ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

1190 روز پیش
1,147 نمایش
ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه علاوه بر اینکه فضایی برای پخت و پز و غذاخوری بوده، به دلیل آنکه زمان زیادی از روز را در آن سپری می کنیم، فضایی برای معاشرت اعضا خانواده نیز می باشد. بنابراین ایجاد تغییراتی در آشپزخانه که آن را مجهز تر، راحت تر و زیبا تر کند بسیار مهم است. در رابطه با بازسازی آشپزخانه و تغییرات آن خوب فکر کنید، آشپزخانه شما به چه تغییراتی نیاز دارد؟ آیا این تغییرات ارزش بیشتری به آشپزخانه شما می بخشد؟
برای اجتناب از هزینه های اضافی بهتر است که تغییرات لازم برای بازسازی آشپزخانه را اولویت بندی کرده تا بتوانید راحت تر از کار های غیرضروری اجتناب کنید. برای مثال کابینت ها و نورپردازی ها اهمیت بیشتری دارند. یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این موضوع است که بازسازی با هزینه بالا همیشه بازده ای و نتیجه ی عالی به دنبال ندارد. پس در نتیجه سعی کنید به گونه ای بازسازی آشپزخانه خود را انجام دهید که با هر مقدار بودجه، بهترین نتیجه را داشته باشید.

آنچه که در مقاله ‘ ایده های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه ‘ بررسی خواهیم کرد :
رنگ آشپزخانه خود را با دقت انتخاب کنید.
کابینت های خود را به روز کنید.
دیوار پشت اجاق گاز را فراموش نکنید.
به نورپردازی و روشنایی آشپزخانه اهمیت دهید.

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه به بهبود کیفیت فضای شما کمک می کند.

رنگ آشپزخانه خود را با دقت انتخاب کنید.

اگر دکوراسیون آشپزخانه را به غذا تشبیه کنیم همانطور که ادویه چاشنی غذا بوده و به غذای شما عطر و طعم متفاوتی میبخشد، رنگ هم به فضای آشپزخانه شما حس و زیبایی خاصی میبخشد. انتخاب یک رنگ غالب برای آشپزخانه، فضای آشپزخانه شما را پر جنب و جوش، پویا و دلپذیر می کند. رنگ دادن به فضا یکی از روش های کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه و ایجاد تغییرات است. شما می توانید به راحتی و با توجه به سبک مورد نظر خود رنگ مناسبی برای فضای خود انتخاب کنید. برای مثال اگر می خواهید آشپزخانه ای با ظاهر مدرن داشته باشید از رنگ های سفید یا مشکی استفاده کنید.

بازسازی آشپزخانه
انتخاب رنگ مناسب به آشپزخانه شما هویت می بخشد.

کابینت های خود را به روز کنید.

کابینت ها یکی از مهمترین عناصر در آشپزخانه هستند. در نتیجه کابینت ها را در ابتدای لیست خود قرار دهید. به روز کردن کابینت ها به معنی تعویض کابینت ها و خرید و نصب کابینت های جدید نمی باشد. با تعمیر و رنگ آمیزی کابینت های قدیمی ظاهری تازه به آشپزخانه خود می بخشید. شما حتی می توانید با کمی خلاقیت تغییراتی در کابینت های خود ایجاد کنید و آن ها را مطابق با نیاز های خود تغییر دهید.

بازسازی آشپزخانه
رنگ آمیزی کابینت ها ظاهر آشپزخانه شما را دگرگون می کند.

دیوار پشت اجاق گاز را فراموش نکنید.

اگر دقت کرده باشید معمولا دیوار اطراف اجاق گاز کثیف تر و فرسوده تر از سایر دیوار های آشپزخانه است. حرارت زیاد، پاشیده شدن روغن، آب و غذا به دیوار هنگام آشپزی از دلایل زود فرسوده شدن این بخش از آشپزخانه می باشد. برای حل این مشکل باید از متریال هایی مانند آلومینیوم و کاشی های لعاب دار که در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم بوده و به آسانی تمیز می شوند استفاده کرد. برای کاهش هزینه ها پیشنهاد می شود فقط برای یک دیوار یا قسمتی از دیوار که پشت گاز قرار می گیرد از متریال های گفته شده استفاده کرد.

بازسازی آشپزخانه
استفاده از صفحه آلومینیومی برای فضای پشت اجاق گاز
بازسازی آشپزخانه
استفاده از کاشی لعاب دار برای دیوار اطراف اجاق گاز

به نورپردازی و روشنایی آشپزخانه اهمیت دهید.

اغلب افراد به نورپردازی و روشنایی آشپزخانه توجه نکرده و آن را نادیده می گیرند. اینکه آشپزخانه شما به اندازه کافی روشن باشد و نورپردازی صحیحی داشته باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. نورپردازی صحیح و روشنایی مناسب علاوه بر اینکه پویایی فضا را زیاد می کند، طراحی داخلی آشپزخانه را نیز زیباتر می کند.

بازسازی آشپزخانه
نورپردازی با لایه بندی مناسب فضای دلنشینی ایجاد می کند.

در رابطه با اساس نورپردازی داخلی بیشتر بدانید.

بازسازی آشپزخانه
ترکیب نور مصنوعی و طبیعی بهترین ترکیب نوری برای آشپزخانه می باشد.
بازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانهبازسازی آشپزخانه
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد