نکاتی برای طراحی فضای ورودی خانه شما

858 روز پیش
28,306 نمایش
نکاتی برای طراحی فضای ورودی خانه شما

نکاتی برای طراحی فضای ورودی خانه شما

ما سبک های مختلفی برای داشتن ورودی مورد علاقه مان داریم. اگر فقط به یک دلیل برای سرمایه گذاری در طراحی فضای ورودی خود نیاز دارید، اجازه بدهید این موضوع باشد: همه برای یک ورودی نیاز به یک نقطه خوب دارند. همه ی ما ترجیح می دهیم با کمترین هزینه یک فضای ورودی کاربردی داشته باشیم. فضایی که کفش های خود را برداریم، کلید های خود را قرار دهیم یا کلاه خود را آویزان کنیم. فضای ورودی اولین تصویری است که از خانه می بینیم و می تواند نماینده ی کل فضاهای داخلی خانه ما باشد.

همه ما بعد از یک روز طولانی نیاز به یک فضایی داریم که نقطه ی شروعی باشد برای ورود به فضای آرامش بخش خانه. بنابراین ما در این مطلب مواردی را بررسی می کنیم که شما می توانید از این موارد برای داشتن یک ورودی شیک و زیبا الهام بگیرید.

رنگ مشکی و طلایی : 

استفاده از رنگ های مشکی و طلایی در ورودی کمی سنتی به نظر می رسد ولی استفاده از این دو رنگ کنار هم دید بصری بسیار زیبایی بوجود می اورد.

طراحی فضای ورودی استفاده از رنگ مشکی و طلایی و داشتن فضای ورودی شیک 

آینه :

برای ورودی های باریک استفاده از آینه برای تامین نور و ایجاد خطای دید برای عریض تر دیده شدن محیط بسیار مناسب است. همچنین استفاده از مبلمان و لوازمی که انعکاس نور دارند نیز میتواند به روشن و بزرگتر دیده شدن  ورودی کمک کند.

طراحی فضای ورودی آینه فضای ورودی شما را عریض تر نشان می دهد.

فضایی عملکردی :

با کمی خلاقیت می توانید فضای ورودی را به یک فضای کاربردی و عملکردی تبدیل کنید. برای مثال می توانید کنج ها یا زیر میزها و مکانهایی که در فضای ورودی خالی هستند ولی به چشم نمی آیند را به فضایی برای ذخیره سازی تبدیل کنید. این فضاهای ذخیره سازی مکانی مناسب برای قرار گرفتن کفش ها، چتر و … می باشد. ورودی هایی که فضای دخیره سازی مانند کمد دیواری دارند علاوه بر زیبایی به دلیل ایجاد عملکرد در فضا حس خوبی را به مخاطب القا می کنند. حتی اگر فضای ورودی شما به اندازه کافی بزرگ باشد می توانید یک میز و صندلی برای نوشتن و یا انجام کارهای کوچک و سریع قرار دهید. 

طراحی فضای ورودی افزودن عناصر کاربردی در فضای ورودیطراحی فضای ورودی عناصر کاربردی در فضای ورودی به ورودی شما معنا میبخشدطراحی فضای ورودی با کمی تغییرات می توان فضای ورودی را کاربردی و کارآمد کرد

 لوازم تزئینی :

استفاده از لوازم تزئینی به خصوص لوازم تزئینی بافت دار به ایجاد زیبایی بصری در فضای ورودی بسیار کمک می کند.

طراحی فضای ورودی با لوازم تزئینی به ورودی خود زیبایی ببخشید

لوستر :

استفاده از یک لوستر که در فضای ورودی از سقف آویزان شود یکی از گزینه های مناسب برای تغییر دکوراسیون فصای ورودی می باشد. لوستر هم روشنایی ورودی را تامین می کند و هم به زیبایی بصری فضا می افزاید.

طراحی فضای ورودی نورپردازی فضای ورودی یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کرد و تاثیر بسیار زیادی بر ورودی شما دارد.

میز کنسول :

میز کنسول یک انتخاب کلاسیک برای تزئین ورودی می باشد. مخصوصا اگر میز کنسول خود را با گل ، آباژور و یا قاب عکس های زیبا تزئین کنید زیبایی فضایی ورودی شما چند برابر می شود.

طراحی فضای اداری یک میز کنسولی کوچک در ورودی، فضای شما را کاربردی و زیبا می کند.

0292029302940299029702980300
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد