رنگ مرجان زنده ، رنگ سال 2019

1017 روز پیش
8,567 نمایش
رنگ مرجان زنده ، رنگ سال 2019

رنگ مرجان زنده ، رنگ سال 2019

رنگ مرجان زنده (Living coral) رنگی پر جنب و جوش و در عین حال ملایم می باشد. این رنگ که رنگ نوعی مرجان زنده در حال انقراض است، مظهر سرزندگی، خوش بینی و شادابی و رنگی برای بیان تمایلات عاطفی می باشد. رنگ مرجان زنده در دنیای مد و طراحی طرفداران زیادی دارد و به شکل غیر قابل وصفی الهام بخش می باشد. استفاده از این رنگ در زمینه دکوراسیون نیز بسیار جذاب خواهد بود. رنگ مرجان زنده تاثیر بسیار زیادی در زندگی اجتماعی افراد داشته و رنگی است که در اجتماع بسیار محبوب می باشد.

رنگ Living coral
رنگ مرجان زنده

رنگ Living coral از پالت رنگ نارنجی محسوب می شود که رنگ طلایی در خود داشته و به نوعی منعکس کننده گرما و قدرت موجود در صخره‌های مرجانی زیر دریا است که زیبایی و شکوه خاصی دارند. به گفته موسسه پنتون، رنگ امسال نمادی از شادی و خوش بینی بوده و عاملی برای برقراری گرما و صمیمیت در بین افراد است.

 رنگ Living coral
Living coral

رنگ مرجان زنده پس از اعلام شدن خیلی سریع بین مردم و در شبکه‌های اجتماعی نفوذ کرده و بسیاری از افرادی که در صنایع مد، فشن و… فعالیت دارند از آن در پست‌های خود استفاده کردند و بسیاری نیز از الان به دنبال خرید لباس و لوازم خود به رنگ سال یعنی رنگ مرجانی هستند.

 رنگ Living coral
به کارگیری رنگ Living coral در صنعت مد

رنگ مرجان زنده در ۲۰ سال گذشته در صنایع مختلفی از جمله مد، مبلمان، طراحی صنعتی، بسته بندی و طراحی گرافیکی بسیار کاربرد داشته است.

رنگ Living coral
استفاده از رنگ مرجان زنده در دکوراسیون داخلی

از مشکلات رنگ مرجان زنده عدم انعطاف پذیری آن است. این رنگ حتما باید به مقدار مناسب و با پالت های رنگی مناسب ترکیب شود. زیرا که به کار گیری بیش از حد این رنگ برای چشم آزار دهنده می باشد.

رنگ مرجان زنده
استفاده از پارچه های مخمل به رنگ Living coral یا مرجان زنده

استفاده از پارچه های مخملی به رنگ مرجان زنده (Living coral) برای مبلمان یکی از گزینه های عالی برای استفاده از این رنگ در دکوراسیون می باشد.

رنگ مرجان زنده
استفاده از پارچه های مخملی به رنگ مرجان زنده در مبلمان

به طور کلی استفاده از رنگ مرجان زنده در مبلمان و تزئینات بهترین راه به کار گیری مناسب این رنگ در دکوراسیون داخلی می باشد.

رنگ Living coral
استفاده از مبلمان به رنگ مرجان زنده (Living coral) در دکوراسیون داخلی
رنگ Living coralرنگ Living coralرنگ Living coralرنگ Living coralرنگ Living coralرنگ Living coral
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد