همه چیز در مورد ساخت ویلا – ویلا سازی

ویلا یک واژه فرانسوی بوده و به ساختمانی اطلاق می گردد که با طبیعت اطراف خود بیشترین تعامل را دارد و این بزرگترین تفاوت بین ویلا و خانه شهری می باشد. ویلا سازی اصولاً برای دور شدن از فضای پر هیاهوی شهری در مناطق ییلاقی و خارج از شهرها انجام می شود. هدف و کاربری اصلی ویلا ها ایجاد فضایی سرشار از آرامش، جهت گذراندن تعطیلات و اوقات فراغت می باشد.

ویلا سازی
ویلا سازی

در ویلا سازی ، باید مجموعه ای از المان های طراحی ویلا، با اصول معماری در کنار هم قرار گیرند، تا هدف نهایی، یعنی ایجاد فضایی آرامش بخش و مناسب برای خانواده محقق شود. از جمله این المان ها، ایده های بروز و متنوع برای طراحی، مدنظر داشتن نگاه های جهانی برای ویلا سازی، طراحی فضا سبز و محوطه ، دکوراسیون داخلی و … می باشند که باید توسط تیم اجرایی مورد توجه قرار گیرد.

ویلا سازی
یکی از اصول طراحی ویلا ایجاد هماهنگی بین ویلا و محوطه می باشد.

طراحی ویلا

طراحی ویلا که خود شامل بخش هایی مختلفی مانند طراحی سازه، طراحی نما، طراحی داخلی، طراحی محوطه و … است، از اصلی ترین گام ها برای ویلا سازی می باشد.

برای آشنایی با نگاه های جهانی و سبک های مختلف ویلا سازی، می توانید همین حالا با مشاوران متخصص مستر دکور تماس حاصل فرمایید.
مستردکور مطابق با علایق وایده آل های شما با رعایت اصول دقیق معماری، اکوسیستم و شرایط جغرافیایی منطقه، ویلای رویایی شما را طراحی و اجرا خواهد کرد.

ویلا سازی
به کار بردن آب در طراحی محوطه

طراحی فضا سبز و محوطه

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، یکی از دلایل ویلا سازی، دور شدن از فضای شهری و تجربه محیطی متفاوت در دل طبیعت است. اصلی ترین عاملی که درحقیقت وجه تمایز ویلاها با ساختمان های شهری محسوب می شود، فضا سبز و محوطه ویلا می باشد.
ویلا ها بسیار شبیه به خانه های شهری بوده با این تفاوت که ویلاها فضاهای خصوصی تر و جذاب تری هستند. قوانین و اصول ویلا سازی با قوانین و اصول ساخت خانه های شهری متفاوت می باشد و برعکس آپارتمان ها و خانه های شهری که فضای سبز و محوطه محدودی اطراف خود دارند، ویلا ها از محوطه و فضای سبز بزرگ تری برخوردار می باشند.

تیم مستر دکور با سال ها تجربه در این حوزه، به واسطه متخصصان و طراحان برجسته منظر، با طراحی فضاهای گوناگون مانند استخر، فضای بازی کودکان، روف گاردن و … محیطی متفاوت و مدرن را برای ویلای شما ایجاد خواهد کرد.

نمونه کار ویلا سازی مستر دکور
نمونه کار مستر دکور ـ محوطه سازی
نمونه کار مستر دکور ـ محوطه سازی

ویلا سازی

ویلا ها باید برای ایجاد فضایی سرشار از آرامش، بیشترین هماهنگی و ارتباط را با طبیعت اطراف خود داشته باشند. ویلا ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که کاملا با محیط اطراف خود سازگار بوده و کمترین تاثیر ممکن را بر محیط طبیعی بگذارند.
به این نکته توجه داشته باشید، تیم اجرایی شما، باید علاوه بر تخصص کافی در حوزه معماری و ویلا سازی، توانایی طراحی و اجرای فضاهای سبز را نیز داشته باشد.

ویلا سازی
طراحی و ساخت ویلا و محوطه
نمونه کار مستر دکور ـ ویلا سازی


متخصصان و معماران تیم مستر دکور، علاوه بر سال ها تجربه در ویلا سازی، توانایی اجرای متنوع ترین المان های فضای سبز و محوطه ویلا، مانند انواع آب نماها، آلاچیق و استخرهای شیک و متفاوت را دارا می باشند.

ویلا سازی
ویلا سازی بر اساس اقلیم و شرایط جغرافیایی

ویلا سازی در مناطق مختلف

بیشترین میزان ویلا سازی در خطه شمال کشور انجام می شود. خوشبختانه مستر دکور در اکثر نقاط ایران به خصوص شهر های شمالی کشور، نمایندگی فعال دارد. با توجه به سبک ویلای مد نظر شما و امکانات و عناصری که برای ویلا سازی به کار می رود، هزینه های ویلا سازی در مناطق مختلف متفاوت می باشد.

ویلا سازی
ایجاد هماهنگی بین ویلا و محوطه اطراف آن

دکوراسیون داخلی ویلا

از دیگر علت هایی که ویلای شما را دلنشین و آرامش بخش تر می سازد، هماهنگی بین باغ و ویلا می باشد. ویلا ، علاوه بر نما و فضای بیرونی ، نیازمند دکوراسیون داخلی متناسب با سایر اجزا و ایده های به کار رفته در آن است. در این حوزه نیز، تیم مستر دکور از تجربه ی بالایی برخوردار بوده و همراه شما خواهد بود.

ویلا سازی
ویلا سازی
وب سایت تخصصی دکوراسیون و بازسازی
+
مشاوره و تماس باما

همین حالا با ما تماس بگیرید. 

021-22897860

    در صورتی که تمایل دارید دکوراسیون جدید برای محیط مسکونی یا شغلی خود ایجاد نمایید و یا قصد بازسازی قسمتی از ساختمان خود را دارید ؛پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری ظرف چند ثانیه فرم زیر را پرنمایید .


    با پر کردن اطلاعات زیر ، کارشناسان مستر دکور در زمینه دکوراسیون و معماری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهند داد