بازسازی مغازه های جدید و قدیمی

631 روز پیش
266 نمایش
بازسازی مغازه های جدید و قدیمی

با رقابت زیادی که میان کسب و کارها وجود دارد ایده خاص بودن محل فروش با دیگر رقبا جذاب به نظر می رسد. با بازسازی مغازه مشتری رقبت بیشتری نسبت به خرید پیدا می کند، در نتیجه فروش سایت افزایش پیدا خواهد کرد. بازسازی دکور مغازه یکی از بهترین راهکار ها برای جلب رضایت مشتری و زیباسازی محل مغازه است.

بازسازی مغازه

در ادامه مراحل بازسازی مغازه را مرحله به مرحله توضیح می دهیم.

1- در نظر گرفتن بودجه

قبل از هر چیزی از طراح دکوراسیون بخواهید تا بودجه مورد نظر شما را مورد بررسی قرار دهد چرا که بودجه شما نامحدود نیست و کارها باید بر اساس وجه موجود پیش برود تا مشکلی برای طرفین پیش نیاید.

2- نوع کسب و کار

اگر قصد دریافت مشاوره دارید این طبیعی است که به نوع کسب و کار خود اشاره ای داشته باشید چرا که دکور مغازه ها می توانند با یکدیگر کاملا متفاوت باشند.

3- ویترین 

لباس کسب و کار شما ویترین مغازه است. تمام انرژی، بیشتر بودجه و هوش خود را برای طراحی ویترین مغازه خود بزارید مطمئن باشید از این کار پشیمان نخواهید شد، چرا؟ چون نگاه اول مشتری به ویترین مغازه شماست سپس اجزای داخلی.

4- دیوارها

بلکا، رنگ و کاغذ دیواری بهترین پوشش برای دیوار ها هستند هر سه متریال گفته شده به راحتی در بازار یافت شده و قابل خریداری می باشند.

5- سقف

اگر فکر می کنید در بازسازی مغازه سقف اهمیتی ندارید سخت در اشتباهید چرا که تصمیم گیری برای نحوه اجرای سقف می تواند به شدت در صرفه جویی هزینه ها موثر باشد.

مستر دکور پیشنهاد می کند در بازسازی مغازه از سقف کاذب استفاده کنید و تا حد ممکن از ارتفاع آن بکاهید تا در هزینه های سرمایشی و گرمایشی صرفه جویی کنید.

6- پنجره ها

پیشنهاد ما به شما در مستر دکور استفاده از نور طبیعی خورشید است، در هنگامی بازسازی مغازه محلی را برای ورود نور در نظر بگیرید. با استفاده از نور طبیعی خورشید دیگر نیازی به استفاده از لامپ نخواهد بود یا حداقل از شدت آن کاسته می شود در نتیحه در استفاده از برق تا حد قابل توجهی صرفه جویی می شود.

7- درب ورودی

درب ورودی مغازه یک ابزار کاربردی است که از قضا مورد استفاده مراجعه کنندگان نیز قرار میگیرد لذا اهمیت بسیاری دارد توصیه ما استفاده از درب های جدیدی است که دستگیره ندارند.

8- مبلمان

در بعضی از کسب و کارها مانند آژانس های املاک یا فروشندگان لباس نیاز به مبلمان است در انتخاب مبلمان دقت کنید تا رنگ آن ها با کاغذ دیواری و تم کلی مغازه ست باشد.

دکور مغازهدکور مغازه
افزودن دیدگاه جدید
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد