ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک 

1071 روز پیش
3,966 نمایش
ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک 

ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک

هیچ دلیلی وجود ندارد که دکوراسیون اتاق خواب های کوچک به اندازه کافی با شکوه، آرامش بخش و دارای شخصیت و هویت نباشد. در این مطلب به راه هایی می پردازیم که کمک می کند که اتاق خوابی دوست داشتنی داشته باشیم بدون اینکه مساحت محدودیت ایجاد کند و با توجه به این نکته که از فضا به طور کامل، کارآمد و هوشمند استفاده شود.

استفاده از گیاهان در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک، محیط را با طراوت می کند.

اتاق خواب با رنگ های قهوه ای و سفید

 

آیا به دنبال پالت رنگی هستید که مردانه و پر زرق و برق باشد؟ می توانید ترکیبی از رنگ های قهوه ای، شکلاتی و سفید را در نظر بگیرید. ترکیب این رنگ ها در کنار یک لوستر کوچک، قالیچه ای طرح دار و سرویس خواب سفید رنگ یک اتاق اصیل و با شکوه را به وجود می آورد.

رنگ قهوه ای از جمله رنگ هایی می باشد که برای دکوراسیون اتاق خواب آقایان مناسب می باشد.

فضای ذخیره سازی و قفسه

بیشترین مشکل فضاهای کوچک نبود فضای کافی برای ذخیره سازی وسایل می باشد. یک راه حل عالی برای حل این مشکل استفاده از فضای ذخیره سازی داخلی در اطراف سرویس خواب می باشد. برای مثال زیر تخت می تواند یک گزینه عالی باشد همچنین اطراف و بالا تخت گزینه های خوبی برای قفسه ها می باشند.

استفاده از قفسه در دو سمت تخت خواب که هم فضایی برای ذخیره سازی می باشد و هم به زیبایی بصری فضا کمک می کند.

یک اتاق خواب شیک و مدرن

اگر فکر می کنید که دکوراسیون اتاق خواب های کوچک نمی تواند به اندازه ی یک اتاق خواب بزرگ با شکوه و شیک دیده شود سخت در اشتباهید. استفاده از رنگ آۤبی، کرم و خاکستری و همچنین به کار گیری از تزئینات با ظرافت و دقت کافی می تواند اتاقی با فضای شیک و پر زرق و برق ایجاد کند.

استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ های خنثی

رنگ های خنثی و طبیعی

فکر می کنید که اتاق خواب هایی با پالت رنگی خنثی خسته کننده خواهند بود؟ استفاده از پالت رنگ های فضایی پر از آرامش به وجود می آورد. اگر این پالت رنگی با تزئینات و دکوراسیون داخلی صحیحی همراه شود فضای فوق العاده ای ایجاد خواهد کرد. همچنین این پالت رنگی برای دکوراسیون اتاق های مردانه بسیار مناسب می باشند.

استفاده از آینه به بزرگتر و روشن تر دیده شدن فضا کمک می کند.

رنگ سبز آرامش دهنده و رنگ سفید

اکثر مردم به دنبال این هستند که  اتاق خواب خود را به فضایی آرامش بخش تبدیل کنند. اگر شما هم به دنبال آرامش در اتاق خواب خود هستید پالتی از رنگ های سبز و سفید بهترین انتخاب می باشند. علاوه بر استفاده از رنگ سبز استفاده از گیاهان برای ایجاد حس طراوت و آینه برای روشن تر کردن محیط و همچنین بزرگ تر دیده شدن فضا بسیار کارآمد می باشد.

استفاده از پالت رنگ های سبز، قهوه ای و سفید

 

05840576057705780579058105820583
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد