نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان
معماری

نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان

نورپردازی در معماری از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد. روشنایی تاثیر زیاد بر حس فضا، انرژی و کارایی افراد و همچنین بهتر و زیبا تر دیده شدن محیط دارد.

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

ایده هایی جالب برای فضاهای اداری کوچک
دکوراسیون داخلی

ایده هایی جالب برای فضاهای اداری کوچک

در فضاهای اداری کوچک معمولا فضای کافی برای میز، صندلی و قفسه وجود ندارد. روش ها و راه هایی هست که می توان به کمک این راه و روش ها از حداکثر فضا استفاده کرد.

طراحی داخلی نمایشگاه لباس با استفاده از رنگ

Aww نام تجاری برند پوشاک زنانه است که در سال 2015 راه اندازی شد. نمایشگاه لباس این برند در چئونگدام-دونگ، سئول، که یک محله ثروتمند نشین می باشد، واقع شده است. طراحی این نمایشگاه لباس توسط Nooyoon انجام شده و دارای سه بخش با سه رنگ متفاوت است که هر بخش با توجه به این رنگ ها نام گذاری شده است.
458 روز پیش
852 نمایش
طراحی داخلی نمایشگاه لباس با استفاده از رنگ

Aww نام تجاری برند پوشاک زنانه است که در سال 2015 راه اندازی شد. لباس های این برند با پارچه هایی ظریف است که با پوشیدن آن ها همزمان از احساسات زنانه، شیک و کلاسیک لذت میبرید. با طراحی بی نظیر همراه با ظرافت و سادگی دوخته و تولید می شود. نمایشگاه لباس این برند در چئونگدام-دونگ، سئول، که یک محله ثروتمند نشین می باشد، واقع شده است.

طراحی این نمایشگاه لباس توسط Nooyoon استودیویی مستقر در نیویورک انجام شده و دارای سه بخش با سه رنگ متفاوت است که هر بخش با توجه به این رنگ ها نام گذاری شده است. ورودی و لابی به رنگ صورتی، اتاق لباس به رنگ سفید و دفتر به رنگ خاکستری می باشد.

اتاق صورتی، لابی ورودی و منطقه انتظار نمایشگاه است. دو اتاق پذیرایی که به محوطه متصل شده اند، شامل دیوار و کاشی هایی به رنگ صورتی و همچنین دو راهرو که لابی را به دو اتاق دیگر متصل می کند. این اتاق صورتی محیطی سورئالی با حداقل رنگ و جزئیات به وجود آورده است.

اتاق سفید اتاق لباس است، که در آن همه لباسها در هر دیوار بر روی قفسه های طلایی رنگی آویزان  شده است. این محیط خنثی دیوارهای سفالی رنگ و کاشی های شش گوش سفید را برای مشتریان به نمایش می گذارد. رنگ سفید باعث می شود که مشتریان به طور کامل بر روی لباس متمرکز شوند.

اتاق خاکستری به عنوان دفتر و محلی برای جلسات بین طراح و مشتریان استفاده می شود. این اتاق با یک راهرو بلند و باریک تقسیم می شود، که یک حریم خصوصی را برای طراح و مشتریان ارائه می دهد. اتاق خاکستری دارای یک اتصال مستقیم به منطقه ذخیره سازی و انبار نیز است.

نام: a whimsical wander showroom

معمار: nooyoon deisgn

مساحت ساخته شده: m2 80

مکان: سئول، کره

سال تکمیل سال: 2018

31280078_582874642105750_7140085977992658944_n112113114111112114115120
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد