چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

1167 روز پیش
94,531 نمایش
چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟ دقت کنید که سیم ها و قطعات الکترونیکی وسایل تزئینی نیستند و مهم نیست که چقدر برای آن ها هزینه کرده اید! در نظر داشته باشید هر راهی که برای در دسترس بودن و یا پنهان کردن این سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها استفاده می کنید نباید به آن ها آسیب برساند!

در اینجا چند راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را در اختیار شما می گذاریم تا با استفاده از آن ها فضایی بی نقص و تمیز داشته باشید.

  • جعبه تقسیم

ساده ترین راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها این است که آن ها را داخل یک جعبه تقسیم پشت درب نگهداری و جمع آوری کنید. یا اگر فضای کافی در منزل خود دارید می توانید از یه جعبه یا پنل مخفی پشت میز تلویزیون خود استفاده کنید تا سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها در آن قرار گیرد.

  • قرنیز

همچنین می توانید از قرنیز استفاده کنید تا پراکندگی سیم و کابل ها در فضای شما به حداقل برسد.قرنیز ها این امکان را به شما می دهند که به راحتی بتوانید جای وسایل و گیرنده های خود را برای دکوراسیون داخلی ، آرامش و … تغییر بدهید. اگر در مرحله ی باز سازی هستید به جا و مکان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها فکر کنید و برای آن ها مکان مناسبی در نظر بگیرید.

  • میز تلویزیون

استفاده از میز تلویزیون تاثیر خیلی زیادی در جمع آوری یا پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها دارد. همه ی قطعات یک جا جم شده و از پراکندگی و آلودگی بصری جلوگیری می کند. راه دیگر نگهداری آن ها درون یک مرکز یا کمد است! به راحتی در های کمد یا کشو ی میز تلویزیون را که برای آن ها در نظر گرفته شده است، باز کنید و به تماشای تلویزیون بپردازید و سپس درب آن را ببندید تا از دید پنهان و باعث آشفتگی منزل شما نشوند.

  • گیرنده های بی سیم

بسیاری از شرکت ها و مردم در منزلشان برای جلوگیری از آشفتگی و آسیب کمتر از قطعات تلویزیون و سایر گیرنده های بی سیم استفاده می کنند. گیرنده های بی سیم به شما این امکان را می دهد که در هر کجای منزل یا شرکت خود که خواستید از آن ها استفاده کنید.استفاده از این تکنولوژی آلودگی بصری در محیط را کاهش می دهد و باعث می شود که ابزار های الکترونیکی کمتر آسیب ببینند.

با شرکت گیرنده های خود تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید گیرنده های خود را به این تکنولوژی جدید ارتقا دهید!

0022
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد