معرفی ۱۴ سبک طراحی دکوراسیون داخلی که بسیار محبوب می باشند! (قسمت دوم)

1090 روز پیش
49,515 نمایش
معرفی ۱۴ سبک طراحی دکوراسیون داخلی که بسیار محبوب می باشند! (قسمت دوم)

معرفی ۱۴ سبک طراحی دکوراسیون داخلی که بسیار محبوب می باشند! (قسمت دوم)

درک ابتدایی از اصول و سبک طراحی دکوراسیون داخلی می تواند کمک خوبی در تقویت آرمان های طراحی سبک شخصی شما باشد. توانایی شناسایی سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی به شما کمک می کند چشم انداز های الهام بخش خانه ی ایده آل خود را بشناسید و چارچوبی برای زیبایی شناسی شخصی خود ایجاد کنید. در این مطلب پیرو قسمت اول هفت سبک دیگر طراحی که محبوبیت زیادی دارند، معرفی و بررسی می کنیم.

Transitional .۸

Transitional یک سبک طراحی دکوراسیون داخلی بسیار محبوب است. در این سبک از دو سبک سنتی و مدرن اقتباس گرفته شده است و این سبک تلفیقی از دو سبک مدرن و سنتی می باشد. به همین دلیل این سبک یک سبک متعادل و جذاب می باشد.

در این سبک طراحی  از مصالحی مانند فولاد و شیشه و مبلمان مخمل استفاده می شود. پالت های رنگی این سبک خنثی بوده و می تواند هم فضایی شیک و هم فضایی گرم و جذاب ایجاد کند.

تلفیق سبک مدرن و سنتی

FRENCH COUNTRY .۹

رنگ های گرم و خنثی نشانگر سبک طراحی دکوراسیون داخلی FRENCH COUNTRY می باشد. در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ های قرمز، زرد یا طلایی و مصالحی طبیعی مانند سنگ و آجر استفاده می شود. از لوازم تزئینی این سبک از طراحی ظروف چینی فانتزی می باشد.

 

استفاده از رنگ های گرم

۱۰. بوهمیان

بوهمیان یک سبک محبوب برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. این سبک طراحی  متناسب با شیوه زندگی راحت با قوانین کم است. در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی از مبلمان به روز و قالیچه و لوازم جانبی مربوط به روشنایی استفاده می شود.

 

استفاده از مبلمان های به روز و قالیچه در طراحی دکوراسیون داخلی سبک بوهمیان

۱۱. روستیک

سبک طراحی دکوراسیون داخلی روستیک از طبیعت الهام گرفته شده است. استفاده از مصالح طبیعی مانند چوب و سنگ به صورت خام از مشخصه های این سبک می باشد. از دیگر ویژگی های این سبک، سقف های به هم پیوسته با بلوک های چوبی است.

در حال حاضر طرح های سبک روستیک را با مبلمان و لوازم جانبی مدرن ادغام می کنند.

استفاده از المان های خانه های روستایی و المان های موجود در طبیعت در طراحی دکوراسیون داخلی سبک روستیک

 

۱۲. Shabby chic

این سبک طراحی در مقایسه با سبک بوهمیان و سبک های دیگر، لطیف تر و زیبا تر می باشد. پالت های رنگی به کار رفته در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی سفید، کرم و رنگ های پاستلی می باشد.

این سبک طراحی دکوراسیون داخلی در مقایسه با بوهمیان و سبک های دیگر، تمایل دارد بیشتر زنانه، نرم و ظریف باشد. نورپردازی در این سبک بسیار فریبنده و درخشان می باشد.

استفاده از رنگ سفید و خطوط خمیده و نرم در سبک shabby chic

Hollywood Regency .۱۳

سبک Hollywood Glam با اسم Hollywood Regency نیز شناخته می شود. این سبک طراحی دکوراسیون داخلی، لوکس و با شکوه می باشد. این سبک طراحی دکوراسیون داخلی برخی از ویژگی های طراحی ویکتوریایی، شامل مبلمان مخملی، قالیچه و لوازم جانبی عتیقه را دارا می باشد.

استفاده از پالت رنگی سفید و مشکی

۱۴. ساحل / هامپتون

سبک ساحلی یا سبک Hamptons مربوط به منطقه ای ساحلی در آمریکای شمالی می باشد. ویژگی های این سبک عبارتند از پالت رنگی سبک با سایه های خنثی می باشد. در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی، رنگ مبلمان اغلب سفید یا بژ هستند. در این سبک طراحی دکوراسیون داخلی از مصالح چوبی استفاده می شود و همچنین از عناصر دریا در آن استفاده می شود. طرح های راه راه آبی و سفید، پنجره های بزرگ و چوب هایی به رنگ سفید از ویژگی های این طرح است.

هدف این طرح ایجاد محیطی آرام و راحت مانند ساحل اقیانوس ها می باشد.

0548054905500551055205530554
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد