ایده هایی برای فضای غذاخوری کوچک

1430 روز پیش
18,879 نمایش
ایده هایی برای فضای غذاخوری کوچک

ایده هایی برای فضای غذاخوری کوچک

شاید افزودن یک ناحیه به عنوان فضای غذاخوری در آپارتمان های کوچک امری عجیب و غیرممکن باشد. همه ما دوست داریم که در خانه خود، هر چند که کوچک باشد فضایی برای غذاخوری خود داشته باشیم. هر کسی می تواند با مقداری خلاقیت ، هوشمندی و برنامه ریزی مناسب  فضایی برای غذاخوری داشته باشد و بین آشپزخانه و یا دیگر محیط ها خانه ارتباط مناسبی برقرار کند. ما در ادامه ایده هایی برای فضای غذاخوری کوچک داریم که در این مطلب بیان می کنیم. 

فضای غذاخوری در آپارتمان طیف گسترده ای از سبک های مختلف می باشد و لزوما نباید توسط چهار دیوار محاصره شود. شما می توانید انتخاب کنید که ارتباط بین فضای غذاخوری و آشپزخانه و دیگر فضاهای خانه و یا اندازه، جهت گیری و سبک فضای آشپزخانه به چه شکلی باشد. اندازه و سبک فضای غذاخوری به شیوه زندگی شما بستگی دارد. اگر به دنبال ایده های هوشمند برای فضای غذاخوری خود هستید در ادامه همراه ما باشید.

ترکیب غذاخوری و آشپزخانه

ترکیب این دو فضا یعنی آشپزخانه و غذاخوری بهترین و ساده ترین شکل ممکن برای فضای غذاخوری آپارتمان های کوچک می باشد. این ترکیب فضایی علاوه بر اینکه به صرفه جویی در فضا کمک می کند، به سهولت استفاده از میز غذاخوری نیز کمک می کند. این گونه از فضاهای غذاخوری برای خانواده های کم جمعیت که نیازی به فضایی بزرگ برای غذاخوری ندارند بسیار مناسب است.

پنجره و نور طبیعی

در آپارتمان های کوچک، ورود مقدار زیادی نور طبیعی به فضا تفاوت زیادی در فضا بوجود می آورد. قرار دادن فضای غذاخوری در کنار پنجره باعث ایجاد شادابی در فضای غذاخوری می شود. این موضوع همچنین به شما اجازه می دهد تا از منظره فضای خارجی نیز لذت ببرید. قرار دادن فضای غذاخوری در کنار پنجره به کارامدتر شدن فضای غذاخوری نیز کمک می کند.

میز غذاخوری گرد

میزغذاخوری گرد با یک پایه یک گزینه ی عالی می باشد. نداشتن لبه های تیز و وجود یک پایه در وسط این امکان را فراهم می کند که صندلی ها به طور کامل کنار میز قرار بگیرند و حتی شما می توانید صندلی های بیشتری را در کنار میز غذاخوری گرد جا بدهید. 

چراغ های آویز برجسته

روشنایی که در بالای فضای غذاخوری قرار می گیرد علاوه بر ایجاد زیبایی بصری فضا، باعث تاثیر گذاری و اهمیت فضا می شود و فضای غذاخوری شما را برجسته می کند. این چراغ و روشنایی به تعیین محدوده فضای غذاخوری بدون ایجاد هیچ مرزی کمک می کند. همچنین این نور به ایجاد فضایی گرم تر و صمیمی تر کمک می کند. 

 

 

03600361036203630364036603550356035703580359
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد