فضای ورودی کوچک خود را با ترفندهایی ساده شیک ، زیبا و کاربردی کنید

1245 روز پیش
10,333 نمایش
فضای ورودی کوچک خود را با ترفندهایی ساده شیک ، زیبا و کاربردی کنید

فضای ورودی کوچک خود را با ترفندهایی ساده شیک ، زیبا و کاربردی کنید

آیا فضای ورودی کوچکی دارید؟ فضاهای ورودی اغلب جزء فضاهایی هستند که در خانه ها نادیده گرفته می شوند. فضای ورودی می تواند محلی باشد برای کفش ها، کت ها، نامه های پستی، کلیدها و کلیه لوازم جانبی دیگر که معمولا در هنگام خروج یا ورود به منزل مورد نیازتان می شود. با این حال، فضای ورودی به عنوان اولین فضایی که مهمانان در هنگام ورود با آن مواجه می شوند ارزش توجه و رسیدگی را دارد.

در ورودی های کوچک، بهتر است که یک طرح رنگی خنثی روی دیوارها باشد تا تاثیر نور در فضا را افزایش دهید، سپس این دیوار رنگی را با آثار هنری، گلها و زیور آلات و اکسسوری ها تزئین کنید. کفپوش های سخت مثل سنگ یک ایده خوب برای فضای ورودی است زیرا فضای ورودی یکی از پر رفت و آمدترین فضاها می باشد. قرار دادن یک پادری جلوی درب می تواند بسیار مفید است.

قرار دادن یک آینه روی دیوار ورودی، ترفند بسیار خوبی است؛ چرا که نور را در اطراف خود بازتاب می کند و باعث می شود فضا بزرگتر احساس شود. وجود آینه از این لحاظ نیز مفید است که هنگام خروج می توانید برای آخرین بار ظاهر خود را چک کنید.

در ادامه کامل تر به این ایده ها و ترفندها می پردازیم.

آویز

محل هایی برای سازماندهی لباس ها و کت ها ایجاد کنید. به جای اینکه از کمدهای دربسته استفاده کنید قفسه های باز را برای ساماندهی کت ها و لباس ها مورد استفاده قرار دهید. تقسیم بندی فضای آویز و استفاده از یک رنگ به عنوان رنگ اصلی و دو رنگ به عنوان رنگ های مکمل برای این فضا از ایده هایی است که می توان برای این فضا استفاده کرد. برای مثال رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی و رنگ زرد و خاکستری به عنوان رنگ های مکمل یک پیشنهاد بسیار مناسب برای این قفسه می باشد.

فضای ورودی

استفاده از آویز، کشو و طبقه بندی در فضای ورودی

یک دیوار را منحصر به فرد کنید

یک دیوار را از بقیه دیوارهای ورودی خود متمایز کنید. شما می توانید از رنگ یا کاغذ دیواری برای متمایز کردن دیوار استفاده کنید. برای این دیوار بهتر است که از رنگ ها قوی مثل زرد یا آبی کبالت استفاده کنید. استفاده از وسایل تزئینی رنگی تاثیر این دیوارهای رنگی را بیشتر می کند.

فضای ورودی

منحصر به فرد کردن یک دیوار در ورودی

گلدان

استفاده از گیاهان و گلدان در فضای ورودی هم به زیبایی و تنوع بصری ورودی شما کمک می کند و هم باعث ایجاد حس خوبی در مهمانان شما هنگام ورود می شود. شما می توانید برای ایجاد پویایی و تنوع بیشتر از گیاهانی که برگ های رنگی دارند یا گیاهان گلدار استفاده کنید.

فضای ورودی

استفاده از گلدان در فضای ورودی

یک تصویر اضافه کنید

اگر دیوار ورودی شما یک رنگ خنثی و بی روح مثل رنگ خاکستری دارد می توانید اضافه نمودن یک تابلو رنگی و پرانرژی باعث پویایی فضای ورودی خود شوید. به دلیل اینکه ورودی و هر چه که در فضای ورودی می باشد اولین چیزهایی هستند که فرد هنگام ورود به منزل شما میبیند در نتیجه تصویری که در ورودی خود به دیوار میزنید نشانه ی شخصیت و هویت شما و معرف منزلتان خواهد بود.

فضای ورودی

استفاده از یک تابلو یا آثار هنری در فضای ورودی

فضایی برای نشستن

داشتن محلی برای نشستن در ورودی بسیار مفید و پرکاربرد است. اگر فضای ورودی شما دارای فضای پرت است می توانید با کمی هوشمندی این فضا را به فضایی مفید تبدیل کنید. اگر هم فضای مناسبی برای داشتن چنین محلی ندارید می توانید از یک نیمکت استفاده کرده و از فضای زیر آن نیز برای ذخیره سازی کفش هایتان استفاده کنید.

فضای ورودی

وجود مکانی برای نشستن در فضای ورودی

آینه

اغلب فضاهای ورودی فاقد پنجره و نور طبیعی هستند در نتیجه معمولا فضاهای تاریکی می باشند. استفاده از آینه یک ترفند بسیار هوشمندانه برای روشن تر کردن محیط است. آینه به دلیل خاصیت بازتاب نوری که دارد به روشن شدن و بزرگتر نشان دادن محیط کمک می کند. جدا از همه ی این موضوعات وجود آینه در فضای ورودی این مزیت را دارد که شما هنگام ورود و خروج می توانید ظاهر خود را چک کنید.

فضای ورودی

وجود یک آینه در فضای ورودی

047048049050051044045052000000053Morgan-hall-tree-bench-with-matching-ladder-style-shelf
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد