کتاب‌های هنری در نمایشگاه کتاب تخفیف ویژه دارند

1563 روز پیش
929 نمایش
کتاب‌های هنری در نمایشگاه کتاب تخفیف ویژه دارند

کتاب‌های هنری در نمایشگاه کتاب تخفیف ویژه دارند

موسسه تالیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) وابسته به فرهنگستان هنر در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب‌های تخصصی در زمینه هنر را با تخفیف ویژه عرضه می‌کند.

 به گزارش مستر دکور و به نقل از ایسنا، افشین شیروانی مدیر عامل مؤسسه متن فرهنگستان هنر، از عرضه کتاب‌های تازه منتشرشده این مؤسسه در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

او درباره فعالیت این موسسه در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: مؤسسه متن با بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در سی ‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) برپاست، شرکت دارد که از این تعداد، ۱۴ عنوان کتاب به تازگی منتشر شده و ۱۷ عنوان نیز تجدید چاپ است.

مدیرعامل موسسه متن در مورد عنوان کتب‌های تازه منتشرشده فرهنگستان هنر در سی‌ و یکمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: خوشنویسی اسلامی تالیف شیلا بلر و ترجمه ولی‌الله کاووسی، سه‌شترانِ روانه به اسمیرنا تاریخچه کمپانی قالی شرق، هنر اسلامی و فرهنگ بصری، شاهکارهای فرش‌بافی مشهد در عصر قاجار، هنرمندانِ معروف به دوست‌محمد در سده دهم/ شانزدهم، بودریار در قابی دیگر، مردی با پاهای گمشده و مگسی که می خواست پروانه باشد از جمله کتاب‌هایی هستند که برای اولین بار، در این نمایشگاه وارد عرصه کتاب‌های تخصصی هنر کشور شده‌اند.

افشین شیروانی به فهرست موضوع‌بندی کتاب‌های منتشرشده اشاره کرد و افزود: انتشارات متن در موضوعاتی شامل: فلسفه هنر، معماری و شهرسازی، نقاشی، ادبیات، هنرهای نمایشی، موسیقی، نشریات هنری و … فعالیت دارد.

او در پایان گفت: از آنجا که تخفیف بیشتر می‌تواند سبب مطالعه بیشتر و همچنین استقبال بهتر از این رویداد بزرگ فرهنگی شود، در نمایشگاه کتاب امسال، تخفیف ۲۰ درصدی برای عموم در نظر گرفته شده است. مؤسسه متن از همه کسانی که تازه به مطالعه کتاب‌های هنری روی آورده‌اند یا برنامه‌ تازه‌ای را برای مطالعه اینگونه کتاب‌ها آغاز کرده‌اند، دعوت می‌کند تا در غرفه انتشارات فرهنگستان هنر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب حضور پیدا کنند.

همچنین آثار پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر، که بیش از ۳۵ عنوان است، در غرفه مؤسسه متن فرهنگستان هنر ارائه می‌شود.

موسسه متن فرهنگستان هنر در سی ‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، که از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت در مصلای امام خمینی‌(ره) برگزار می‌شود، در سالن شبستان، راهرو ۲۶، غرفه ۲۱، از ساعت ۱۰ تا ۲۰،‌ میزبان علاقه‌مندان است.

 

470px-Logo_of_Iranian_Academy_of_the_Arts
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد