نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان
معماری

نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان

نورپردازی در معماری از اهمیت فراوانی برخوردار است. روشنایی تاثیر زیاد بر حس فضا، انرژی و کارایی افراد و همچنین بهتر و زیبا تر دیده شدن محیط و اجزاء محیط دارد.

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

طرح معرفی حمام های تاریخی کشور

طرح معرفی حمام های تاریخی کشور در این طرح سه حمام تاریخی و ارزشمند ولی کمتر شناخته شده کشورمان از سه شهر اراک، شیراز و اصفهان با ارائه بروشورها به مسافران نوروزی و نصب بنرهای تبلیغاتی در جاده ها معرفی شدند. این طرح برای اولین بار و از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اجرا شد و نتایج مطلوبی مانند افزایش هشت برابری بازدیدکنندگان در نوروز و آشنایی بیشتر شهروندان با اماکن تاریخی را در پی داشته است. حمام چهار فصل اراک با متراژ ۱۶۰۰ متر مربع، بزرگترین حمام...
601 روز پیش
829 نمایش
طرح معرفی حمام های تاریخی کشور

طرح معرفی حمام های تاریخی کشور

در این طرح سه حمام تاریخی و ارزشمند ولی کمتر شناخته شده کشورمان از سه شهر اراک، شیراز و اصفهان با ارائه بروشورها به مسافران نوروزی و نصب بنرهای تبلیغاتی در جاده ها معرفی شدند. این طرح برای اولین بار و از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اجرا شد و نتایج مطلوبی مانند افزایش هشت برابری بازدیدکنندگان در نوروز و آشنایی بیشتر شهروندان با اماکن تاریخی را در پی داشته است.

حمام چهار فصل اراک با متراژ ۱۶۰۰ متر مربع، بزرگترین حمام ایران در دوره قاجار، حمام وکیل شیراز نمونه ای از پیشرفت معماری در دوره ی زندیه و گرمابه تاریخی رهنان از آثار تاریخی اصفهان سه حمام معرفی شده در این طرح می باشند.

 

حمام چهار فصل اراک

حمام رهنان اصفهان

حمام وکیل شیراز

594ba-800j94480013
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد