اتاق خواب هایی آرامش بخش و روشن 

1439 روز پیش
18,304 نمایش
اتاق خواب هایی آرامش بخش و روشن 

اتاق خواب هایی آرامش بخش و روشن 

اتاق شما باید بازتابی از شخصیت و علایق شما باشد. مهمتر از همه یک اتاق خواب باید جایی باشد که در آن بتوانید راحت استراحت کنید. برخی ترجیح می دهند دیوارهایی به رنگ های قوی و گیاهان بزرگ در اتاقشان داشته باشند اما برخی نیز به سادگی بیشتر تمایل دارند که این افراد رنگ های روشن و آرامش بخش را بیشتر ترجیح می دهند. مبلمان و لوازم جانبی اتاق و چینش آنها در شکل گیری شخصیت اتاق تاثیر زیادی دارد. در ادامه به چند نکته در رابطه با اتاق هایی با تم رنگی روشن یا سفید می پردازیم.

توجه به نورپردازی

هنگامی که شما از یک رنگ سفید استفاده می کنید باید در عناصر دیگر اتاقتان خلاقیت داشته باشید. برای مثال نورپردازی یکی از عناصری است که در اتاق های ساده و روشن بسیار می تواند موثر باشد.

ایجاد تعادل در رنگ های گرم و سرد

اگر اتاق شما ترکیبی از چند رنگ خنثی می باشد و احساس سردی در فضا بوجود می آورد بهتر است که از رنگ قهوه ای در فضا استفاده کنید تا کمی گرما به فضایتان ببخشید.

ایجاد کنتراست رنگی بالا

یکی از راه های ایجاد کنتراست رنگی در فضای روشن به کارگیری جزئیات مشکی در فضا می باشد. برای مثال میتوانید برای تختتان از چهارچوب مشکی استفاده کنید.

افزودن رنگ به اتاق به کمک گیاهان

استفاده از گیاهان در اتاق هایی که در آن تناژ رنگی روشن به کار رفته است می تواند کمی رنگ سبز به فضا اضافه کرده و محیط را از یکنواختی دربیاورد.

بزرگتر نشان دادن فضا

استفاده از پالت رنگ های روشن و سفید یک تاکتیک بسیار عالی برای فضاهای کوچک می باشد. فضای روشن و دیوارهای سفید فضا را بزرگتر نشان می دهد. همچنین میزان روشنایی در بزرگتر به نظر آمدن فضا نیز بسیار کمک می کند.

ترکیب مشکی، خاکستری و سفید

رنگ هایی مانند خاکستری و مشکی در کنار رنگ سفید جلوه ی بسیار زیبایی به اتاق می دهد، مخصوصا استفاده از آینه و لوازم جانبی و تزئینی با این رنگ ها در کنار دیوارهای سفید رنگ، جلوه ی بسیار زیبایی به فضا میبخشد.

به کارگیری مصالح بافت دار

هنگام به کارگیری از رنگ سفید، استفاده از مصالحی که بافت برجسته دارند مانند آجر رنگ شده بسیار زیباتر خواهد بود و فضا را از یکنواختی که گاهی اوقات آزاردهنده می شود خارج می کند.

استفاده از چوب در فضاهایی با رنگ روشن

ترکیب رنگ سفید و چوب یک ترکیب فوق العاده برای اتاق می باشد. استفاده از مصالح چوبی در فضایی با رنگ سفید و روشن علاوه بر ایجاد حس گرمی، صمیمیت و آرامش در فضا، محیطی مدرن نیز ایجاد می کند.

 

03150316031703180319032003210322Untitled-1
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد