با ۷ سبک از انواع سبک طراحی داخلی بیشتر آشنا شوید.
دکوراسیون داخلی

با ۷ سبک از انواع سبک طراحی داخلی بیشتر آشنا شوید.

عدم شناخت انواع سبک طراحی یکی از مشکلاتی است که اغلب افراد در تغییر دکوراسیون فضای خود با آن برخورد میکنند. آشنایی با انواع سبک طراحی داخلی به حل این مشکل بسیار کمک خواهد کرد.

نماهای خاص و منحصر به فرد!
نما

نماهای خاص و منحصر به فرد!

نمای ساختمان اولین چیزی است که مردم در مواجه با ساختمان میبینند به همین دلیل نما نماینده و بیانگر هویت و عملکرد ساختمان است.

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز
محوطه و فضای سبز

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز

باغ آسیایی فراتر از زیبایی شناسیست. باغ ژاپنی و عناصر طراحی باغ ژاپنی یکی از انواع محبوب باغ  های آسیایی می باشد. تمامی عناصر در باغ های ژاپنی نمادین بوده و دارای معنی و مفهوم خاصی می باشد.

گالری مستر دکور افتاح شد!

گالری تصاویر سایت تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی مستر دکور افتتاح شد.
197 روز پیش
165,410 نمایش
گالری مستر دکور افتاح شد!

گالری مستر دکور افتاح شد!

تیم مستر دکور در راستای اطلاع رسانی بیشتر در زمینه دکوراسیون داخلی و برای علاقه مندان، گالری سایت مستردکور را با بیش از هزاران تصویر در حوزه دکوراسیون و بازسازی راه اندازی کرده است. این گالری شامل تصاویری از دکوراسیون آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق نشیمن و غذاخوری، سرویس بهداشتی و حمام و دکوراسیون تجاری – اداری می باشد.

mr decor
نایی از آلبوم آشپزخانه مستر دکور

در گالری مستر دکور بهترین و جدیدترین تصاویر از انواع سبک های دکوراسیون برای بخش های مختلف ساختمان جمع آوری شده است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به گالری مستر دکور از جدیدترین ترند های دکوراسیون داخلی آگاه شوند و یا از این تصاویر برای دکوراسیون فضای خودشان ایده بگیرند.

برای مشاهده گالری تصاویر اینجا کلیک کنید.

mr decor
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد