آن ها استفاده می کنیم انگار خود ،گوینده ی حس و داستان هستند. حتی اگر خونه ی شما یک هتل است راه ترکیب آن ها را با هم پیدا کنید. استفاده از کتاب ها و تابلو ها و آیتم های قدیمی باعث به وجود آمدن یک فضای منحصر به فرد و شخصی می شود. یکی از سریع ترین و راحت ترین راه های در دسترس استفاده از عتیقه فروشی ها و سایت های فروش لوازم قدیمی است.

طراحی و چیدمان باید هرچیزی جز خسته کنندگی و یکنواختی را در بربگیرد. ما این ایده و ترند استفاده از لوازم قدیمی را دوست داریم چون اجازه می دهد کمی طراحی خاص تری داشته باشیم در واقع باعث ایجاد نقاط کانونی و نمایشگاهی در فضای زندگی می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم کمی تحقیق کنید و طراحی ها و معماری های دوره های مختلف را ببینید ، ببینید که با کدام دوره از طراحی ها ارتباط برقرار می کنید و از لوازم جانبی های آن دوره به عنوان منبع الهام ، تغییر و جلب توجه استفاده کنید.

 

  • رنگ های تیره تر با ترکیب پرداخت های مختلف برای فینیشینگ

برنج پرداخت شده و رز گلد همه جارا فرا گرفته است. من نیاز استفاده از مخلوط کردن فلزات را در تمام قسمت ها مثل مبلمان ، آشپزخانه ، حمام و وسایل حمام و لوازم نوری میبینم. مس، برنز، برنج، برنج ساتن، نیکل طلایی و سیاه امروزه همگی در کنار هم و با هم کار می کنند و قابل تعویض هستند و ترکیب های خارق العاده ای می دهند. اگر شما میخواهید به این راه بروید، دقت کنید که از یک فلز غالب استفاده کنید و با توجه به نیاز و دقت در هم نشینی ترکیبات کنار یکدیگر در جای جای فضای مورد نظر خود آن را در کنار ترکیب های دیگر به کار ببرید. ·

 

  • تخته های چوبی عریض

استفاده از تخته های چوبی برای کف روز به روز رو به افزایش است. استفاده از اندازه های معمولی و روتین تر برای فضاهای مسکونی جا افتاده و فراگیر شده است. این تخته های چوبی در عرض ها وپهنه های عریض تر 5 اینچی وارد بازار شده است که برای فضاهای کلاسیک، زیباتر و بهتر است. استفاده از این تخته های چوبی عریض تر حس و حال روستایی و طبیعی را وارد فضای زندگی می کند و برای کسانی که به طراحیی های صنعتی و روستایی علاقه مند هستند بسیار مناسب است.حتی امروزه استفاده از عرض های متفاوت و رندم تر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . این تخته ها حس تاریخی و روستایی بهتری را منتقل می کنند و در فضای زندگی باعث چیدمان بهتر و جذاب تری می شوند.

 

  • فضاهای آرمانی و شخصی

من معتقدم که ما در طراحی تغییری را به سوی طراحی فضاهای مبتنی بر اینکه مردم چه حسی دارند، داریم! در خانه مردم فضای زندگی خود را با توجه به حس خود و برای جلب توجه طراحی می کنند. آن ها یک خانه ی عمومی ندارند که به نظر یک مجله شبیه باشد. چسدمان آن ها با توجه به شخصیت و نظر شخصی آن ها شکل می گیرد. هر فرد می تواند طراحی و چیدمان منحصر به فردی را ارائه دهد. به وسیله این ترند میتوانیم مجموعه قوانین از پیش تعیین شده را کنار بگذاریم و خودمان فارغ از هر قانونی دست به کار شویم.

 

3c9fb1216b9f947d51297dd50b1c14a0
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد