۱۹ ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی اداری

1237 روز پیش
1,775 نمایش
۱۹ ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی اداری

۱۹ ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی اداری

ساختمان های اداری تجاری نباید محیطی خسته کننده یا صنعتی باشند بلکه باید محیطی شاد و صمیمی باشند. دفاتر در حال حاضر بر اساس شیوه کار و تعامل کارکنان طراحی می شوند. این به معنای پایان دادن به اتاق های کابین مانند و دفاتر بسته و شروعی برای طراحی محیطی کاربر پسند و سرگرم کننده است. این ۱۹ ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی اداری نشان می دهد که چقدر آسان می شود محیط اداری ایجاد کرد که کارمندان را تشویق به کار کرد و موجب پیشرفت و رشد در کارشان شد.

۱.اتاق کنفرانس چند منظوره

امروزه جلسات فراتر از یک گردهمایی ساده و نشستن در اطراف یک میز و تبادل ایده هاست. مجموعه ای از انواع مختلف رسانه، افراد با زمینه های مختلف و توانایی های متفاوت، چگونگی ایجاد یک فضای بزرگ را به چالش می کشد. بنابراین اتاق کنفرانس باید امکاناتی را فراهم کند. این فضای بسیار کاربردی باید شامل صفحه نمایش (مانیتور)، پروژکتور و پانل های دیواری عایق صدا است تا جلسات خصوصی، صرف نظر از اینکه صدای داخل اتاق چقدر بلند است، برگزار شود.

 

دکوراسیون داخلی اداری

اتاق کنفرانس چند منظوره از فضا های مهم در فضا های اداری مدرن می باشد.

۲. راه حل های کنترل صدا

دفاتر امروز اغلب دارای فضاهای گسترده ای هستند که به افراد اجازه می دهد تا با یکدیگر هماهنگ شوند و در صورت نیاز با دیگران همکاری کنند. پانل های آکوستیک ساخته شده تا با به کار گیری آن ها در دکوراسیون داخلی اداری کمک شود که با جذب صدا، صداهای اضافی موجود در محیط کاهش داده شده به طوری که فضا آرام باقی بماند.

 

دکوراسیون داخلی اداری

پانل های دیواری عایق صدا

 

دکوراسیون داخلی اداری

پانل های دیواری عایق صدا

۳. محل جلسات چندگانه

در حالی که بعضی از مردم پشت میز کار خود بهتر کار می کنند، بسیاری از افراد در فضایی راحت تر و خودمانی تر عملکرد بهتری خواهند داشت. به همین دلیل بسیاری از دفاتر مختلف در حال تبدیل شدن به دفاتری با طرح های باز و شاداب تر هستند و  دکوراسیون داخلی اداری خود را به این سمت سوق می دهند. در این نوع دفاتر مناطقی را به عنوان مکانی برای بحث و گفت و گو، تبادل اطلاعات و برگزاری جلسات در نظر می گیرند. وجود پانل های آکوستیک در سقف این مکان ها کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که صدا های ناشی از گفتگوی افراد با یکدیگر پخش نشده و آزار دهنده نشود.

دکوراسیون داخلی اداری

فضا هایی برای دور همی

 

دکوراسیون داخلی اداری

فضا هایی برای دور همی

۴. ایستگاه های کاری بدون میز

در شرکت هایی که کارکنان چندین کار را پوشش می دهند و کارهای چندگانه انجام می دهند، کارکنان  را بیشتر مجبور به حرکت و فعالیت می کنند تا اینکه فقط پشت یک میز ثابت بنشینند. این موضوع منجر به افزایش ایستگاه های کاری انعطاف پذیر در محیط دفتری باز شده است. کارکنان در جایی که مورد نیاز هست حرکت می کنند که به آنها کمک می کند تحرک و کار را با هم داشته باشند.

دکوراسیون داخلی اداری

ایجاد فضایی برای تجمع و اجتماع

۵. فضاهای مشترک

به جای منزوی کردن افراد از طریق دیوارها، شرکت های زیادی هستند که کارمندان آن در فضاهای مشترک مشغول به کار هستند. این کمک می کند تا ارتباطات، همکاری و تلاش های کاری افزایش یابد. صفحه نمایش و پارتیشن های جذب کننده صدا می توانند یک فضای کاری انعطاف پذیر را ایجاد کنند که به کنترل سطح سر و صدا کمک می کند.

دکوراسیون داخلی اداری

فضا های اداری باز

6. سالن های کار

لپ تاپ ها، تلفن های همراه و تبلت ها، دلایل متعددی برای کارمند وجود دارد که آنها را به میز خود متصل میکند. شرکت های بزرگتر شروع به استفاده از مناطق کاری در محیط کار کرده اند که در آن کارکنان در حالی که کار خود را همزمان انجام می دهند، می توانند به راحتی از تلفن و یا تبلت و لپ تاپ خود استفاده کنند.

۷. دفاتر باز

دفاتر باز به این معنی است که هر کس در یک فضای بزرگ کار می کند و با دیگر همکاران خود در تعامل باشد. در این حالت به اشتراک گذاری ایده ها و همکاری با یکدیگر آسان تر می شود.

۸. طراحی های پویا

بدون دیوار، دفاتر تبدیل به یک مکان کاملا متفاوت برای کار می شوند. این امر باعث به کارگیری طرح های پویای بیشتر و همچنین طرح های جالب و بافت دار مانند پانل های دیواری طرح دار عایق صدا می شود.

دکوراسیون داخلی اداری

فضای اداری باز و خلاقانه

۹. نوآوری در استفاده از مبلمان

شرکت های زیادی هستند که به جای استفاده از ایستگاه های کاری استاندارد، از دفاتر باز ولی با چیدمان و مبلمان خاص استفاده می کنند. در این مورد، پانل های آکوستیک مناطق کاری را خصوصی نگه می دارند، در حالی که همه در یک فضای کار چند منظوره کار می کنند.

دکوراسیون داخلی اداری

فضای کاری چند منظوره

۱۰. استفاده از رنگ

رنگ می تواند اثر مهمی بر روی افراد و عملکرد آنها داشته باشد. برای مثال گفته می شود قرمز رنگ “قدرت”، همراه با انرژی و تمرکز است. شرکت های بسیاری اکنون رنگ های جسورانه ای مانند این را در طرح های رنگی خود به کار می برند این در حالیست که در گذشته فقط از رنگ سفید یا خاکستری استفاده می کردند.

دکوراسیون داخلی اداری

استفاده از رنگ های شاد و جسورانه در فضای اداری

۱۱. مکانی برای جلسات خصوصی

در حالی که برنامه های دفاتر باز مزایای خود را دارند، زمان هایی وجود دارد که یک مکان کاملا خصوصی برای مذاکرات حساس یا جلسات حساس لازم است. این مکان کاملا خصوصی فرصتی را برای صحبت، کار و ملاقات در سکوت و به صورت خصوصی فراهم می کند.

دکوراسیون داخلی اداری

فضایی برای جلسات مهم و خصوصی

۱۲. طراحی های شاد

به غیر از اتاق جلسات، اضافه کردن رنگ و طراحی های شاد به فضاهای کاری، جو اداری محبوبی به وجود می آید. این موضوع شامل استفاده از پارتیشن ها و پانل هایی است که نه تنها باعث حفظ حریم خصوصی و جذب صدا می شود بلکه باعث جذابیت بصری نیز می شود.

دکوراسیون داخلی اداری

ایجاد فضای اداری شاد و خلاقانه

۱۳. پانل های طرح دار

استفاده از الگوهای جسورانه ای مانند پانل های طرح دار و رنگی در بسیار از ادارات باب شده است و محیطی شاد و جذاب ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی اداری

استفاده از پانل های رنگی و طرح دار

۱۴. استقرار موقت

در حالی که دفاتر باز دارای مزایای فراوانی هستند، یک نقصی که ممکن است داشته باشند عدم وجود حریم خصوصی برای انواع مختلف جلسات است. پارتیشن های موقت و پانل های عایق صوتی می توانند یک محل ملاقات موقت ایجاد کنند که می تواند حریم خصوصی به وجود آورد و در صورت تمام شدن جلسه، دوباره صاف شده و به حالت اول برمی گردد.

دکوراسیون داخلی اداری

استفاده از پارتیشن های موقت و عایق صدا برای داشتن حریم خصوصی در فضا های اداری باز

۱۵. دیوارهای شیشه ای

هنگامی که شما نیاز به حفظ حریم خصوصی بیشتری دارید ولی می خواهید در یک دفتر با طراحی باز کار کنید، پانل های شیشه ای بهترین گزینه می باشند. این پانل های شیشه ای به شما احساس کار در یک دفتر باز را می دهد، در حالی که حریم خصوصی شما نیز حفظ می شود.

دکوراسیون داخلی اداری

استفاده از پانل های شیشه ای برای داشتن دید و همچنین حفظ حریم خصوصی

۱۶. ایستگاه های کاری نیمه خصوصی

اگر کارکنان شما به حفظ حریم خصوصی بیشتری نسبت به دفاتر با طرح باز نیاز دارند، ایستگاه های کاری نیمه خصوصی می تواند یک ایده ی خوب باشد. دیوارهای شیشه ای این امکان را برای کارکنان فراهم می سازد که به راحتی به یکدیگر نگاه کنند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، در حالی که هنوز بسیاری از عوامل حریم خصوصی را حفظ می کنند.

دکوراسیون داخلی اداری

کابین های شیشه ای و فضا های اداری نیمه باز

۱۷. کاهش سر و صدا

اغلب دفاتر باز بهتر است در ساختمان های صنعتی با سقف بلند و کف بتنی ساخته شود. البته متأسفانه، این موضوع می تواند منجر به انعکاس صدا و مشکل در حفظ مکالمات خصوصی شود. با آویز کردن پانل های آکوستیک در دکوراسیون داخلی اداری، می توانید صدا را جذب کنید و اکو را تا حد امکان کم کنید، بدون توجه به این موضوع که اتاق چقدر بزرگ است.

۱۸. برنامه ریزی فضایی برای دفاتر

دفاتر بسیار بزرگ به برنامه ریزی فضای دفاتر در طرح های خود می پردازند. این موضوع تضمین می کند که هر متر از دفتر استفاده شده و هر منطقه دارای بیش از یک هدف می باشد.

۱۹. دکور(آرایش) ضد اداری

امروزه بسیاری از دفاتر از طرح های سنتی اداری فاصله گرفته اند. تشویق افراد و همچنین ایجاد محیطی مفرح و شاد از جانب شرکت، می تواند منجر به افزایش بهره وری شود و باعث شود کارمندان با میل و علاقه بیشتری صبح ها به دفتر مراجعه کنند.

 

meetings-at-the-statler-hotel-ithaca-1commercial-office-design-2Rear-Panels1-1024x719ECommPay-Office-interior-by-Katz-London-UK03ECommPay-Office-interior-by-Katz-London-UK1301b_camisa11_72-ndruod30yk560e5t8ve2jaalimf34od5ehlaovdauk150722-JLI-Blog-PatternPlay-Image6 (1)benching-office-layoutConference-Roomcreative-meeting-spaceECommPay-Office-interior-by-Katz-London-UK-1Fifty-Three-Office-5full_0-5-1InnovativeClassrooms-April2018interior-modern-coolest-conference-rooms-cool-extraordinary-virtual-office-njvirtual-nj-design_interior-design-programs-free_corporate-interior-design-designer-architect-suggestilounge-furnitures-cubit-bits-for-living-lounge-furniturefurniture-ajnhdyj-Rahasia-Menciptakan-Lingkungan-Kerja-Yang-Kondusif-Dan-Nyaman-Khusus-Orang-KantoranCozy Office Colorful Seats Charming Office Interior DesignThe_Park_Northpoint_-_Open_Plan_Office_Spacewini2016-06-039-bearb-bECommPay-Office-interior-by-Katz-London-UK02full_0-5-1ROLLGASS_OFFICES159466-96353092000012000120101202012030120401205012060120701208conference-mrdecor0119201193011940119501196011970119801199
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد