دکوراسیون داخلی خانه جنیفر آنیستون

1576 روز پیش
2,154 نمایش
دکوراسیون داخلی خانه جنیفر آنیستون

دکوراسیون داخلی خانه جنیفر آنیستون

در این مطلب خانه بازیگر زن هالیوودی جنیفر آنیستون را بررسی می کنیم که دکوراسیون داخلی این خانه را استفان شادلی به سبک خانه های دهه ی ۷۰ میلادی طراحی کرده است.

چند پروژه شاخص استیفن شادلی (Stephen Shadley)

استیفن شادلی با همکاری دیانا کیتون دو خانه در کالیفرنیا، یک خانه در آریزونا و آپارتمان وودی آلن در نیویورک را طراحی کرده است. استیفن شادلی در طراحی دو خانه دیگر هم با آنیستون همکاری کرده است.

مصاحبه با آنیستون و شادلی

جنیفر آنیستون، بازیگر و مالک این خانه زیبا می گوید: “من به داشتن این خانه افتخار می کنم. من عاشق صنایع دستی می باشم و دلیل آن این است که وقتی مردم چیزی را با عشق و دستان خودشان خلق می کنند بسیار ارزشمند است. به همین دلیل از صنایع دستی در دکوراسیون داخلی منزلم بسیار استفاده شده است. استیفن شادلی طراحی است که نزدیک به دو و نیم سال با وی کار کرده ام و من خوش شانس بودم که با او و تیم طراحیش کار کرده ام و از نظر من این پروژه یک پروژه بی نقص است.”

طراح پروژه، استیفن شادلی می گوید : “در مورد این خانه قبلا شنیده بودم اما وقتی از نزدیک خانه را بازدید کردم متوجه علاقه خود به این خانه شدم و به خودم گفتم که این پروژه مال من است.” وی همچنین افزود که : “این خانه در سال ۱۹۷۰ ساخته شده است. با اینکه این خانه هفت ماه بود که خریداری شده بود اما آنیستون به محض دیدن خانه می دانست که خانه مال اوست و صاحبخانه نیز موافقت کرد که خانه را به او بفروشد.”

آنیستون درباره ی خانه خود می گوید : “من سبک طراحی جدید خانه را بسیار دوست دارم و من را به یاد دوران کودکی ام می اندازد. ” او همچنین اضافه می کند که سکوت موجود در خانه به او آرامش می دهد. در ادامه او به این سوال که کدام قسمت خانه را بیشتر دوست دارد پاسخ می دهد :” آشپزخانه بخش مورد علاقه من در این خانه می باشد.”

در ادامه عکس هایی از خانه جنیفر آنیستون را مشاهده خواهید کرد.

 

0283027302740277027802790275027602790280028102820283
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد