هفت روش اقتصادی برای بازسازی خانه

911 روز پیش
1,155 نمایش
هفت روش اقتصادی برای بازسازی خانه

اگر از ظاهر خانه خود خسته شده اید، نیازی نیست که خانه جدیدی بخرید. شما می توانید با بازسازی، تغییرات دلخواهی در خانه ایجاد کرده و ظاهری مدرن به خانه خود بدهید. شما خانه خود را بازسازی می کنید تا فضایی زیبا تر و راحت تر داشته باشید. شما می توانید برای بازسازی خانه خود یک فرد یا شرکت متخصص در این زمینه استخدام کنید یا تمام کار ها را از صفر تا صد خودتان انجام دهید.

اگر به دنبال ایده های اقتصادی برای بازسازی خانه خود هستید در ادامه هفت روش به صرفه برای بازسازی خانه را بررسی می کنیم.

بازسازی خانه
بازسازی خانه

۱. قبل از هر کاری برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی موثر، کلید یک بازسازی موثر می باشد. اگر خانه خود را خودتان بازسازی می کنید باید به تمام عوامل، عناصر و جزئیات توجه کنید. شما می توانید هر قسمت خانه خود را مجزا و در زمان های مختلف بازسازی و نو سازی کنید. اگر از یک معمار یا متخصص در حوزه بازسازی مشاوره بگیرد او نیازهای شما را ارزیابی کرده و سپس طرحی مناسب برای بازسازی به شما پیشنهاد خواهد کرد. سعی کنید لیستی از نیازها، ایده آل ها و خواسته هایتان تهیه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که برای بازسازی فضاهایتان به چه چیز هایی نیاز دارید.

بازسازی
برنامه ریزی مناسب به شما کمک می کند تا بازسازی فضاها برایتان راحت تر شود.

۲. بودجه بازسازی خانه خود را مشخص کنید.

با توجه به این موضوع که در بحث اقتصادی بازسازی محدودیت هایی وجود دارد. شما باید کل هزینه های مربوط به بازسازی را پیش بینی کرده، بودجه ی خود را مشخص کرده و سپس بر اساس بودجه بندی انجام شده بازسازی را شروع کنید.

بازسازی خانه
مشخص کردن بودجه و برنامه ریزی دو امر مهم در بازسازی می باشند.

۳. بدون تحقیق کاری انجام ندهید!

اهمیت تحقیق و جستجو در بازسازی بسیار زیاد می باشد و اگر برای هر مرحله از بازسازی تحقیقات درست و کافی داشته باشید، بهترین کار با مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد. به عنوان مثال برای خرید مبلمان مناسب لازم است که از قیمت انواع مبلمان موجود در بازار، ویژگی های یک مبلمان خوب و اینکه چه مبلمانی با فضای شما هماهنگی دارد، آگاهی کامل داشته باشید.

بازسازی خانه
انتخاب مبلمان مناسب بر اساس فضا

۴. درب ها را تغییر دهید.

هر کسی که به خانه شما می آید قبل از ورود به خانه و قبل از دیدن هر فضایی درب خانه شما را می بیند به همین دلیل درب ها از اهمیت بالایی برخوردارند. اگر بودجه کافی برای خرید درب جدید ندارید، سعی کنید درب قدیمی خانه خود را رنگ کنید. انتخاب رنگ مناسب برای درب ورودی بسیار مهم می باشد و می تواند بر نور فضا تاثیرگذار باشد، در نتیجه بسته به اینکه ارتفاع، عمق، مساحت، شکل و میزان روشنایی فضای خود، رنگ مناسبی برای درب ورودی انتخاب کنید.

بازسازی خانه
رنگ درب تاثیر بسیار زیادی بر فضای شما دارد.

۵. تاثیر رنگ بر روشنایی فضا

همانطور که قبلا اشاره شد، پالت رنگی غالب بر فضا بر میزان روشنایی و نور فضا تاثیر گذار می باشد. اگر قصد دارید دیوار ها و سقف خانه خود را نقاشی کنید و رنگ تازه ای به خانه خود بدهید، در انتخاب پالت رنگی بسیار دقت کنید. اگر بودجه زیادی برای بازسازی در نظر نگرفتید، پالت رنگی سیاه و سفید را انتخاب کنید. این پالت رنگی خنثی بوده و به آسانی با بقیه رنگ ها و وسایل هماهنگ شده و کل فضا نیاز به تغییر ندارد.

بازسازی خانه
انتخاب پالت رنگی مناسب با فضا

۶. آینه ها مهم هستند!

اکثر افراد به دنبال تغییراتی هستند تا فضاهای کوچکشان بزرگ تر دیده شود. استفاده از آينه یک تکنیک ارزان برای حل این مسئله است. آینه با انعکاس نور باعث افزایش روشنایی و با انعکاس فضا در خود باعث عمق بخشیدن می شود که هر دو موارد ذکر شده به بزرگتر دیده شدن فضا کمک می کند.
همچنین استفاده از پالت های رنگی روشن و نور پردازی صحیح نیز می تواند بسیار تاثیر بگذارد.

بازسازی خانه
آینه ها روشنایی فضا را بیشتر کرده و به فضای شما عمق میبخشد.

۷. به قاب پنجره ها توجه کنید!

نور طبیعی تاثیر بسیار مثبتی بر فضای داخلی می گذارد. هر چقدر پنجره ها بزرگ تر باشد نور طبیعی بیشتری به فضا وارد می شود، اما اگر بودجه کافی برای خرید پنجره های جدید ندارید تنها با رنگ آمیزی قاب پنجره ها می توانید تغییر چشمگیری در تنظیم نور فضا ایجاد کنید.

یکی دیگر از چیزهایی که هنگام بازسازی می توانید به خانه خود اضافه کنید، شومینه می باشد. برای اینکه بتوانید شومینه مناسب خانه خود را راحت تر انتخاب کنید و با انواع شومینه بیشتر آشنا شوید، اینجا کلیک کنید.

بازسازی خانه
رنگ قاب پنجره ها بر میزان روشنایی فضا تاثیر گذار می باشد.
0948بازسازی خانهبازسازی خانهبازسازی خانه0940بازسازی خانهبازسازیبازسازی خانه0944بازسازی خانه0946بازسازی خانهبازسازی خانه
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد