با ۷ سبک از انواع سبک طراحی داخلی بیشتر آشنا شوید.
دکوراسیون داخلی

با ۷ سبک از انواع سبک طراحی داخلی بیشتر آشنا شوید.

عدم شناخت انواع سبک طراحی یکی از مشکلاتی است که اغلب افراد در تغییر دکوراسیون فضای خود با آن برخورد میکنند. آشنایی با انواع سبک طراحی داخلی به حل این مشکل بسیار کمک خواهد کرد.

نماهای خاص و منحصر به فرد!
نما

نماهای خاص و منحصر به فرد!

نمای ساختمان اولین چیزی است که مردم در مواجه با ساختمان میبینند به همین دلیل نما نماینده و بیانگر هویت و عملکرد ساختمان است.

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز
محوطه و فضای سبز

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز

باغ آسیایی فراتر از زیبایی شناسیست. باغ ژاپنی و عناصر طراحی باغ ژاپنی یکی از انواع محبوب باغ  های آسیایی می باشد. تمامی عناصر در باغ های ژاپنی نمادین بوده و دارای معنی و مفهوم خاصی می باشد.

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟ در نظر داشته باشید هر راهی که برای در دسترس بودن و یا پنهان کردن این سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها استفاده می کنید نباید به آن ها آسیب برساند!
347 روز پیش
93,933 نمایش
چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟ دقت کنید که سیم ها و قطعات الکترونیکی وسایل تزئینی نیستند و مهم نیست که چقدر برای آن ها هزینه کرده اید! در نظر داشته باشید هر راهی که برای در دسترس بودن و یا پنهان کردن این سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها استفاده می کنید نباید به آن ها آسیب برساند!

در اینجا چند راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را در اختیار شما می گذاریم تا با استفاده از آن ها فضایی بی نقص و تمیز داشته باشید.

  • جعبه تقسیم

ساده ترین راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها این است که آن ها را داخل یک جعبه تقسیم پشت درب نگهداری و جمع آوری کنید. یا اگر فضای کافی در منزل خود دارید می توانید از یه جعبه یا پنل مخفی پشت میز تلویزیون خود استفاده کنید تا سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها در آن قرار گیرد.

  • قرنیز

همچنین می توانید از قرنیز استفاده کنید تا پراکندگی سیم و کابل ها در فضای شما به حداقل برسد.قرنیز ها این امکان را به شما می دهند که به راحتی بتوانید جای وسایل و گیرنده های خود را برای دکوراسیون داخلی ، آرامش و … تغییر بدهید. اگر در مرحله ی باز سازی هستید به جا و مکان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها فکر کنید و برای آن ها مکان مناسبی در نظر بگیرید.

  • میز تلویزیون

استفاده از میز تلویزیون تاثیر خیلی زیادی در جمع آوری یا پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها دارد. همه ی قطعات یک جا جم شده و از پراکندگی و آلودگی بصری جلوگیری می کند. راه دیگر نگهداری آن ها درون یک مرکز یا کمد است! به راحتی در های کمد یا کشو ی میز تلویزیون را که برای آن ها در نظر گرفته شده است، باز کنید و به تماشای تلویزیون بپردازید و سپس درب آن را ببندید تا از دید پنهان و باعث آشفتگی منزل شما نشوند.

  • گیرنده های بی سیم

بسیاری از شرکت ها و مردم در منزلشان برای جلوگیری از آشفتگی و آسیب کمتر از قطعات تلویزیون و سایر گیرنده های بی سیم استفاده می کنند. گیرنده های بی سیم به شما این امکان را می دهد که در هر کجای منزل یا شرکت خود که خواستید از آن ها استفاده کنید.استفاده از این تکنولوژی آلودگی بصری در محیط را کاهش می دهد و باعث می شود که ابزار های الکترونیکی کمتر آسیب ببینند.

با شرکت گیرنده های خود تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید گیرنده های خود را به این تکنولوژی جدید ارتقا دهید!

0022
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد