چند ایده جالب برای بازسازی خانه با کمترین هزینه!

1373 روز پیش
5,243 نمایش
چند ایده جالب برای بازسازی خانه با کمترین هزینه!

چند ایده جالب برای بازسازی خانه با کمترین هزینه!

خانه شما فرسوده و تمام مبلمانتان هم قدیمی شده است و قصد بازسازی خانه خود را دارید؟ فکر می کنید بودجه کافی برای بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون داخلی خود ندارید؟ در ادامه ما چند ایده برای شما داریم که به کمک این ایده ها و با کمترین هزینه ممکن می توانید، تغییرات اساسی در خانه خود ایجاد کنید. این تغییرات می تواند تغییر رنگ دیوارها ، بهبود روشنایی خانه یا حتی تغییراتی در مبلمان باشد.

۱. کف آشپزخانه را تغییر دهید !

اگر خانه شما خیلی قدیمی است، تعویض کاشی ها میتواند تغییر اساسی در بازسازی خانه شما ایجاد کند. کندن کاشی های قدیمی و جایگزینی آن با سرامیک های جدید، فضای شما را کاملا دگرگون می کند.

بازسازی خانه

تعویض کاشی های قدیمی آشپزخانه تغییر اساسی در فضای شما ایجاد می کند.

۲. نیمکت

اگر به دنبال فضای بیشتری برای میز غذا خوری هستید به جای اضافه کردن صندلی به آشپزخانه می توانید از نیمکت استفاده کنید. خرید یک نیمکت ارزان تر از خرید چند صندلی است. شما می توانید برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنید، نیمکت های دست دوم خریداری کنید و یا حتی با کمک چند تخته چوب خودتان نیمکت بسازید.

استفاده از نیمکت به جای صندلی برای میز غذاخوری

۳. برچسب های دیواری

استفاده از برچسب های دیواری به جای کاغذدیواری هم هزینه کمتری دارد و هم جلوه ی بسیار زیبایی به دیوار شما می بخشد. اگر دیوارهایتان بدون عیب است و به نقاشی یا کاغذ دیواری نیازی ندارد و فقط می خواهید تغییری در دیوارتان ایجاد کنید تا از یکنواختی خارج شود، برچسب های دیواری گزینه ی عالی می باشد.

بازسازی خانه استفاده از برچسب دیواری برای افزایش زیبایی بصری دیوارها

۴. فقط یک دیوار را رنگ کنید

به جای اینکه تمام دیوارها را رنگ کنید فقط یک دیوارتان را به رنگ خاصی دربیاورید. رنگ کردن یک دیوار علاوه بر زیبایی بصری هزینه کمتری در بازسازی خانه دارد.

کلیک کنید تا درباره ی ۸ ایده برای تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود بدانید.

رنگ آمیزی یک دیوار به جای تمام دیوارها

۵. خودتان قفسه بسازید

از جعبه و وسایل چوبی قدیمی استفاده کنید و قفسه بسازید. شما می توانید به سلیقه خودتان این قفسه ها را رنگ کنید و روی دیوار قرار دهید.

استفاده از لوازم بازیافتی و دور ریختنی برای ساخت قفسه

۶. قفسه های باز یا شلف

به جای ساخت و اضافه کردن کابینت که یکی از امور بسیار پرهزینه در بازسازی خانه می باشد از قفسه های باز و شلف یا جاهای مخصوص آویزی در آشپزخانه استفاده کنید که هزینه کمتری دارد و فضای کمتری نیز اشغال می کند.

استفاده از شلف و آویز به جای کابینت در آشپزخانه

۷. با گیاهان خانه خود را تزئین کنید

بازسازی خانه فقط به معنای تخریب یا ساخت نمی باشد و گاهی تغییر کوچکی در فضا نتیجه ی چشمگیری خواهد داشت. از گیاهان برای تزئین خانه خود استفاده کنید. گیاهان علاوه بر زیبا و شادابی جلوه ی بسیار زیبایی به خانه شما می دهند و خرید و نگهداری آنها هم هزینه زیادی ندارد.

استفاده از گیاهان برای تزئینات تغییر اساسی در فضا ایجاد می کند.

۸. نورپردازی و افزایش تعداد روشنایی ها

نورپردازی یکی از اصول اساسی در بازسازی خانه می باشد. بخش مهم نورپردازی لامپ ها و چراغ ها هستند. تعویض لامپ ها و چراغ ها و افزایش منطقی تعداد روشنایی های منزل تغییر اساسی در ظاهر خانه شما ایجاد می کند و باعث زیباتر شدن خانه شما می شود.

نورپردازی یکی از اصول اساسی بازسازی خانه می باشد.

۹. رنگ های متضاد

انتخاب مبلمان و لوازم با رنگ های متضاد و ایجاد کنتراست رنگی می تواند چهره ای شیک و شاد به خانه شما ببخشد. اگر قصد ایجاد تغییرات اساسی و پر هزینه در بازسازی خانه خود ندارید تنها با تغییر رنگ برخی لوازم می توانید ظاهر خانه خود را دگرگون کنید.

استفاده از رنگ های متضاد برای ایجاد کنتراست رنگی بالا

۱۰. سازماندهی

سازماندهی کردن لوازم خانه و مرتب سازی آنها یک راه آسان و کم هزینه برای ایجاد تغییری بزرگ در خانه است. ایجاد نظم و سازماندهی مشخص تغییری بزرگ در فضای شما ایجاد می کند.

اگر شما به دنبال تغییرات بیشتر و بزرگ تری در آشپزخانه یا فضاهای دیگر خانه خود هستید، می توانید از نمومه کار های مستر دکور دیدن فرمایید.

همچنین می توانید در رابطه با ویلا سازی و محوطه سازی بیشتر بخوانید.

02010304Untitled-2ikea-kitchen-GRUNDTAL-Wall-Organizer-System06Untitled-207080
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد