چگونه کاغذ دیواری های قدیمی را به راحتی از دیوار جدا کنیم؟!

868 روز پیش
1,829 نمایش
چگونه کاغذ دیواری های قدیمی را به راحتی از دیوار جدا کنیم؟!

چگونه کاغذ دیواری های قدیمی را به راحتی از دیوار جدا کنیم؟!

اگر قصد دارید تا کاغذ دیواری های قدیمی خود را عوض کنید و کاغذ دیواری های جدید بزنید یا دیوارهایتان را رنگ کنید، قدم اول قبل از هرچیزی پاک کردن و از بین بردن کاغذ دیواری های قدیمی می باشد که معمولا کاری دشوار و خسته کننده به نظر می رسد.

ما در ادامه به شما مراحلی را می گوییم که با انجام این مراحل به راحتی میتوانید کاغذ دیواری های قدیمی را پاک کنید. اگر شما تمام این مراحل را به درستی انجام دهید میتوانید از نتیجه کار خود لذت ببرید و بدون هیچ دردسری دیوارهای خود را نو کنید.

کاغذ دیواری کاغذ دیواری یکی از متریال های محبوب برای پوشش نهایی دیوار ها می باشد که نصب، تعویض و پاک کردن آن از دیوارها کار کم دردسری می باشد.

مرحله اول ـ پوشاندن

قبل از پاک کردن کاغذ دیواری و انجام هر کاری باید اطمینان حاصل کنید که قسمت هایی از دیوار ، سقف و کف که کاغذ دیواری ندارند یا نمی خواهید کاغذ دیواری آن حذف شود از آسیب احتمالی در امان بمانند. برای این کار این قسمت ها را با روزنامه یا پارچه بپوشانید.

کاغذ دیواری سقف، کف و دیگر اجزای ساختمان که متریال های متفاوتی دارند را بپوشانید که از کثیف کاری و آسیب دیدن آنها جلوگیری شود.

مرحله دوم ـ کندن

گاهی کاغذ دیواری های بر اثر عوامل مختلف پوسته پوسته شده یا قسمتی از آن برگشته است. اگر کاغذ دیواری شما نیز چنین شرایطی دارد کارتان بسیار آسان است و شما به راحتی و بدون نیاز به تلاش یا امکانات خاصی می توانید به کمک دست یا کاردک آن را از روی دیوارتان حذف کنید. برای این کار کافیست که قسمت های پوسته شده را پیدا کرده و از این قسمت ها کارتان را شروع کنید.

کاغذ دیواری کاغذ دیواری هایی که قدیمی هستند معمولا چسبشان تقریبا از بین رفته و به راحتی قابل جدا شدن می باشد.

مرحله سوم ـ مرطوب کردن

در اکثر موارد جدا کردن کاغذ دیواری به آسانی که گفته شد نیست. اگر کاغذ دیواری شما کاملا به دیوار چسبیده است یکی از روش های جداسازی آن استفاده از آب است. بهتر است قبل از کندن کاغذ ها از دیوار، آۤب گرم را روی کاغذ دیواری ها اسپری کنید و کاغذ دیواری هایتان را مرطوب کنید. اگر در خانه بخارشوی دارید از آن استفاده کنید زیرا بخار آب تاثیر خیلی بیشتری خواهد داشت.

کاغذ دیواری استفاده از آب و خیس کردن کاغذ دیواری ها به راحت جدا شدن کاغذ دیواری ها از دیوار بسیار کمک می کند.

مرحله چهارم ـ جدا کردن

پس از مرطوب کردن دیوارها به آرامی و به کمک کاردک کاغذ را از دیوار جدا کنید. مراقب باشید که هنگام جدا کردن کاغذ از دیوار به خود دیوار آسیب نزنید و در صورت نیاز در هر قسمت که احساس کردید کاغذ به راحتی جدا نمی شود مجددا از آب استفاده کنید.

کاغذ دیواری اگر کاغذ دیواری ها به دیوار چسبیده بودند و به راحتی جدا نمی شدند، می توانید از کاردک استفاده کنید.

مرحله پنجم ـ پاکسازی نهایی

بعد از جدا کردن کاغذها از دیوار، باید دیوار را به کمک آب و اسفنج بشویید تا خورده کاغذ و اثرات چسب باقی مانده بر روی دیوار کاملا پاک شود. این مرحله از تمامی مراحل مهم تر است. برای اینکه در اجرای کاغذ دیواری جدید به مشکل برخورد نکنید پاک کردن دیوار به صورت کامل از چسب و کاغذ بسیار مهم است. زیرا این اضافات هرچقدر هم که کوچک باشند باز هم باعث ایجاد حباب در کاغذ دیواری های جدید می شوند، حتی اگر شما قصد رنگ آمیزی دیوارها را داشته باشید این اضافات باعث ایجاد لک روی دیوار رنگ شده ی شما می شود.

کاغذ دیواری استفاده از اسفنج خیس نیز می تواند جدا کردن کاغذ از دیوار را بسیار راحت تر کند.کاغذ دیواری پاک کردن کاغذ دیواری های قدیمی و نصب کاغذ دیوارهای جدید دردسر کمتری نسبت به رنگ دارد.

how-to-remove-wallpaper-1516224556how-to-remove-wallpaper-dropcloth-1516235342how-to-remove-wallpaper-lead-1502477367how-to-remove-wallpaper-1-1502469671how-to-remove-wallpaper-2-1516222775how-to-remove-wallpaper-3-1502469671how-to-remove-wallpaper-1516222361how-to-remove-wallpaper-02-1502473704 (1)100010410104401046010470104301045
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد