نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان
معماری

نورپردازی در معماری ، اهمیت و لزوم نورپردازی اصولی در ساختمان

نورپردازی در معماری از اهمیت فراوانی برخوردار است. روشنایی تاثیر زیاد بر حس فضا، انرژی و کارایی افراد و همچنین بهتر و زیبا تر دیده شدن محیط و اجزاء محیط دارد.

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی

اهمیت رنگ در معماری و طراحی داخلی را می دانید؟ رنگ مورد علاقه شما چیست؟ دوست دارید خانه یا محل کار شما چه رنگی باشد؟ در این مطلب قصد داریم رنگ را بهتر بشناسیم تا اهمیت رنگ در معماری را بهتر درک کنیم.

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها
معماری

نور در معماری سنتی و اهمیت نور در ساختمان ها

نور در معماری سنتی همیشه بخشی جدایی ناپذیر از سازه بوده است. علاوه بر نقشی که نور در معماری برای تامین روشنایی فضا داشته به عنوان جزئی از تزئینات معماری به خصوص، معماری سنتی نیز محسوب می شده است.

«مدیریت میراث فرهنگی برای نسل ها»

  دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر با همکاری انجمن موزه، حفاظت و مرمت ایران و انجمن علمی-دانشجویی دانشکده به مناسبت روز جهانی موزه ها برگزار می کند: نشست «مدیریت میراث فرهنگی برای نسل ها» سخنران: محمدحسن محب علی؛ عضو هیئت علمی بازنشسته سازمان میراث فرهنگی کشور * حضور برای عموم آزاد و رایگان میباشد. زمان: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ساعت ۱۰ الی ۱۲ مکان: تهران، خیابان سرهنگ سخایی، پردیس باغ ملی، دانشگاه هنر، دانشکده حفاظت و مرمت منبع : معمارنیوز 3.0 03
587 روز پیش
791 نمایش
«مدیریت میراث فرهنگی برای نسل ها»

 

دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر با همکاری انجمن موزه، حفاظت و مرمت ایران و انجمن علمی-دانشجویی دانشکده به مناسبت روز جهانی موزه ها برگزار می کند:
نشست «مدیریت میراث فرهنگی برای نسل ها»

سخنران:
محمدحسن محب علی؛ عضو هیئت علمی بازنشسته سازمان میراث فرهنگی کشور

* حضور برای عموم آزاد و رایگان میباشد.

زمان: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ساعت ۱۰ الی ۱۲
مکان: تهران، خیابان سرهنگ سخایی، پردیس باغ ملی، دانشگاه هنر، دانشکده حفاظت و مرمت

منبع : معمارنیوز

برچسب ها:
امتیاز:
افزودن دیدگاه جدید

نویسنده

sahar sobhani
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد