بازسازی ساختمان

برآورد هزینه بازسازی ساختمان در سال 99

بازسازی ساختمان مجموعه ای از تغییرات در ساختمان بوده که به بهبود کیفیت ساختمان و افزایش فضاهای کاربردی کمک می کند. هر ساله افراد زیادی اقدام به بازسازی فضای سکونت یا فضای کار خود می کنند.

ممکن است خانه یا فضای کار شما بعد از گذشت سال ها جذابیت اولیه خود را از دست بدهد یا حس کنید که نیاز است برخی از فضاهای خود را تغییر دهید و یا بر اساس نیازهایی که دارید کاربری های جدید به فضای خود اضافه کنید.
گاهی بازسازی فقط به صورت نوسازی فضاها بدون ایجاد تغییرات اساسی است و گاهی هم بازسازی همراه با تغییرات اساسی خواهد بود. برای مثال یکی از تغییرات اساسی که در بازسازی ها بسیار مرسوم است، برداشتن دیوار حائل و بزرگ کردن فضا می باشد.

هزینه های بازسازی

هزینه های مربوط به بازسازی طیف گسترده ای از هزینه ها را شامل می شود و به میزان بازسازی، فضای بازسازی و عوامل دیگر بستگی دارد به همین علت نمی توان سقف مشخصی برای آن تعیین نمود. تنوع در مصالح و متریال و تخصص های مورد نیاز برای بازسازی از جمله عواملی است که باعث می شود نتوان برای بازسازی، سقف مشخصی تعریف کرد.
برخی از امور مربوط به بازسازی در فصول مختلف هزینه های متفاوتی دارد. برای مثال هزینه های امور مربوط به عایق بندی در فصول بارندگی بیشتر می شود. پس فصلی که در آن بازسازی فضای خود را انجام می دهید نیز می تواند بر هزینه های کلی بازسازی ساختمان شما تاثیرگذار باشد.
پس در نتیجه بسته به این موضوع که چه فضاهایی در ساختمان بازسازی خواهد شد و چه مصالح و متریالی استفاده می شود و به چه تخصص هایی نیاز است هزینه های بازسازی متفاوت خواهد بود.

روند کلی در یک پروژه بازسازی :

۱. با شرکت های متخصص و با تجربه در زمینه بازسازی مشورت کنید.
۲. تهیه یک برنامه زمان بندی برای انجام یک بازسازی اصولی و درست.
۳. تهیه لیستی از لوازم ، مصالح و تخصص های مورد نیاز.
۴. براورد هزینه و بودجه بندی.
۵. انتخاب پیمانکار یا شرکت متخصص برای انجام امور بازسازی.
۶. تهیه یک طرح اولیه براساس نیاز ها و سلایق.

نکته ی مهم

قبل از هرچیزی ساختمان شما باید بررسی شده تا اطمینان حاصل شود که شرایط سازه ای ساختمان به گونه ای باشد که ارزش بازسازی داشته باشد. گاهی ساختمان آنقدر فرسوده و قدیمی می باشد که بازسازی آن ممکن است هزینه های بسیار سنگینی در پی داشته باشد.

تخصص و تجربه ای بالا در امر بازسازی ساختمان

تیم مستر دکور با سالها تجربه و تخصص در امر بازسازی و داشتن نمونه کارهای فراوان در این حوزه می تواند به شما در امر بازسازی کمک کند و شما می توانید با متخصصان مستر دکور مشورت کرده و از تجارب و تخصص آن ها در بازسازی ساختمان بهره مند شوید.

در رابطه با ویلا سازی و محوطه سازی و تجربه مستر دکور در ویلا سازی و محوطه سازی بیشتر بخوانید.

لزوم مشاوره فنی بازسازی
بازسازی ساختمان

لزوم مشاوره فنی بازسازی

یکی از مسائل فراموش شده مشاوره فنی بازسازی است که عامل پیوند دهنده بین کارفرما، کاربر یا مشتری با شرکت‌های طراحی و بازسازی مانند مستردکور است. طی این مشاوره سرنخ‌های بسیاری را به دست می‌آوریم که باعث هم اندیشی بین...

955 روز پیش
108 نمایش
بدون نظر
شناخت عوامل تاثیرگذار بر زمان بازسازی بنا؟
بازسازی ساختمان

شناخت عوامل تاثیرگذار بر زمان بازسازی بنا؟

هیچ چیز بدتر از این نیست که در فضایی زندگی کنید که آن را دوست ندارید. برای اعمال تغییرات سوالات زیادی ذهن شما را مشغول می‌کند، یکی از این سوالات مربوط به زمان است! یک ساختمان با گذشت زمان نیاز...

975 روز پیش
92 نمایش
بدون نظر
مفهوم واقعی بازسازی
بازسازی ساختمان

مفهوم واقعی بازسازی

گذشت زمان سبب ایجاد آسیب و نقص‌هایی در بنا می‌شود، که کاربران را وادار به تعمیر و بازسازی می‌کند. این نقص‌ها که ناشی از عمر ساختمان است، به واسطه بهره‌برداری و استفاده نادرست از بنا، یا متروکه رها کردن و…...

981 روز پیش
184 نمایش
بدون نظر
چطور خانه قدیمی را بازسازی کنیم؟
بازسازی ساختمان

چطور خانه قدیمی را بازسازی کنیم؟

در این نوشته به صفر تا صد بازسازی منزل با کمترین هزینه می پردازیم. آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده است که چرا بازسازی خانه اهمیت دارد؟ ایده برای بازسازی خانه چیست و آیا تفاوتی میان خانه...

1340 روز پیش
537 نمایش
بدون نظر
بازسازی مغازه های جدید و قدیمی
بازسازی ساختمان

بازسازی مغازه های جدید و قدیمی

با رقابت زیادی که میان کسب و کارها وجود دارد ایده خاص بودن محل فروش با دیگر رقبا جذاب به نظر می رسد. با بازسازی مغازه مشتری رقبت بیشتری نسبت به خرید پیدا می کند، در نتیجه فروش سایت افزایش...

1340 روز پیش
429 نمایش
بدون نظر
چگونه کاغذ دیواری های قدیمی را به راحتی از دیوار جدا کنیم؟!
بازسازی ساختمان

چگونه کاغذ دیواری های قدیمی را به راحتی از دیوار جدا کنیم؟!

اگر قصد دارید تا کاغذ دیواری های قدیمی خود را عوض کنید و کاغذ دیواری های جدید بزنید یا دیوارهایتان را رنگ کنید قدم اول قبل از هرچیزی پاک کردن و از بین بردن کاغذ دیواری های قدیمی می باشد که معمولا کاری دشوار و خسته کننده به نظر می رسد. اما با راه حلی داریم که این کار به راحتی انجام می شود.

1577 روز پیش
2,069 نمایش
بدون نظر
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد