اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

نکاتی در رابطه با فضای سبز
محوطه و فضای سبز

نکاتی در رابطه با فضای سبز

اگر منزل شما محوطه سبز و حیاط دارد، برای استفاده از فضای سبز لازم است که تغییرات کلیدی در فضای سبز اعمال شود که در ادامه نکاتی در این رابطه بیان خواهیم کرد.

خانه های بوم گردی فرصتی برای توسعه ی گردشگردی و ایجاد اشتغال

  سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت کار و رفاه اجتماعی در بازدید خود از کاشانه های روستای دهخدا و روستای طبل به ایجاد خانه های بوم گردی تاکید کرد. وی اشاره کرد که ایجاد و یا توسعه خانه های بوم گردی علاوه بر توسعه ی گردشگری فرصتی برای ایجاد اشتغال بومیان نیز فراهم میکند و برای توسعه ی این خانه ها تسهیلات پرداخت می شود. 4.0 01
522 روز پیش
2,371 نمایش
خانه های بوم گردی فرصتی برای توسعه ی گردشگردی و ایجاد اشتغال

 

سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت کار و رفاه اجتماعی در بازدید خود از کاشانه های روستای دهخدا و روستای طبل به ایجاد خانه های بوم گردی تاکید کرد. وی اشاره کرد که ایجاد و یا توسعه خانه های بوم گردی علاوه بر توسعه ی گردشگری فرصتی برای ایجاد اشتغال بومیان نیز فراهم میکند و برای توسعه ی این خانه ها تسهیلات پرداخت می شود.

برچسب ها:
امتیاز:
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد