پنج متریال رایج در طراحی نما ساختمان کدام اند؟
معماری

پنج متریال رایج در طراحی نما ساختمان کدام اند؟

در ساختمان های امروزی به هر سبکی که باشند (مدرن، معاصر و سنتی) به طراحی نما ساختمان بسیار اهمیت داده می شود. طراحی فضای خارجی ساختمان علاوه بر اینکه به زیبایی خارجی ساختمان می افزاید ارزش مادی ساختمان را نیز بالا می برد. نمای ساختمان جدا از این موضوع که چه متریال و مصالحی در آن به کار می رود می تواند عناصری کاربردی و تزئینی داشته باشد.

۱۰ ترفند برای طراحی اتاق نشیمن کوچک
دکوراسیون داخلی

۱۰ ترفند برای طراحی اتاق نشیمن کوچک

اگر اتاق نشیمن شما مساحت کمی دارد، شما نمی توانید مساحت آن را تغییر دهید و بزرگترش کنید اما با طراحی مناسب اتاق نشیمن خود می توانید کاری کنید که بزرگتر دیده شود. اینکار جادو نیست بلکه چند ترفند ساده در یک طراحی هوشمندانه است.

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه
بازسازی

ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که بازسازی با هزینه بالا همیشه بازده ای و نتیجه ی عالی به دنبال ندارد. پس در نتیجه سعی کنید به گونه ای بازسازی آشپزخانه خود را انجام دهید که با هر مقدار بودجه، بهترین نتیجه را داشته باشید.

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟ در نظر داشته باشید هر راهی که برای در دسترس بودن و یا پنهان کردن این سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها استفاده می کنید نباید به آن ها آسیب برساند!
286 روز پیش
93,802 نمایش
چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟

چگونه می توان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را پنهان کرد؟ دقت کنید که سیم ها و قطعات الکترونیکی وسایل تزئینی نیستند و مهم نیست که چقدر برای آن ها هزینه کرده اید! در نظر داشته باشید هر راهی که برای در دسترس بودن و یا پنهان کردن این سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها استفاده می کنید نباید به آن ها آسیب برساند!

در اینجا چند راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها را در اختیار شما می گذاریم تا با استفاده از آن ها فضایی بی نقص و تمیز داشته باشید.

  • جعبه تقسیم

ساده ترین راه برای پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها این است که آن ها را داخل یک جعبه تقسیم پشت درب نگهداری و جمع آوری کنید. یا اگر فضای کافی در منزل خود دارید می توانید از یه جعبه یا پنل مخفی پشت میز تلویزیون خود استفاده کنید تا سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها در آن قرار گیرد.

  • قرنیز

همچنین می توانید از قرنیز استفاده کنید تا پراکندگی سیم و کابل ها در فضای شما به حداقل برسد.قرنیز ها این امکان را به شما می دهند که به راحتی بتوانید جای وسایل و گیرنده های خود را برای دکوراسیون داخلی ، آرامش و … تغییر بدهید. اگر در مرحله ی باز سازی هستید به جا و مکان سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها فکر کنید و برای آن ها مکان مناسبی در نظر بگیرید.

  • میز تلویزیون

استفاده از میز تلویزیون تاثیر خیلی زیادی در جمع آوری یا پنهان کردن سیم ها ، قطعات تلویزیون و سایر گیرنده ها دارد. همه ی قطعات یک جا جم شده و از پراکندگی و آلودگی بصری جلوگیری می کند. راه دیگر نگهداری آن ها درون یک مرکز یا کمد است! به راحتی در های کمد یا کشو ی میز تلویزیون را که برای آن ها در نظر گرفته شده است، باز کنید و به تماشای تلویزیون بپردازید و سپس درب آن را ببندید تا از دید پنهان و باعث آشفتگی منزل شما نشوند.

  • گیرنده های بی سیم

بسیاری از شرکت ها و مردم در منزلشان برای جلوگیری از آشفتگی و آسیب کمتر از قطعات تلویزیون و سایر گیرنده های بی سیم استفاده می کنند. گیرنده های بی سیم به شما این امکان را می دهد که در هر کجای منزل یا شرکت خود که خواستید از آن ها استفاده کنید.استفاده از این تکنولوژی آلودگی بصری در محیط را کاهش می دهد و باعث می شود که ابزار های الکترونیکی کمتر آسیب ببینند.

با شرکت گیرنده های خود تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید گیرنده های خود را به این تکنولوژی جدید ارتقا دهید!

0022
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد