هر آنچه که باید برای بازسازی خانه های قدیمی بدانید ! (قسمت 1)

1204 روز پیش
3,623 نمایش
هر آنچه که باید برای بازسازی خانه های قدیمی بدانید ! (قسمت 1)

هر آنچه که باید برای بازسازی خانه های قدیمی بدانید ! برای باز سازی خانه های قدیمی متخصصان این کار راه حل و نکاتی را ارائه کرده اند که ما آن ها را گرد هم آوردیم تا به شما برای باز سازی دقیق تر و مراقبت بهتر کمک کند.

 

 • مصالح ساختمانی

 

 

 1. به دوره های نگهداری ساختمان ها توجه کنید. اکثر ساختمان ها هر 50 تا 60 سال نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.
 2. ملات ها را با هم مقایسه کنید. ملات جدید باید در رنگ، قوام بهتر و بالاتر باشد. در استفاده از سیمان پرتلند دقت کنید. با استفاده بیش از حد از سیمان پرتلند در مخلوط، خمپاره های سخت ایجاد می شود که می تواند به ساختمان های قدیمی آسیب برساند.
 3.  هرگز مفاصل مصالح و ساختمان ها را تمیز نکنید. فقط ملات تخریب شده باید برداشته شود. اگر فرد متخصصی  به شما می گوید در غیر این صورت، اجرا کنید.
 4. هرگز از سیلر ها استفاده نکنید . سیلر ها در چرخه ی انجماد و گرفتن اختلال ایجاد می کنند.
 5. جایگزین کنید! واحد های سنگی و مصالح ساختمانی آسیب دیده باید با واحد های جدیدی از همان مواد و مصالح جایگزین شوند.

 

 •    رادیاتور ها    

 

 

 1. هرگز لوله بخار رادیاتور ها را خفه نکنید و نبندبد!بخار ها و میعانات باید از این لوله ها خارج شوند. شیر را به طور کامل باز کنید یا به طور کامل ببندید تا از چکیدن آب و سوزاندن دریچه ی هوا جلوگیری شود. 
 2.  یک مسیر کامل و درست ایجاد کنید. لوله بخار رادیاتور باید به سمت شیر تغذیه حرکت کند. از 2 چک کننده برای زیر رادیاتور ها استفاده کنید فقط دقت کنید که آن ها باید کاملا هه شکل و هم اندازه باشند.
 3. یک پایان عالی بدست بیاورید. عده ای بر این باورند که سندبلاست با پودر بهترین پوشش برای طولانی مدت است اما این را در خانه امتحان نکنید.
 4. اصلا نگران آتش سوزی نباشید! با حرارتی که تولید می شود فقط حرارت مورد نیاز برای روشن کردن یک کاغذ تولید می شود بنابراین اصلا نگران حرارت تولید شده نباشید و نترسید.

 

 • نجاری 

 

 

 1. از  Heartwood استفاده کنید.Heartwood مقاوم ترین قسمت چوب در برابر انواع آسیب ها است. هر چند برای برخی از گونه ها را هرگز نباید استفاده کرد. 
 2. بریدن چوب ها به صورت Rift یا Quarter بهترین و پایدارترین حالت بریدن است.
 3. یادبگیرید از ابزار های دستی استفاده کنید.بیشتر کارهای تاریخی با چوب به وسیله ی دست و ابزار دستی ساخته شده اند.
 4. برای بازسازی قسمت های قدیمی نباید از مواد و متریال امروزی استفاده کرد. مثلا برای قسمت های سنگی از همون سنگ تراشی های سنتی استفاده کنید و از روش های غیر تاریخی برای بازسازی قسمت از دست رفته استفاده نکنید.
11223344photo_2018-07-02_11-15-52renovation-complete-slide
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

  در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


  با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد