چگونه می توان طراحی داخلی فروشگاه خود را خیره کننده کرد؟

1918 روز پیش
1,923 نمایش
چگونه می توان طراحی داخلی فروشگاه خود را خیره کننده کرد؟

چگونه می توان طراحی داخلی فروشگاه خود را خیره کننده کرد؟

چرا در کنار طراحی داخلی فروشگاه، طراحی ویترین آن نیز دارای اهمیت است؟ داشتن یک فروشگاه با طراحی داخلی شیک و زیبا ساده تر از آن است که فکر می کنید. شما با داشتن چند ایده خوب میتوانید یک ویترین یا یک طراحی داخلی خوب داشته باشید.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اهداف مربوط به ویترین شماست.

برخی فروشگاه ها مانند فروشگاه های نانوایی و جواهرفروشی ها کالاهای اصلی خود را پشت ویترین به نمایش می گذارند. این فروشگاه ها معمولا به شکل ساده ای محصولات خود را همراه با قیمت در ویترین خود قرار می دهند و مشتریان کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری می کنند.

فروشگاه هایی مانند فروشگاه های لباس ، لوازم تزئینی و مبلمان بیشتر سعی می کنند قبل از نمایش محصول روی هویت ، برند و نام تجاری خود تمرکز کنند . این گونه فروشگاه ها معمولا برای نمایش محصولات خود از تصاویری استفاده می کنند که روی احساسات مخاطب اثر می گذارد یا طراحی داخلی فروشگاه یا ویترین خود را به گونه ای انتخاب می کنند که وقتی مخاطب در مقابل آن قرار می گیرد با محیط ارتباط احساسی برقرار کند.

شما می توانید از ترکیب هر دو روش برای چینش ویترین و طراحی داخلی فروشگاه خود استفاده کنید.

در ادامه ما چند نمونه ویترین را برای شما معرفی می کنیم و نکات مهم هر کدام را برای شما بیان می کنیم.

 فروشگاه ASH (چین)

ستون های فلزی یکی از عناصر مهم این فروشگاه محسوب می شود. سقف طلایی فروشگاه ها نوعی معرف این برند می باشد. چوب و سنگ مرمر نیز از متریال های اصبی این فروشگاه هستند.

 فروشگاه کفش CASUALIS

استفاده از بتن و مصالح سرد از ویژگی های این فروشگاه است. محصولات در این فروشگاه به گونه ای چیده شده اند که از هر زاویه قابل رویت می باشند.

 فروشگاه Burrioptik

کنتراست رنگی زیاد از ویژگی های این فروشگاه می باشد. رنگ کلی فروشگاه سفید می باشد و چند میز تیره در وسط فروشگاه به عنوان جایگاه فروش قرار گرفته است و به دلیل تضاد رنگی میز با کل فروشگاه کنتراست رنگی بوجود آمده است.

این کنتراست رنگی در ویترین و نمای خارجی فروشگاه نیز به چشم میخورد.

 

ASH-Shanghai-stores-by-Francesc-Rife-Studio-Shanghai-China-19CASUALIS-Footwear-store-by-Manuel-Garcia-Asociados-San-Javier-SpainASH-Shanghai-stores-by-Francesc-Rife-Studio-Shanghai-China-12CASUALIS-Footwear-store-by-Manuel-Garcia-Asociados-San-Javier-Spain-05CASUALIS-Footwear-store-by-Manuel-Garcia-Asociados-San-Javier-Spain-10Burrioptik-by-nimmrichter-architects-Zurich-SwitzerlandBurrioptik-by-nimmrichter-architects-Zurich-Switzerland-02Burrioptik-by-nimmrichter-architects-Zurich-Switzerland-1500001
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد