مرکز همایش‌های بین المللی تبریز ،جزء 25 پروژه شاخص آذربایجان شرقی

1279 روز پیش
1,089 نمایش
مرکز همایش‌های بین المللی تبریز ،جزء 25 پروژه شاخص آذربایجان شرقی

 

 

مرکز همایش‌های بین المللی تبریز

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مرکز همایش‌های بین المللی تبریز را جزء 25 پروژه شاخص آذربایجان شرقی دانست .
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد صادق پورمهدی که به همراه شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای شهر تبریز از مرکز همایش‌های بین المللی تبریز بازدید می‌کرد، گفت: مرکز همایش‌های بین المللی تبریز با 24 هزار متر مربع زیر بنا، با استفاده از المان‌ها و شاخصه‌های معماری بومی منطقه آذربایجان طراحی و در حال اتمام است و بعد از این، مراسمات مختلف علمی و فرهنگی در این مرکز برگزار خواهد شد.
وی افزود: از شهردار تبریز و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر می‌کنم که با حساسیت ویژه برای آماده‌سازی این مجموعه بزرگ به صورت شبانه روزی تلاش داشتند.
پور مهدی گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام گرفته مسائل امنیتی و اجتماعی پیرامون مرکز نیز رفع شده است و پیش از مراسم «تبریز2018» تمامی کارهای باقی مانده در مرکز همایش‌های بین المللی تبریز نیز به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه کار عمرانی در مرکز همایش‌های بین المللی تبریز حتی در روزهای عید نیز تعطیل نشده بود، افزود: این پروژه از چند ماه گذشته بدون وقفه و تعطیلی به صورت شبانه روزی در حال کار بوده است حتی در تعطیلات نوروزی چند بار که برای بازدید آمدیم خوشبختانه این پروژه فعال بود که این مسئله نشانگر عزم مدیریت شهری تبریز برای اتمام این پروژه است.
صادق پور مهدی در پایان سخنانش با تاکید بر این‌که وجود چنین مرکزی در شمال غرب کشور ضروری بود، گفت: خوشبختانه فعالیت عمرانی مرکز همایش‌ها به پایان رسیده و الان تنها بخشی از نصبیات، انشعابات و تاسیسات باقی مانده است که با کار شبانه روزی به پایان خواهد رسید.
منبع خبر : www.tabriz.isna.ir

 

176172373617453
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد