باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز
محوطه و فضای سبز

باغ آسیایی ، منظری با جاذبه ی سبز

باغ آسیایی فراتر از زیبایی شناسیست. باغ ژاپنی و عناصر طراحی باغ ژاپنی یکی از انواع محبوب باغ  های آسیایی می باشد. تمامی عناصر در باغ های ژاپنی نمادین بوده و دارای معنی و مفهوم خاصی می باشد.

اهمیت نور در معماری سنتی
معماری

اهمیت نور در معماری سنتی

نور همیشه بخشی جدایی ناپذیر در معماری سنتی ایرانی بوده است و علاوه بر نقشی که برای تامین نور داشته به عنوان جزئی از تزئینات نیز محسوب می شده است.

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !
دکوراسیون داخلی

درباره کابینت آشپزخانه بیشتر بدانید !

ایجاد تغییر در کابینت آشپزخانه، بازسازی و نوسازی آن یک سرمایه گذاری با ارزش و بلند مدت محسوب می شود. بنابراین می توان با انتخابی مناسب، سال های زیادی از آشپزخانه ای زیبا لذت برد.

رستوران گورخر صورتی ، رستورانی با طراحی جسورانه در هند

 رستوران گورخر صورتی ، رستورانی در هند که در طراحی داخلی خود جسورانه تم صورتی را با نوارهای گورخری ترکیب کرده است رستوران گورخر صورتی که در شمال هند واقع شده همه چیز را از روزهای گذشته امپراتوری بریتانیا به سبک فیلم های وس اندرسن ( wes anderson) به نمایش می گذارد. این رستوران توسط طراح معمار RENESA طراحی شده است. این بنا در داخل قدیمی ترین سازه های کانپور ساخته شده که یک شهر بزرگ صنعتی است که قبلا به نام cawnpore شناخته می شد. به گفته تیم طراحی تلاش...
529 روز پیش
1,867 نمایش
رستوران گورخر صورتی ، رستورانی با طراحی جسورانه در هند

 رستوران گورخر صورتی ، رستورانی در هند که در طراحی داخلی خود جسورانه تم صورتی را با نوارهای گورخری ترکیب کرده است

رستوران گورخر صورتی که در شمال هند واقع شده همه چیز را از روزهای گذشته امپراتوری بریتانیا به سبک فیلم های وس اندرسن ( wes anderson) به نمایش می گذارد. این رستوران توسط طراح معمار RENESA طراحی شده است.

این بنا در داخل قدیمی ترین سازه های کانپور ساخته شده که یک شهر بزرگ صنعتی است که قبلا به نام cawnpore شناخته می شد. به گفته تیم طراحی تلاش شده است که فضای رستوران گورخر صورتی به گونه طراحی شود که بازدیدکنندگان وقتی وارد این رستوران می شوند، حس کنند که در وسط دریایی از هنر رها شده اند.

رستوران گورخر صورتی نمایی از رستوران گورخر صورتیفضای داخلی رستوران گورخر صورتی فضای داخلی رستوران گورخر صورتی

طرح رستوران گورخر صورتی در واقع پاسخی است به معماری پیچیده و متناقضی که شهر را اشغال می کند. این رستوران به سفارش یک شرکت هندی به نام feast india co طراحی شده و گورخر صورتی نام گرفته است.

در طراحی داخلی این رستوران از سبک فیلم های  فیلمساز آمریکایی وس اندرسن الهام گرفته شده است. از عناصر فیلم های این فیلمساز مانند تقارن و محدود کردن پالت های رنگی که اغلب بیانگر یک جهان سورئال و مستقل می باشد، استفاده شده است. با این حال، معمار به منظور شکستن ایدئولوژی فضایی سختگیرانه، نوارهای سیاه و سفید پوست گورخر را به رنگ های صورتی و مشکی تبدیل کرده است. ایده  این بود که یک سبک زیبایی شناختی متمایز ایجاد کند که به مردم شهر متصل شود و با استفاده از یک پالت رنگی، توجه ها را به خود جلب کند.

RENESA معمار پروژه در مصاحبه ای در رابطه با طرح خود گفته است که گورخر صورتی با طراحی نمادین منحصر به فرد خود، یک تاثیر ماندگار بر عابران پیاده می گذارد و آنها را به یک جهان جادویی و ذهنی میبرد که فضاهای آن برای درمان چشمها طراحی شده است.

رستوران گورخر صورتی به کار گیری رنگ های صورتی و مشکی در طراحی داخلیرستوران گورخر صورتی رنگ غالب طراحی یک رنگ خاص از پالت رنگ صورتی می باشد.رستوران گورخر صورتی فضای انتظار رستورانرستوران گورخر صورتی رستوران گورخر صورتیرستوران گورخر صورتی نمای خارجی از رستوران گورخر صورتی

اطلاعات پروژه :

نام پروژه : گورخر صورتی
معمار :  Renesa
محل: کانپور
تاریخ: 2017-2018
مساحت: تقریبا 4000 متر مربع

1_29152613renesa-designs-pink-zebra-interior-for-the-feast-india-co-restaurant-in-kanpur-india-5renesa-designs-pink-zebra-interior-for-the-feast-india-co-restaurant-in-kanpur-india-6022
برچسب ها:
امتیاز:
رستوران گورخر صورتی ، رستورانی با طراحی جسورانه در هند
2.9 (58.57%) 14 votes
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد