در این غرفه سیار مخروطی شکل به عالم خیال بروید

1868 روز پیش
1,724 نمایش
در این غرفه سیار مخروطی شکل به عالم خیال بروید

Pinecone تفریحگاهی سیار

این غرفه سیار که درطراحی آن از طبیعت الهام گرفته شده است در واقع یک نوع تفريگاه می باشد که کودکان و بزرگسالان می توانند به طور یکسان از آن استفاده کنند. این تفریحگاه توسط طراح اهل چک، Atelier SAD و mmcité طراحی و ساخته شده است.

این تفریحگاه ضد آب از تخته سه لایه با لعاب مقاوم و اتصالاتی از جنس گالوانیزه به منظور ایجاد یک سازه پایدار و خود پشتیبان ساخته شده است. این تفریحگاه Pinecone نام دارد و دلیل این نام گذاری شکل ظاهری آن است که شبیه میوه درخت کاج می باشد.
(Pinecone به معنی میوه ی درخت کاج است)

 

David Karásek طراح و صاحب امتیاز mmcité در رابطه Pinecone می گوید:
“در طی فرایند طراحی، ما قصد داشتیم مرزها را از بین ببریم و به جلو حرکت کنیم. پروژه Pinecone برای ما یک چالش بزرگ بود زیرا بیشتر از یک محصول تک بعدی بود. بالاتر از همه این سازه چند منظوره است و از آن می توان در پارک ها و مدارس به طور یکسان استفاده کرد. این طرح یک طراحی پیشگام در معماری است و حتی می تواند به عنوان یک فضای مدیتیشن عمل کند.”

 

فضا و مقیاس Pinecone شرایط محیطی خوبی را برای تهویه مناسب و آکوستیک ایده آل را فراهم می کند که باعث می شود همه چیز از برای یک کلاس درس در فضای باز تا یک فضای مدیتیشن مناسب باشد.

حتی در زیر سقف باز این تفریحگاه می توان آتشی را برای اردو زدن روشن کرد.

فقط در یک روز این Pinecone می تواند در هر جایی ساخته شود.

1 (1)d7852-pineconed7991-pineconed8006-pineconed8131-pineconed7989-pinecone
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد