طرح آشپزخانه ۸ سریال محبوب دنیا

1526 روز پیش
72,511 نمایش
طرح آشپزخانه ۸ سریال محبوب دنیا

طرح آشپزخانه ۸ سریال محبوب دنیا

درست مانند زندگی واقعی، آشپزخانه قلب خانه در این سریال هاست و مکان خاصی برای شخصیت ها و بینندگان محسوب می شود. با توجه به این موضوع، ما طرح آشپزخانه هشت سریال تلویزیونی مشهور را معرفی و بررسی می کنیم. اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود را دارید، دکوراسیون و طرح آشپزخانه سریال محبوبتان می تواند برای شما الهام بخش باشد.

۱. سریال The Fresh Prince of Bel-Air  ( آشپزخانه خانواده بنک )

دو شخصیت داستان، ویل و کو، زمان زیادی را در طول سریال در این آشپزخانه سپری می کنند و این آشپزخانه ، قلب خانه ی خانواده بنک است.

از نکاتی که در این آشپزخانه می توان به آن اشاره کرد وجود دو جزیره (که یکی برای آشپزی و دیگری بیشتر برای انجام تکالیف بچه ها مورد استفاده قرار می گرفت) و دو فر دیواری است. همچنین بسیاری از ظروف غذا خوری در کابینت های بالایی که درب شیشه ای داشت، قرار گرفته بودند.

طرح آشپزخانه

تصویر سه بعدی از آشپزخانه این سریال

۲. سریال The Big Bang Theory ( آشپزخانه شلدون )

سبک طراحی آشپزخانه این سریال، سرگرم کننده و جوان است و فضای کوچک و صمیمی دارد. از ویژگی های طراحی این آشپزخانه می توان به کفپوش چوبی ، کابینت های چوبی و قفسه های باز اشاره کرد.پالت رنگی مورد استفاده در این آشپزخانه زرد و سبز می باشد، به این صورت که لوازم آشپزخانه زرد رنگ و کاشی های دیوار به رنگ سبز می باشند.

طرح آشپزخانه

طرح سه بعدی آشپزخانه از سریال بیگ بنگ تئوری

۳. سریال Friends ( آشپزخانه مونیکا)

احتمالا یکی از زیباترین آشپزخانه هایی که در سریال ها دیده ایم ، آشپزخانه مونیکا در سریال Friends است. این آشپزخانه بزرگ ، باز و روشن است. قفسه های باز شیشه ای و گلدان هایی، در قسمت های مختلف آشپزخانه به چشم می خورد. دیوارهای آجری برجسته و کابینت های فیروزه ای از ویژگی های بارز طراحی داخلی این آشپزخانه است.

طرح آشپرخانه

کابینت هایی به رنگ فیروزه ای از ویژگی های بارز این آشپزخانه می باشد.

۴. سریال Malcolm in the Middle

اگر به سبک های طراحی مربوط به سال های ۱۹۹۰ میلادی علاقه دارید این طرح آشپزخانه برای شما مناسب است. نقطه کانونی این فضا، میز غذاخوری بزرگ خانواده است. همچنین میزکاری شبیه به جزیره در این آشپزخانه دیده می شود.

برای داشتن چنین فضایی، رنگ های گرم و مبلمانی با لبه های گرد را انتخاب کنید.

طرح آشپزخانه

نمونه ای عالی از آشپزخانه های دهه ۹۰ میلادی

۵. سریال Mad Men ( آشپزخانه دان و بتی )

این آشپزخانه به سبک طراحی های سال های ۱۹۶۰ میلادی می باشد. از ویژگی های طرح این آشپزخانه می توان به کابینت های چوبی، جزیره و میز غذاخوری آن اشاره کرد.

طرح آشپزخانه

کابینت های چوبی این آِشپزخانه بافت زیبای چوب را به طراحی داخلی آشپزخانه افزوده است.

۶. سریال  New Girl ( آشپزخانه جس )

اگر شما به طرح های صنعتی علاقه دارید، طرح آشپزخانه این سریال بسیار مناسب شما است. رنگ آبی دیوارها، یخچال بزرگ و قفسه های باز از ویژگی های این طرح است.

طرح آشپزخانه

نمونه ی سه بعدی از فضای آشپزخانه با سبک صنعتی

۷. سریال The Handmaid’s Tale ( آشپزخانه فرمانده فرد )

این آشپزخانه ظاهری آخرالزمانی و تیره دارد. رنگ های غالب این آشپزخانه خاکستری، سبز تیره و آبی تیره است. از ویژگی های این طرح، کم کردن روشنایی مصنوعی و استفاده بیشتر از نور طبیعی (برای ایجاد سایه در کناره های آشپزخانه) و وجود یک جزیره بزرگ تقریبا در مرکز فضا می باشد.

طرح آِشپزخانه

رنگ بندی و همچنین نور پردازی فضا بر پویایی و حس و حال فضا بسیار موثر می باشد.

۸. سریال Stranger Things ( آشپزخانه جویس )

آشپزخانه جویس در Stranger Things یک طراحی داخلی معمولی از دهه ۸۰ میلادی را به نمایش می گذارد. میز غذاخوری و صندلی هایی با لبه های گرد، قفسه های رنگ نخورده و لوازم چوبی از ویژگی های این طرح است.

طرح آشپزخانه

نمونه ای ساده از آشپزخانه های دهه ۸۰ میلادی

01101201001301401501601700014015017010011012013
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد