نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان
معماری

نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان

نورپردازی در معماری از اهمیت فراوانی برخوردار است. روشنایی تاثیر زیاد بر حس فضا، انرژی و کارایی افراد و همچنین بهتر و زیبا تر دیده شدن محیط و اجزاء محیط دارد.

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

طراحی مدرسه ابتدایی Lake Wilderness

پروژه طراحی مدرسه ابتدایی Lake Wilderness به عنوان یک پروژه نوسازی در محوطه ساختمان قدیمی آغاز شد. فرایند طراحی باعث شد تا محوطه مدرسه به طور کامل به یک ساختمان جدید تبدیل شود و ساختمان دو طبقه ای برای ۸۵۰ دانش آموز فراهم شد.
483 روز پیش
4,884 نمایش
طراحی مدرسه ابتدایی Lake Wilderness

طراحی مدرسه ابتدایی Lake Wilderness

پروژه طراحی مدرسه ابتدایی Lake Wilderness به عنوان یک پروژه نوسازی در محوطه موجود در ساختمان قدیمی آغاز شد. فرایند طراحی باعث شد تا محوطه مدرسه به طور کامل به یک ساختمان جدید تبدیل شود و ساختمان دو طبقه ای برای ۸۵۰ دانش آموز فراهم شد.

استراتژی این پروژه به مدرسه سابق اجازه می دهد تا در حین انجام پروژه جدید به عملکرد خود ادامه دهد، ساختمان جدید زمین بازی سابق را اشغال می کند. مدرسه Lake Wilderness در حال حاضر در سمت عقب زمین، در یک زمین مسطح قرار گرفته است. این طرح بهم پیوسته محکم نماهای خارجی عمومی که دعوت کنندگی خیلی خوبی برای افرادی که در بیرون از ساختمان هستند، دارد.

فضایی هم برای گسترش ساختمان در آینده در نظر گرفته شده است.

حیاط ها بین کلاس های آموزشی قرار دارند که بسیار کارامد می باشند. در ساختمان فضاهای نیمه باز برای بازی کودکان وجود دارد که در آن صخره های سنگی بیرون زده از زمین وجود دارد. این ساختمان با فرم های ساده اما قوی با ساختمان های مجاور ارتباط برقرار می کند. نماهایی با روکش فلزی کیفیت، پایداری و زیبایی را برای ساختمان فراهم می کند و در کنار نمای آجری دیگر ساختمان ها نیز هارمونی زیبایی ایجاد کرده است.

در داخل ساختمان Lake Wilderness المان های طراحی کودکانه ، پویا و شاد در قسمت ورودی برای خوشامد گویی به مهمانان ، دانش آموزان و کارکنان وجود دارد و در بقیه قسمت های ساختمان نیز این المان های شاد و کودکانه به شکل های مختلف وجود دارد.

رنگ ها ، مقیاس ها و طراحی به گونه ای است که محیطی شاد و صمیمی ایجاد می کند.

مشخصات پروژه :

گروه معماری : TCF Architecture

موقعیت مکانی : ایلات آمریکا

سرپرست گروه معماری : Brian Ho

طراح : Scott Olson

مساحت : ۹۴۰۰۰ فوت مربع

سال ساخت پروژه : ۲۰۱۷

0183018401850186018701880189019001910192019301940195019701980199020000000000000000000
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد