باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز
محوطه و فضای سبز

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز

باغ آسیایی فراتر از زیبایی شناسیست. باغ ژاپنی و عناصر طراحی باغ ژاپنی یکی از انواع محبوب باغ  های آسیایی می باشد. تمامی عناصر در باغ های ژاپنی نمادین بوده و دارای معنی و مفهوم خاصی می باشد.

اهمیت نور در معماری سنتی
معماری

اهمیت نور در معماری سنتی

نور همیشه بخشی جدایی ناپذیر در معماری سنتی ایرانی بوده است و علاوه بر نقشی که برای تامین نور داشته به عنوان جزئی از تزئینات نیز محسوب می شده است.

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !
دکوراسیون داخلی

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !

ایجاد تغییر در کابینت آشپزخانه، بازسازی و نوسازی آن یک سرمایه گذاری با ارزش و بلند مدت محسوب می شود. بنابراین می توان با انتخابی مناسب، سال های زیادی از آشپزخانه ای زیبا لذت برد.

۸ طرح آشپزخانه از سریال های محبوب دنیا

درست مثل زندگی واقعی، آشپزخانه اغلب قلب خانه در این سریال هاست و مکان خاصی برای شخصیت ها و بینندگان به طور یکسان محسوب می شود. با توجه به این موضوع، ما طرح های آشپزخانه هشت سریال تلویزیونی مشهور را برای شما معرفی می کنیم.
384 روز پیش
71,362 نمایش
۸ طرح آشپزخانه از سریال های محبوب دنیا

۸ طرح آشپزخانه از سریال های محبوب دنیا

درست مثل زندگی واقعی، آشپزخانه اغلب قلب خانه در این سریال هاست و مکان خاصی برای شخصیت ها و بینندگان به طور یکسان محسوب می شود.

با توجه به این موضوع، ما طرح های آشپزخانه هشت سریال تلویزیونی مشهور را برای شما معرفی می کنیم. اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید طرح آشپزخانه سریال محبوبتان می تواند برای شما الهام بخش باشد.

۱. سریال The Fresh Prince of Bel-Air  ( آشپزخانه خانواده بنک )

دو شخصیت داستان، ویل و کو زمان زیادی را در طول سریال در این آشپزخانه سپری می کنند و این آشپزخانه مرکز خانه خانواده بنک است.

از نکاتی که در این آشپزخانه می توان به آن اشاره کرد وجود دو جزیره (که یکی برای آشپزی مورد استفاده قرار می گرفت و دیگری برای انجام تکالیف بچه ها بود) و دو فر دیواری است. همچنین بسیاری از ظروفی غذا خوری در کابینت های بالایی که درب شیشه ای داشت قرار گرفته بودند.

۲. سریال The Big Bang Theory ( آشپزخانه شلدون )

سبک طراحی آشپزخانه این سریال سرگرم کننده و جوان است و فضای کوچکی دارد. از ویژگی های طراحی این آشپزخانه می توان به کفپوش چوبی ، کابینت های چوبی و قفسه های باز اشاره کرد. لوازم آشپزخانه زرد رنگ بوده و کاشی های دیوار سبز می باشد.

۳. سریال Friends ( آشپزخانه مونیکا)

احتمالا یکی از زیباترین آشپزخانه هایی که در سریال ها دیده ایم ، آشپزخانه مونیکا در سریال Friends است. این آشپزخانه بزرگ ، باز و روشن است. قفسه های باز شیشه ای و گلدان هایی را در قسمت های مختلف آشپزخانه دیده می شود. دیوارهای آجری برجسته و کابینت های فیروزه ای از ویژگی های بارز طراحی داخلی این آشپزخانه است.

۴. سریال Malcolm in the Middle

اگر به سبک های طراحی مربوط به سال های ۱۹۹۰ میلادی علاقه دارید این طرح آشپزخانه برای شما مناسب است. نقطه کانونی این فضا، میز غذاخوری بزرگ خانواده است. همچنین میزکاری شبیه به جزیره در این آشپزخانه دیده می شود.

برای داشتن چنین فضایی، رنگ های گرم و مبلمانی با لبه های گرد را انتخاب کنید.

۵. سریال Mad Men ( آشپزخانه دان و بتی )

این آشپزخانه به سبک طراحی های سال های ۱۹۶۰ میلادی می باشد. از ویژگی های طرح این آشپزخانه می توان به کابینت های چوبی، جزیره و میز غذاخوری آن اشاره کرد.

۶. سریال  New Girl ( آشپزخانه جس )

اگر شما به طرح های صنعتی علاقه دارید، طرح آشپزخانه این سریال بسیار مناسب شما است. رنگ آبی دیوارها، یخچال بزرگ، قفسه های باز از ویژگی های این طرح است.

۷. سریال The Handmaid’s Tale ( آشپزخانه فرمانده فرد )

این آشپزخانه ظاهری آخرالزمانی و تیره دارد. رنگ های غالب این آشپزخانه خاکستری، سبز تیره و آبی تیره است. از ویژگی های این طرح، کم کردن روشنایی مصنوعی و استفاده بیشتر از نور طبیعی (برای ایجاد سایه در کناره های آشپزخانه) و یک جزیره بزرگ می باشد.

۸. سریال Stranger Things ( آشپزخانه جویس )

آشپزخانه جویس در Stranger Things یک طرح معمولی از دهه ۸۰ میلادی را به نمایش می گذارد. میز غذاخوری و صندلی هایی با لبه های گرد، قفسه های رنگ نخورده و لوازم چوبی از ویژگی های این طرح است.

 

01101201301401501601700
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد