۸ راه برای طراحی خانه با الهام از طبیعت بهاری

1204 روز پیش
2,021 نمایش
۸ راه برای طراحی خانه با الهام از طبیعت بهاری

۸ راه برای طراحی خانه با الهام از طبیعت بهاری

فصل بهار را با ترکیب طرح های گیاهی جالب و عناصر طبیعی زیبا مانند مرمر و چوب های رنگارنگ شروع کنید و با طراحی خانه الهام گرفته از طبیعت، زیبایی های موجود در طبیعت را به خانه خود بیاورید.

۱. ترکیبی با شکوه

از رنگ های ملایم شکوفه های بهاری و رنگ خاکستری سنگ ها الهام گرفته و ترکیبی با شکوه از این رنگ های زیبا در طراحی خانه خود استفاده کنید.

طراحی خانه استفاده از ترکیب رنگ های ملایم موجود در طبیعت

۲. پرده هایی با پارچه های ظریف

پارچه ها و پرده های ظریف در فضای غذا خوری علاوه بر هوشمندانه بودن و فیلتر نور خورشید، حس راحتی به مخاطب القا می کند.

طراحی خانه استفاده از پرده با طرح و بافتی ظریف در اتاق غذاخوری

۳. به طبیعت بازگردید

به طبیعت بنگرید و از زیبایی عناصر موجود در طبیعت الهام بگیرید. سنگ های طبیعی، سنگ مرمر و چوب، این مواد طبیعی در کنار هم جلوه ی بسیار زیبایی دارند. پس از رنگ، طرح و بافت این عناصر در طراحی خانه و دکوراسیون داخلی فضای خود استفاده کنید.

طراحی خانه به کار گیری متریال های طبیعی مانند چوب در طراحی خانه

۴. برگ طلایی

از کاغذ دیواری هایی با طرح برگ و گل استفاده کنید. رنگ طلایی در کنار رنگ سبز بسیار زیبا میباشد پس ترجیحا از طرح هایی با ترکیب رنگ سبز و طلایی مانند طرح برگ طلایی استفاده کنید. در ضمن توجه داشته باشید که استفاده از مبلمان و وسایل تزیینی براق باعث زیباتر دیده شدن کاغذ دیواری و در نتیجه طراحی خانه شما خواهد شد.

طراحی خانه به کار بردن کاغذ دیواری با طرح گیاهی و پالت رنگی سبز و طلایی

۵. زیبایی دنباله دار

هنگامی که مبلمان و لوازمتان طرح هایی ظریف و متریال چوبی دارند، طرح های چاپی از گیاهان در کنار این گونه مبلمان بسیار زیبا می باشد.

این طرح های گیاهی به خصوص در دیوارهای اطراف ورودی ها بسیار جذاب تر خواهد بود. اگر امکان استفاده از گیاهان در فضای خود را دارید، می توانید از گیاهان برای ایجاد چنین طرحی  در طراحی خانه استفاده کنید.

طراحی خانه استفاده از طرح های گیاهی بر روی دیوارها

۶. انتخاب های جذاب

بشقاب های سرامیکی و برنجی براق که در رنگ های مختلف کنار هم قرار می گیرند، باعث به وجود آمدن یک نمای جذاب بر روی دیوار می شوند.

طراحی خانه استفاده از رنگ و متریال های مختلف در لوازم تزئینی

۷. استفاده از سنگ در پرده!

برای پنجره ها از پرده هایی استفاده کنید که با سنگ های کوچک کوارتز مزین شده باشد. این گونه پرده ها بسیار پرجب و جوش به نظر می رسند و باعث پرانرژی شدن محیط و طراحی خانه شما می شوند. در کل برجسته شدن نقوش پرده به روش های مختلف به جذاب تر شدن و پویا تر شدن پرده و در نتیجه فضای شما کمک می کند.

طراحی خانه ترکیب پارچه و سنگ در پرده 

۸. تعادل کامل

از سایه های رنگی تیره به عنوان رنگ غالب و برای تاکید از رنگ های روشن استفاده کنید. با استفاده از طرح هایی که از طبیعت و گیاهان الهام گرفته شده اند در سرتاسر دیوارها یک فضای رویایی بوجود آورید.

طراحی خانه استفاده متعادل از سایه های رنگی روشن و تیره

87643210
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد